głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Katalog wpisów [10] przeglądaj wszystkie wpisy teksty [10]

 Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna jedyna osoba od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób.”

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Ale dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób.”

 A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? ... Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"A wie pan co jest najlepszego w złamanym sercu? (...) Tak naprawdę można je złamać tylko raz. Reszta to ledwie zadrapania."

 Dlatego ja Ci dziecino mówię cokolwiek się tam w Twoim życiu podziało ileś się nie wycierpiała z różnych powodów o siebie zawsze trzeba walczyć i o szczęście swoje.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Dlatego ja Ci dziecino, mówię, cokolwiek się tam w Twoim życiu podziało, ileś się nie wycierpiała z różnych powodów, o siebie zawsze trzeba walczyć i o szczęście swoje."

 Ludzie stale pytają o twoją karierę czy ożeniłeś się kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta czy jesteś szczęśliwy.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Ludzie stale pytają o twoją karierę, czy ożeniłeś się, kupiłeś dom. Jakby życie było listą rzeczy do zrobienia i odhaczenia. Nikt jednak nie zapyta, czy jesteś szczęśliwy."

“Mówić można z każdym – rozmawiać bardzo mało z kim.”

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

“Mówić można z każdym – rozmawiać bardzo mało z kim.”

 Nie możesz zadowolić wszystkich ale możesz zadowolić siebie. Usiądź zatem i wypij dobrą kawę. :

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Nie możesz zadowolić wszystkich, ale możesz zadowolić siebie. Usiądź zatem i wypij dobrą kawę." :)

 Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu zamiast powiedzieć sobie po prostu: 'no i co z tego'.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Człowiek całymi latami zamartwia się z jakiegoś powodu, zamiast powiedzieć sobie po prostu: 'no i co z tego'."

 Daj sobie czas. I jak to mówią: nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Daj sobie czas. I jak to mówią: nie decyduj w złości i nie obiecuj w szczęściu."

 Bo tak naprawdę wcale nie chodzi o to ile tygodni miesięcy lat tworzysz z kimś związek. nieważne czy był starszy czy młodszy. Nie liczy się sposób zawiązania relacji.. to wszystko kompletnie nie ma znaczenia. Możesz zakończyć kilkuletni związek z hukiem i zapomnieć o tym w miesiąc ale możesz także rozpamiętywać przelotną znajomość przez następną dekadę. W życiu liczą się emocje związane z daną osobą  możesz spędzić całe życie z kimś przy kim będzie kiepsko ale stabilnie a nie zmrużysz oka przez kilkanaście tygodni z powodu kogoś przy kim poczujesz choć przez chwilę dom i bezpieczeństwo. I nie ma znaczenia czy tego chcesz czy nie. to po prostu się dzieje samo z siebie żyje swoim rytmem. Finalnie albo budzisz się z poczuciem ulgi albo poczuciem kompletnej dezorientacji. nie ma reguły który facet skruszy Cię na drobny pył. Nie Ty o tym decydujesz.  Tę decyzję podejmuje za Ciebie Twoje serce.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

"Bo tak naprawdę wcale nie chodzi o to ile tygodni, miesięcy, lat tworzysz z kimś związek. nieważne, czy był starszy czy młodszy. Nie liczy się sposób zawiązania relacji.. to wszystko kompletnie nie ma znaczenia. Możesz zakończyć kilkuletni związek z hukiem i zapomnieć o tym w miesiąc, ale możesz także rozpamiętywać przelotną znajomość przez następną dekadę. W życiu liczą się emocje związane z daną osobą - możesz spędzić całe życie z kimś, przy kim będzie kiepsko ale stabilnie, a nie zmrużysz oka przez kilkanaście tygodni z powodu kogoś, przy kim poczujesz choć przez chwilę dom i bezpieczeństwo. I nie ma znaczenia czy tego chcesz, czy nie. to po prostu się dzieje, samo z siebie żyje swoim rytmem. Finalnie albo budzisz się z poczuciem ulgi albo poczuciem kompletnej dezorientacji. nie ma reguły, który facet skruszy Cię na drobny pył. Nie Ty o tym decydujesz. Tę decyzję podejmuje za Ciebie Twoje serce."

jestem niezdecydowany  nie wiem czy bardziej chce cie zobaczyć czy przestać kochać

bxdly dodano: 3 dni temu

jestem niezdecydowany - nie wiem, czy bardziej chce cie zobaczyć czy przestać kochać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV