głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [11] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [11]

Możesz być miłością mojego życia ale to nie znaczy że spędzę jego resztę z Tobą.

malenka94 dodano: 30 grudnia 2023

Możesz być miłością mojego życia,ale to nie znaczy,że spędzę jego resztę z Tobą.

Chciałabym napisać i zadzwonić pogadać jak kiedyś. Chciałabym się znowu śmiać. Chciałabym napisać i zadzwonić wyrzucić z siebie cały ból. Chciałabym przestać płakać. Tęsknię za Tobą za sobą z Tobą.

kozaaak dodano: 30 grudnia 2023

Chciałabym napisać i zadzwonić, pogadać jak kiedyś. Chciałabym się znowu śmiać. Chciałabym napisać i zadzwonić, wyrzucić z siebie cały ból. Chciałabym przestać płakać. Tęsknię za Tobą, za sobą z Tobą.

Zaraz mija kolejny rok. Miał to być pierwszy rok bez depresji. Kolejna jesień kiedy kogoś tracę. Znowu tracę siebie.

kozaaak dodano: 30 grudnia 2023

Zaraz mija kolejny rok. Miał to być pierwszy rok bez depresji. Kolejna jesień, kiedy kogoś tracę. Znowu tracę siebie.

Pocałuj mnie tak po prostu bez słów bez rozczarowań. Widzę twoje oczy i wiem że chcesz tego co ja więc po co te słowa które mają zdradzać choć nie mówić zbyt wiele. Gestami zachęcasz a potem odwracasz się jakbym to ja miał cie gonić gdy to ty ciągle przywołujesz rzęsami uśmiechami zapachem. Stoisz tak blisko jakby zbyt blisko a jednak przysuwasz się odrobinę jakbyś czekała na pochwycenie. Może ukradnę cie może choć na chwilę wyrwę rzeczywistości. Zrobię to na co czekasz i zarazem się tak boisz aż dreszcze przeplyną jak strugi deszczu aż chwycisz się mnie by nie wracać na ziemię by ukraść kilka kolejnych chwil.

darko dodano: 30 grudnia 2023

Pocałuj mnie, tak po prostu, bez słów, bez rozczarowań. Widzę twoje oczy i wiem, że chcesz tego co ja, więc po co te słowa, które mają zdradzać choć nie mówić zbyt wiele. Gestami zachęcasz a potem odwracasz się jakbym to ja miał cie gonić gdy to ty ciągle przywołujesz rzęsami, uśmiechami, zapachem. Stoisz tak blisko, jakby zbyt blisko a jednak przysuwasz się odrobinę jakbyś czekała na pochwycenie. Może ukradnę cie, może choć na chwilę wyrwę rzeczywistości. Zrobię to na co czekasz i zarazem się tak boisz aż dreszcze przeplyną jak strugi deszczu aż chwycisz się mnie by nie wracać na ziemię, by ukraść kilka kolejnych chwil.

Ptaki zerwały się z gałęzi lecą nie wiadomo gdzie z echem wystrzału który odebrał życie. Coś padło między drzewami opadło w zmrożone gałązki jagód. Jeszcze ciepłe ciało dyszy i czeka na śmierć zbliżającą się w buciorach. Zachłanne ręce pochwycą zaraz ciało by opróżnić je z krwi a ptaki krążą szukając bezpiecznych miejsc. Chmury odchodzą zabierając opary trujących oddechów. Gdzieś jest wiatr który rozwieje wątpliwość gdzieś słońce zaświecić tak bardzo aż zrobi się ciepło a. życie zawoła płaczem noworodka który przyszedł niszczyć nie widzieć wystraszonych ptaków przelatujących chmur nad pokoleniami.

darko dodano: 30 grudnia 2023

Ptaki zerwały się z gałęzi, lecą nie wiadomo gdzie z echem wystrzału, który odebrał życie. Coś padło między drzewami, opadło w zmrożone gałązki jagód. Jeszcze ciepłe ciało dyszy i czeka na śmierć zbliżającą się w buciorach. Zachłanne ręce pochwycą zaraz ciało by opróżnić je z krwi a ptaki krążą szukając bezpiecznych miejsc. Chmury odchodzą zabierając opary trujących oddechów. Gdzieś jest wiatr, który rozwieje wątpliwość, gdzieś słońce zaświecić tak bardzo aż zrobi się ciepło, a. życie zawoła płaczem noworodka, który przyszedł niszczyć, nie widzieć wystraszonych ptaków, przelatujących chmur nad pokoleniami.

.Echem dzięków piosenek wracasz i znów ściskasz mnie w dołku słowami myślami. Jedyna którą pragnąłem choć nie spotkałem jedyna która dotknęła i wyrwała wszystkie cząstki mej duszy . Tańczyłaś mi w sercu w rytmie szczęścia odnalezienonych nadziei skruszyłaś wszystko gdy wróciłaś z podróży. Nic nie będzie już takie samo nic już nie odda mi ciebie na wyłączność. Nie wiem czy warto wierzyć czy lepiej zostawić marzenia w grobie naszych chwil. Stoję nad zdaniem które mógłbym wysłać ale jesteś zbyt daleko choć odczytasz wszystko co napiszę. Kochałem Cię mogłem kochać zawsze.

darko dodano: 29 grudnia 2023

.Echem dzięków piosenek wracasz i znów ściskasz mnie w dołku słowami, myślami. Jedyna, którą pragnąłem choć nie spotkałem, jedyna, która dotknęła i wyrwała wszystkie cząstki mej duszy,. Tańczyłaś mi w sercu w rytmie szczęścia odnalezienonych nadziei, skruszyłaś wszystko gdy wróciłaś z podróży. Nic nie będzie już takie samo, nic już nie odda mi ciebie na wyłączność. Nie wiem czy warto wierzyć, czy lepiej zostawić marzenia w grobie naszych chwil. Stoję nad zdaniem, które mógłbym wysłać ale jesteś zbyt daleko, choć odczytasz wszystko co napiszę. Kochałem Cię, mogłem kochać zawsze.

Krążę gdzieś po światach stworzonych myślą szukając części życia które zapodziały się na rozstajach. Wołam cię choć nie wiem kim jesteś staram się dla ciebie choć możesz pozostać jedynie tęsknotą. W końcu spojrzę ci w oczy i nie przymknę dalej jak przez resztę szarego tłumu pobiegnę i szepnę nie musisz iść już sama oddaje ci skrzydła mojej duszy wznieśmy się razem nauczę cie latać.

darko dodano: 29 grudnia 2023

Krążę gdzieś po światach stworzonych myślą, szukając części życia, które zapodziały się na rozstajach. Wołam cię choć nie wiem kim jesteś, staram się dla ciebie choć możesz pozostać jedynie tęsknotą. W końcu spojrzę ci w oczy i nie przymknę dalej, jak przez resztę szarego tłumu, pobiegnę i szepnę, nie musisz iść już sama, oddaje ci skrzydła mojej duszy, wznieśmy się razem, nauczę cie latać.

Nie muszę być pierwszy przed kolejnymi światłami nie muszę nic udowadniać upartym nie potrzeba mi szpanować lepszymi ciuchami nie wymieniam auta choć bok przetarty. Kiedyś biegłem przepychałem łokciami ludzi którzy się ze mną ścigali dziś siedzę otoczony rzeczami tęsknie za tymi co w tyle zostali. Chciałbym powiedzieć ci że było warto że jestem jednym z tych szczęśliwych bo zagrałem jedną życia kartą wg. słusznych rad tych sędziwych. Powiem ci szczerze można mieć wszystko a zarazem niczego można zbierać podziwy a czuć się zerem kolego. Nie cofniesz czasów nie wydlużysz lat nie zalejesz pustki choć wypijesz tyle nie zastąpisz oczu które skradły świat i ust szepczacych gdy w brzuchu motyle.

darko dodano: 29 grudnia 2023

Nie muszę być pierwszy przed kolejnymi światłami, nie muszę nic udowadniać upartym, nie potrzeba mi szpanować lepszymi ciuchami, nie wymieniam auta choć bok przetarty. Kiedyś biegłem, przepychałem łokciami, ludzi, którzy się ze mną ścigali, dziś siedzę otoczony rzeczami, tęsknie za tymi co w tyle zostali. Chciałbym powiedzieć ci, że było warto, że jestem jednym z tych szczęśliwych, bo zagrałem jedną życia kartą, wg. słusznych rad tych sędziwych. Powiem ci szczerze, można mieć wszystko a zarazem niczego, można zbierać podziwy a czuć się zerem kolego. Nie cofniesz czasów, nie wydlużysz lat, nie zalejesz pustki choć wypijesz tyle, nie zastąpisz oczu, które skradły świat i ust szepczacych gdy w brzuchu motyle.

Nigdy nie bierz do siebie krytyki kogoś od kogo nie wziąłbyś rady.

i_needyou dodano: 28 grudnia 2023

Nigdy nie bierz do siebie krytyki kogoś, od kogo nie wziąłbyś rady.

Wherever you are I hope you're okay. Hope you're happy healthy found stability in life. Meanwhile I'm still waiting for the day I'll finally stop missing you. Sometimes I still catch myself thinking too much even though it's been so long. Sometimes I'm scared it'll haunt me forever.  tonatyle

tonatyle dodano: 27 grudnia 2023

Wherever you are, I hope you're okay. Hope you're happy, healthy, found stability in life. Meanwhile, I'm still waiting for the day I'll finally stop missing you. Sometimes, I still catch myself thinking too much, even though it's been so long. Sometimes, I'm scared it'll haunt me forever. / tonatyle

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV