głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [10] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [10]

Ten kto nie rozumie twojego milczenia najprawdopodobniej nie zrozumie twoich słów.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

Ten, kto nie rozumie twojego milczenia, najprawdopodobniej nie zrozumie twoich słów.

Miłość nie zawsze jest łatwa. Czasem przynosi więcej cierpienia niż przyjemności. Ale zawsze uczy. I jeśli nawet nie jest taka jak oczekiwaliśmy to poznajemy cały wachlarz emocji który do tej pory był dla nas całkowicie obcy. Niezależnie od tego czy jesteśmy razem do końca życia czy tylko chwilę to już nigdy nie będziemy tacy sami.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

Miłość nie zawsze jest łatwa. Czasem przynosi więcej cierpienia niż przyjemności. Ale zawsze uczy. I jeśli nawet nie jest taka jak oczekiwaliśmy, to poznajemy cały wachlarz emocji, który do tej pory był dla nas całkowicie obcy. Niezależnie od tego czy jesteśmy razem do końca życia, czy tylko chwilę, to już nigdy nie będziemy tacy sami.

 W człowieku który uważa że wszystko już było i nic nie może go zdziwić umarło to co najpiękniejsze  uroda życia.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

"W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia."

Jeżeli kogoś naprawdę kochasz to musisz zrobić wszystko aby ten ktoś nie chciał od Ciebie odejść.  Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz wyjść poza strefę swojego komfortu ego przyzwyczajenia i inne dyrdymały to nawet nie próbuj... i skończ pierdolić o miłości.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

Jeżeli kogoś naprawdę kochasz, to musisz zrobić wszystko, aby ten ktoś nie chciał od Ciebie odejść. Jeśli nie potrafisz lub nie chcesz wyjść poza strefę swojego komfortu, ego, przyzwyczajenia i inne dyrdymały, to nawet nie próbuj... i skończ pierdolić o miłości.

„Dotyk wyznacza początek miłości. Jeśli kogoś kochasz  czujesz potrzebę dotyku przytulania głaskania całowania. Ale dotyk wyznacza też koniec miłości. Jeśli nie chcesz już przytulać głaskać i całować to znaczy że przestałaś kochać.”

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

„Dotyk wyznacza początek miłości. Jeśli kogoś kochasz - czujesz potrzebę dotyku; przytulania, głaskania, całowania. Ale dotyk wyznacza też koniec miłości. Jeśli nie chcesz już przytulać, głaskać i całować, to znaczy, że przestałaś kochać.”

Bo właśnie taka jest prawda przerażająco piękna. teksty naszkicowany_ dodał komentarz: Bo właśnie taka jest prawda, przerażająco piękna. do wpisu 4 dni temu
 Są dwie rzeczy  ... które nigdy nie dają nam spokoju: miłość i rozczarowanie. Nie możemy ich wyłączyć jak wentylatora ani skierować podmuchu w bok.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

"Są dwie rzeczy, [...] które nigdy nie dają nam spokoju: miłość i rozczarowanie. Nie możemy ich wyłączyć jak wentylatora ani skierować podmuchu w bok."

 Rzeczy których chcesz przychodzą zawsze tylko z lekkim opóźnieniem zawsze trochę później zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami których bardzo nie chcesz. A czasami czasami rzeczy których bardzo chciałaś przychodzą za późno wtedy gdy już ich kompletnie nie chcesz.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

"Rzeczy, których chcesz, przychodzą zawsze, tylko z lekkim opóźnieniem, zawsze trochę później, zawsze lekko niekompletne. Tak samo dzieje się z rzeczami, których bardzo nie chcesz. A czasami, czasami rzeczy, których bardzo chciałaś, przychodzą za późno, wtedy, gdy już ich kompletnie nie chcesz."

 Niestety najczęściej tak w życiu jest że nie wiemy komu możemy zaufać. Bliscy potrafią zdradzić a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć. Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody ale utracona jest nie do odzyskania.

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

"Niestety najczęściej tak w życiu jest, że nie wiemy komu możemy zaufać. Bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć. Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania."

„Nie potrafi tak naprawdę nikogo kochać. Tacy ludzie jak on w końcu zostają sami bez względu na to jak bardzo byli kochani przez innych.”

malinkowaaaa dodano: 4 dni temu

„Nie potrafi tak naprawdę nikogo kochać. Tacy ludzie jak on w końcu zostają sami, bez względu na to, jak bardzo byli kochani przez innych.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV