głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika veroniczella

zasypiam ze spokojną głową. wiem  że zrobiłam wszystko by uratować nasz związek.

whistle dodano: 20 listopada 2012

zasypiam ze spokojną głową. wiem, że zrobiłam wszystko by uratować nasz związek.

nie musisz już nic mówić  odejdź. nie chcę słuchać twoich tłumaczeń  nie chcę kolejny raz cierpieć. nie chcę więcej mokrej od łez poduszki  kocham Cię ale nie potrafię. przegraliśmy miłość.

whistle dodano: 20 listopada 2012

nie musisz już nic mówić, odejdź. nie chcę słuchać twoich tłumaczeń, nie chcę kolejny raz cierpieć. nie chcę więcej mokrej od łez poduszki, kocham Cię ale nie potrafię. przegraliśmy miłość.

W dzień jakoś sobie radzę. W szkole mam sporo stresów  więc ponure myśli nie mają tak wielkiej siły przebicia jak wieczorem  gdy kładę się do łóżka  a Ciebie przy mnie nie ma.    napisana

napisana dodano: 20 listopada 2012

W dzień jakoś sobie radzę. W szkole mam sporo stresów, więc ponure myśli nie mają tak wielkiej siły przebicia jak wieczorem, gdy kładę się do łóżka, a Ciebie przy mnie nie ma. / napisana

Cześć. Przepraszam  że tak długo się nie odzywałam. Ale sam wiesz  kazałeś mi się uczyć. Zdałam biologię  poprawiłam matematykę. Cieszysz się? Ja też  zrobiłam to dla Ciebie. Dziękuje za pomoc. Co u Ciebie słychać? Jak się czujesz? U mnie źle. On znowu mnie skrzywdził  znów czeka mnie nieprzespana noc. Tak wiem  nienawidzisz go. Ja też  ale kocham go i nie potrafię bez niego żyć. Tak bardzo mi Ciebie brakuje  bezpieczeństwa w Twoich ramionach  cichego 'będzie dobrze'. Kocham Cię  tato.

whistle dodano: 20 listopada 2012

Cześć. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Ale sam wiesz, kazałeś mi się uczyć. Zdałam biologię, poprawiłam matematykę. Cieszysz się? Ja też, zrobiłam to dla Ciebie. Dziękuje za pomoc. Co u Ciebie słychać? Jak się czujesz? U mnie źle. On znowu mnie skrzywdził, znów czeka mnie nieprzespana noc. Tak wiem, nienawidzisz go. Ja też, ale kocham go i nie potrafię bez niego żyć. Tak bardzo mi Ciebie brakuje, bezpieczeństwa w Twoich ramionach, cichego 'będzie dobrze'. Kocham Cię, tato.

gdyby mu zależało  napisałby. widocznie nie tęskni i nie mu nie zależy.

whistle dodano: 20 listopada 2012

gdyby mu zależało, napisałby. widocznie nie tęskni i nie mu nie zależy.

wiesz czego pragnę najbardziej ? żebyś cierpiał  zwijał się z bólu tak jak ja. chcę żebyś poczuł jak to jest być wykorzystanym  zostawionym z połamanym sercem.

whistle dodano: 20 listopada 2012

wiesz czego pragnę najbardziej ? żebyś cierpiał, zwijał się z bólu tak jak ja. chcę żebyś poczuł jak to jest być wykorzystanym, zostawionym z połamanym sercem.

przez dzień wbijam sobie do głowy  że go nie kocham  nie tęsknie i potrafię funkcjonować bez niego. wieczorem wszystko się zmienia. łzy napływają do oczu  a serce bije wolniej.

whistle dodano: 20 listopada 2012

przez dzień wbijam sobie do głowy, że go nie kocham, nie tęsknie i potrafię funkcjonować bez niego. wieczorem wszystko się zmienia. łzy napływają do oczu, a serce bije wolniej.

A do matury uczę się tak: youtube  facebook  moblo.    napisana

napisana dodano: 20 listopada 2012

A do matury uczę się tak: youtube, facebook, moblo. / napisana

pod żadnym pozorem  nie pokazuj mu  że tęsknisz. pierdol to.

whistle dodano: 20 listopada 2012

pod żadnym pozorem, nie pokazuj mu, że tęsknisz. pierdol to.

To już kolejny dzień  który mogę zaznaczyć sobie w kalendarzu jako 'spędzony samotnie'. Jesteś zbyt daleko  a ja chcę się do Ciebie przytulić. Chcę chociaż przez pięć minut zobaczyć Twój uśmiech  usłyszeć Twój głos. Z wieloma sprawami sobie poradzę  ale z tęsknotą nigdy.    napisana

napisana dodano: 20 listopada 2012

To już kolejny dzień, który mogę zaznaczyć sobie w kalendarzu jako 'spędzony samotnie'. Jesteś zbyt daleko, a ja chcę się do Ciebie przytulić. Chcę chociaż przez pięć minut zobaczyć Twój uśmiech, usłyszeć Twój głos. Z wieloma sprawami sobie poradzę, ale z tęsknotą nigdy. / napisana

Swieta prawda. Ale dopuki czlowiek  sam nie doswiadczy nie zrozumie. Wspaniala jestes !     teksty leniaa dodał komentarz: Swieta prawda. Ale dopuki czlowiek, sam nie doswiadczy nie zrozumie. Wspaniala jestes ! ;** do wpisu 20 listopada 2012
Pamiętaj  nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś  kim nie jesteś. Jeśli on nie pokocha Ciebie  twoich wad  to nie jest dla Ciebie  nie jest Ciebie wart. Proste. Bądź taka  jaka jesteś. A jesteś niezwykła  musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogoś kto Cię pokocha w 100  . I będziesz dla niego ideałem  jedynym sensem życia.  deathlaught. Piekne slowa dziekuje

leniaa dodano: 20 listopada 2012

Pamiętaj, nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli on nie pokocha Ciebie, twoich wad, to nie jest dla Ciebie, nie jest Ciebie wart. Proste. Bądź taka, jaka jesteś. A jesteś niezwykła, musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogoś kto Cię pokocha w 100% . I będziesz dla niego ideałem, jedynym sensem życia./ deathlaught. Piekne slowa dziekuje ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć