 |
Zdecyduj się. Zdecyduj się i bądź, albo odejdź, raz na zawsze.
|
|
 |
Chciałam o tym zapomnieć lecz droga nie tędy ćpanie i chlanie każdy płaci za swe błędy.
|
|
 |
A może tak właśnie miało być . ? Może miała się w nim zakochać bez wzajemności , żeby zrozumieć , że nie zawsze to czego pragnie może należeć do niej . ? Przecież ona była tylko zwykłą , małą dziewczynką która zakochała się w jego szklano - niebieskich oczach , w tym jego uśmiechu , w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie . A on był tylko zwykłym małym chłopcem , który nie widział że jest jej marzeniem . .
|
|
 |
Uśmiech? Nie zawsze musi być szczery. Pocałunek? Nie zawsze musi być znaczący. Miłość? Nie zawsze musi być spełniona. Cierpienie? Nierozłączny element zakochania.
|
|
 |
a kiedy już miałam na Ciebie wyjebane , to musiałeś domnie napisac i przywrócić tą nadzieje .
|
|
 |
Dusząc się płaczem, zrozumiała, że wciąż jej na nim zależy. Pomimo tego wszystkiego co jej zrobił, pomimo tego jak ją skrzywdził
|
|
 |
Nie ma co się dręczyć . Trzeba zamknąć ten rozdział , zapomnieć , wymazać , wykasować , odkochać się , pozbyć się pliku z własnej pamięci . Trudno . Było . Minęło .
|
|
 |
Jedyne czego dzisiaj żałuje to ten czas stracony na czekaniu aż mnie pokochasz.
|
|
 |
Myślałam że moim uzależnieniem są Tymbarki , żelki , czekolady z orzechami , wielkie bluzy , najki , wielogodzinne rozmowy przez telefon , zakupy , rap. Ale myliłam się, to On jest moim uzależnieniem, z którego nie mam zamiru zrezygnować
|
|
 |
Zastanawiałam się, jak mogłam być tak naiwna. Ale wystarczyło, że przeczytałam nasze stare rozmowy i zrozumiałam - perfekcyjnie udawałeś, że to wszystko coś dla Ciebie znaczy.
|
|
 |
Nie płacz, jemu to zwisa.
|
|
 |
Fajnie by było gdybyś mnie zauważył i zrozumiał że jesteśmy dla siebie stworzeni.
|
|
|
|