głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wefooundlovee

Nie chcieliśmy takiego zakończenia  chcieliśmy żyć. Ten świat nie ma miłości  ten świat umiera. Nasza historia już została opowiedziana  my odchodzimy  a wy zostajecie. Zabijacie się powoli  sami o tym nie wiedząc.

take.me.away dodano: 13 czerwca 2014

Nie chcieliśmy takiego zakończenia, chcieliśmy żyć. Ten świat nie ma miłości, ten świat umiera. Nasza historia już została opowiedziana, my odchodzimy, a wy zostajecie. Zabijacie się powoli, sami o tym nie wiedząc.

 Nie widziałam Cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza  trochę śpiąca  trochę bardziej milcząca  lecz widać   można żyć bez powietrza!

take.me.away dodano: 13 czerwca 2014

"Nie widziałam Cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca, lecz widać - można żyć bez powietrza!"

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei. Może to wszystko  co mu zostało.

take.me.away dodano: 13 czerwca 2014

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei. Może to wszystko, co mu zostało.

w niebie miejsca nie ma. w niebie nie chcą nas

take.me.away dodano: 13 czerwca 2014

w niebie miejsca nie ma. w niebie nie chcą nas ;)

 Nie wiem dokąd mnie los prowadzi  ale lepiej mi się idzie  gdy trzymam cię za rękę.  Alfred De Musset

rimmellondonn dodano: 11 czerwca 2014

"Nie wiem dokąd mnie los prowadzi, ale lepiej mi się idzie, gdy trzymam cię za rękę." Alfred De Musset

chciałabym zapomnieć o nocach  w których skręcałam się z bólu. przepełniona tęsknotą  odliczałam godziny do ranka  by wstać i zachowywać się jak człowiek. dławiłam się łzami wpływającymi z wnętrza mojej duszy. byłam zagubiona  przerażona wszystkim co mnie otacza. potrzebowałam bliskich obok  a równocześnie pragnęłam samotności. zachorowałam na miłość  której nie mogłam zdobyć. czekałam  odliczałam sekundy od naszego rozstania. rozważałam samobójstwo  oddychałam z przymusu. nigdy nie zapomnę tamtych chwil.  waniilia

rimmellondonn dodano: 11 czerwca 2014

chciałabym zapomnieć o nocach, w których skręcałam się z bólu. przepełniona tęsknotą, odliczałam godziny do ranka, by wstać i zachowywać się jak człowiek. dławiłam się łzami wpływającymi z wnętrza mojej duszy. byłam zagubiona, przerażona wszystkim co mnie otacza. potrzebowałam bliskich obok, a równocześnie pragnęłam samotności. zachorowałam na miłość, której nie mogłam zdobyć. czekałam, odliczałam sekundy od naszego rozstania. rozważałam samobójstwo, oddychałam z przymusu. nigdy nie zapomnę tamtych chwil./ waniilia

jesteśmy szczęśliwi ze sobą. bardzo nam ze sobą dobrze. już zapomniałem jak to jest kochać. jest dla mnie wszystkim. z minuty na minute czuję jak nasza miłość napływa coraz szybciej. jest jej coraz więcej. jesteśmy po prostu dla siebie stworzeni. tak  ja i moje łóżko to miłość wręcz doskonała. nienopozdro.

rimmellondonn dodano: 11 czerwca 2014

jesteśmy szczęśliwi ze sobą. bardzo nam ze sobą dobrze. już zapomniałem jak to jest kochać. jest dla mnie wszystkim. z minuty na minute czuję jak nasza miłość napływa coraz szybciej. jest jej coraz więcej. jesteśmy po prostu dla siebie stworzeni. tak, ja i moje łóżko to miłość wręcz doskonała./nienopozdro.
Autor cytatu: nienopozdro

coraz rzadziej mamy dziury w kieszeniach. coraz częściej w sercach

zozolandia dodano: 11 czerwca 2014

coraz rzadziej mamy dziury w kieszeniach. coraz częściej w sercach

Po co to  kurwa? Dlaczego się w to wplątaliśmy? Czemu patrzysz na mnie teraz z tym wyrzutem? Bo zżera Cię zazdrość mimo ustalonego braku zobowiązań? Bo nie znosisz widoku mnie z nikim innym? Czemu nie mamy już dla siebie żadnego dobrego słowa? Bo za dużo sobie dopowiadasz? Bo nie masz pojęcia  że nie pozwalam innym choćby na pocałunek? Bo nic  kurwa  nie wiesz o tym  o ile bardziej niż zakładaliśmy  zależy mi na Tobie   chimica

ponaadwszystko dodano: 10 czerwca 2014

Po co to, kurwa? Dlaczego się w to wplątaliśmy? Czemu patrzysz na mnie teraz z tym wyrzutem? Bo zżera Cię zazdrość mimo ustalonego braku zobowiązań? Bo nie znosisz widoku mnie z nikim innym? Czemu nie mamy już dla siebie żadnego dobrego słowa? Bo za dużo sobie dopowiadasz? Bo nie masz pojęcia, że nie pozwalam innym choćby na pocałunek? Bo nic, kurwa, nie wiesz o tym, o ile bardziej niż zakładaliśmy, zależy mi na Tobie ~ chimica

Chciałabym żeby tak po prostu usiadł obok mnie  bym poczuła jego zapach i usłyszała ton jego głosu  którym mówiłby wszystko co czuje.   podobnodziwka.

teenager.in.love dodano: 9 czerwca 2014

Chciałabym żeby tak po prostu usiadł obok mnie, bym poczuła jego zapach i usłyszała ton jego głosu, którym mówiłby wszystko co czuje. / podobnodziwka.

wiem ! teksty teenager.in.love dodał komentarz: wiem ! do wpisu 8 czerwca 2014
każdy potrzebuje czasem pobyć sam. posiedzieć w ciszy  powspominać  wypłakać się. tak  żeby było lżej. żeby móc następnego dnia wstać i przez kolejnych kilka dni udawać  że wszystko jest w porządku  bo przecież tak trzeba. trzeba pokazać innym  że dajesz radę.

teenager.in.love dodano: 8 czerwca 2014

każdy potrzebuje czasem pobyć sam. posiedzieć w ciszy, powspominać, wypłakać się. tak, żeby było lżej. żeby móc następnego dnia wstać i przez kolejnych kilka dni udawać, że wszystko jest w porządku, bo przecież tak trzeba. trzeba pokazać innym, że dajesz radę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć