głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zarazjebne

Takie krótkie a za to jak trafne. teksty bez_prawdziwego_oblicza dodał komentarz: Takie krótkie a za to jak trafne. do wpisu 2 tygodnie temu
Dowiedziałam się dzisiaj że moja siostra ma stan przeciwnowotworowy. I wiem że to nijak ma się do odejścia kogoś kogo naprawdę kochamy ale też cholernie boli bo pokazuje jak kruche jest życie. Nie jestem sobie nawet wyobrazić tego jak musiałaś się czuć. Dużo siły życzę. teksty bez_prawdziwego_oblicza dodał komentarz: Dowiedziałam się dzisiaj, że moja siostra ma stan przeciwnowotworowy. I wiem, że to nijak ma się do odejścia, kogoś kogo naprawdę kochamy ale też cholernie boli bo pokazuje jak kruche jest życie. Nie jestem sobie nawet wyobrazić tego jak musiałaś się czuć. Dużo siły życzę. do wpisu 18 sierpnia 2016
Wiem jak wyglądają moje złe dni ale nie chcę na nie czekać. Wiem że życie to wieczna parabola dobre dni nie oznaczają wiecznego szczęścia. Na szczęście te złe także przemijają. Chcę w to wierzyć. Czas się obudzić wziąć głęboki oddech i mieć nadzieję na spełnienie tego co zupełnie nierealne. Są przecież takie złudzenia które pozwalają żyć.

tancorek dodano: 10 lipca 2016

Wiem jak wyglądają moje złe dni ale nie chcę na nie czekać. Wiem, że życie to wieczna parabola, dobre dni nie oznaczają wiecznego szczęścia. Na szczęście te złe także przemijają. Chcę w to wierzyć. Czas się obudzić, wziąć głęboki oddech i mieć nadzieję na spełnienie tego, co zupełnie nierealne. Są przecież takie złudzenia które pozwalają żyć.

“Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.”

tancorek dodano: 10 lipca 2016

“Jednym z najtrudniejszych wyborów w życiu jest decyzja czy zrezygnować czy próbować jeszcze bardziej.”

 Kobiety są proste. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o to żebyś poświęcił Jej uwagę. Uważasz że pragnie zbyt wiele? Nie. Ona chciałaby tylko aby tym razem Wam się udało.

tancorek dodano: 10 lipca 2016

"Kobiety są proste. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o to, żebyś poświęcił Jej uwagę. Uważasz że pragnie zbyt wiele? Nie. Ona chciałaby tylko, aby tym razem Wam się udało."

 Zatrzymaj się. Nie musisz wiecznie zabiegać o przychylność ludzi dookoła.

tancorek dodano: 10 lipca 2016

"Zatrzymaj się. Nie musisz wiecznie zabiegać o przychylność ludzi dookoła."

Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury intuicji bo korzystając ze zbyt wielu porad dorobimy się jedynie depresji.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury, intuicji, bo korzystając ze zbyt wielu porad, dorobimy się jedynie depresji.

 Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Nie zaczynaj dzisiejszego dnia od rozpamiętywania wczorajszych zmartwień!"

Nigdy nie daj sobie wmówić że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz zdobądź to. Kropka.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Nigdy nie daj sobie wmówić, że nie możesz czegoś zrobić. Nawet przeze mnie. Masz marzenia to je chroń i realizuj. Ludzie nie potrafią sami czegoś zrobić więc mówią, że Ty też nie możesz. Dlatego ich opinie nie mają znaczenia. Jeśli czegoś chcesz, zdobądź to. Kropka.

 Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję"

Przyjrzyj się temu co dziś nazywasz problemem katastrofą albo kryzysem i zadaj sobie następujące pytanie: Czy za pięć lat będzie to miało jakieś znaczenie? Odpowiedź najczęściej brzmi: nie . ... Zbyt często zadręczamy się błahostkami.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

Przyjrzyj się temu, co dziś nazywasz problemem, katastrofą albo kryzysem, i zadaj sobie następujące pytanie: Czy za pięć lat będzie to miało jakieś znaczenie? Odpowiedź najczęściej brzmi: "nie". [...] Zbyt często zadręczamy się błahostkami.

 Świat jest Twoim odbiciem lustrzanym. Dostrzegasz w nim to co sama czujesz w środku. Jeśli chcesz coś zmienić zacznij od siebie.

tancorek dodano: 9 lipca 2016

"Świat jest Twoim odbiciem lustrzanym. Dostrzegasz w nim to, co sama czujesz w środku. Jeśli chcesz coś zmienić, zacznij od siebie."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV