głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zakochana_wtobie

Sto razy powiedz mi kim jestem i powiedz mi czego nie osiągnę a ja na pewno to zrobię.

julsonka dodano: 5 dni temu

Sto razy powiedz mi kim jestem i powiedz mi czego nie osiągnę, a ja na pewno to zrobię.

Można zgubić sens gdy odchodzi ktoś kto był wszystkim.

julsonka dodano: 5 dni temu

Można zgubić sens, gdy odchodzi ktoś, kto był wszystkim.

Zastanawiam się po co jeszcze pojawiasz się w moich snach skoro nic dla Ciebie nie znaczę.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Zastanawiam się po co jeszcze pojawiasz się w moich snach skoro nic dla Ciebie nie znaczę.

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków przytulania uczucia że ktoś czeka właśnie na ciebie tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się że nasze serce nie będzie miało po co bić.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić.

Mam wrażenie że kochaliśmy się tylko po to by dziś na ulicy mijać się bez słowa.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Mam wrażenie, że kochaliśmy się tylko po to, by dziś na ulicy mijać się bez słowa.

Spójrz na świat z moich oczu będziesz chciał je zamknąć.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Spójrz na świat z moich oczu, będziesz chciał je zamknąć.

Uwielbiałam ten moment kiedy opowiadał o swojej wymarzonej przyszłości i większość jego marzeń pokrywało się z moimi. Czułam wtedy że poznałam tego właściwego mężczyznę z którym spędzę resztę życia. To tak jakbym spotkała swoją pokrewną duszę która chce tego samego co ja. I chociaż nie we wszystkim się zgadzaliśmy i kryliśmy w sobie pewne sprzeczności to zawsze wierzyłam że to właśnie przeciwności się przyciągają. On przyciągał mnie strasznie a miłość to wszystko umacniała ale później wystarczyła chwila jeden moment i ktoś roztrzaskał wszystkie moje marzenia. Poczułam jakby on nie pamiętał że mieliśmy razem budować swój świat jakby zmienił swoje priorytety i zapomniał ująć mnie w swoich nowych planach. Wiesz chyba jednak nie powinno się zamykać wszystkich swoich marzeń w tylko jednej osobie by razem z nią nie tracić wszystkiego co się ma.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Uwielbiałam ten moment kiedy opowiadał o swojej wymarzonej przyszłości i większość jego marzeń pokrywało się z moimi. Czułam wtedy, że poznałam tego właściwego mężczyznę, z którym spędzę resztę życia. To tak jakbym spotkała swoją pokrewną duszę, która chce tego samego co ja. I chociaż nie we wszystkim się zgadzaliśmy i kryliśmy w sobie pewne sprzeczności to zawsze wierzyłam, że to właśnie przeciwności się przyciągają. On przyciągał mnie strasznie, a miłość to wszystko umacniała, ale później wystarczyła chwila, jeden moment i ktoś roztrzaskał wszystkie moje marzenia. Poczułam jakby on nie pamiętał, że mieliśmy razem budować swój świat, jakby zmienił swoje priorytety i zapomniał ująć mnie w swoich nowych planach. Wiesz, chyba jednak nie powinno się zamykać wszystkich swoich marzeń w tylko jednej osobie, by razem z nią nie tracić wszystkiego co się ma.

Nie ma nic bardziej tragicznego niż żebranie o gest o uśmiech.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie ma nic bardziej tragicznego niż żebranie o gest, o uśmiech.

Wiesz czego najbardziej jestem ciekawa? Czy kiedy znajdując sobie kogoś po mnie też będziesz mówił jej 'kocham Cię' z takim samym uczuciem jak mi. Będziesz potrafił spojrzeć jej w oczy przytulić i zapewnić że jest najważniejsza w Twoim życiu. Będziesz mówił jej że jest Twoim ideałem mówiąc to jeszcze kilka miesięcy temu mnie. Czy kiedy leżąc w łóżku a obok siebie mając ją pomyślisz o mnie i uśmiechniesz się na wspomnienie jak było nam dobrze ? Czy chociaż raz weźmiesz telefon do ręki wystukasz mój numer i będziesz miał ochotę zadzwonić żeby choć na chwilę usłyszeć mój głos. Czy chociaż raz pomyślisz co byłoby dziś gdyby wtedy to się nie wydarzyło..

mikela dodano: 1 tydzień temu

Wiesz czego najbardziej jestem ciekawa? Czy kiedy znajdując sobie kogoś po mnie, też będziesz mówił jej 'kocham Cię' z takim samym uczuciem jak mi. Będziesz potrafił spojrzeć jej w oczy, przytulić i zapewnić, że jest najważniejsza w Twoim życiu. Będziesz mówił jej, że jest Twoim ideałem mówiąc to jeszcze kilka miesięcy temu mnie. Czy kiedy leżąc w łóżku a obok siebie mając ją, pomyślisz o mnie i uśmiechniesz się na wspomnienie jak było nam dobrze ? Czy chociaż raz weźmiesz telefon do ręki, wystukasz mój numer i będziesz miał ochotę zadzwonić, żeby choć na chwilę usłyszeć mój głos. Czy chociaż raz pomyślisz, co byłoby dziś gdyby wtedy to się nie wydarzyło..

Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy kiedy uświadamiasz sobie że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Kiedy boli najbardziej ? Chyba dopiero wtedy, kiedy uświadamiasz sobie, że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.

Zawsze tak jest. Ten kogo chcesz mieć nie chce ciebie a ten kogo nie chcesz chce. To niemal niemożliwe żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Zawsze tak jest. Ten, kogo chcesz mieć, nie chce ciebie, a ten, kogo nie chcesz, chce. To niemal niemożliwe, żeby dwie osoby jednocześnie chciały mieć siebie nawzajem.

Osoba która jest twoją pierwszą miłością kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek czeka cię marny los.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Osoba, która jest twoją pierwszą miłością, kradnie ci serce. Osoba z którą pierwszy raz w życiu się kochasz, kradnie ci duszę. A jeżeli w jednym i drugim wypadku jest to ten sam człowiek, czeka cię marny los.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV