głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wsokolowska

Żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok. żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok. żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok. Żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok. żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok. żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok  żeby był obok. żeby nie plątał się po świecie  ŻEBY JUŻ BYŁ MÓJ.

vanessa1502 dodano: 20 stycznia 2012

Żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok. żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok. żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok. Żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok. żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok. żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok, żeby był obok. żeby nie plątał się po świecie, ŻEBY JUŻ BYŁ MÓJ.

Nie chcę słuchać  że to nieodpowiedzialne i szalone. Chcę Cię kochać.

vanessa1502 dodano: 20 stycznia 2012

Nie chcę słuchać, że to nieodpowiedzialne i szalone. Chcę Cię kochać.

zajebie chuja  przez którego płacze dziewczyna którą widzę w lustrze.

vanessa1502 dodano: 20 stycznia 2012

zajebie chuja, przez którego płacze dziewczyna którą widzę w lustrze.

Czasem lepiej stracić kogoś na zawsze   niż ciągle spotykać  wiedząc  że to koniec.

vanessa1502 dodano: 20 stycznia 2012

Czasem lepiej stracić kogoś na zawsze, niż ciągle spotykać, wiedząc, że to koniec.

co   D ? teksty vanessa1502 dodał komentarz: co ; D ? do wpisu 20 stycznia 2012
Codziennie inna  bardziej dojrzała  mniej naiwna.

vanessa1502 dodano: 20 stycznia 2012

Codziennie inna, bardziej dojrzała, mniej naiwna.

Mała dziewczynka pełna gigantycznych trosk.

vanessa1502 dodano: 19 stycznia 2012

Mała dziewczynka pełna gigantycznych trosk.

Najlepszy sposób  żeby zaintrygować faceta  to zniknąć.

vanessa1502 dodano: 19 stycznia 2012

Najlepszy sposób, żeby zaintrygować faceta, to zniknąć.

Nie obchodzi mnie  że cierpienie uszlachetnia  a na błędach się uczymy. Niektóre dni chciałabym po prostu wymazać z pamięci.

vanessa1502 dodano: 19 stycznia 2012

Nie obchodzi mnie, że cierpienie uszlachetnia, a na błędach się uczymy. Niektóre dni chciałabym po prostu wymazać z pamięci.

Po prostu bądź człowiekiem  dla którego bez wahania oddałabym życie.

vanessa1502 dodano: 19 stycznia 2012

Po prostu bądź człowiekiem, dla którego bez wahania oddałabym życie.

Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni niż leżąc w łóżku  z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem  którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.

vanessa1502 dodano: 19 stycznia 2012

Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem, którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć