 |
Nie jestem jakaś wyszukana czy nieosiągalna, nie jestem ani trochę jak Ci się wydaje, nie jestem idealna, ja nawet koło ideału nie stałam, lubię nawpierdalać się po 23, lubię wracać nad ranem do domu i słyszeć tylko stukot obcasów uderzających o chodnik, lubię pieprzyc głupoty ludziom, których poznałam 10 minut wcześniej, lubię upić się i płakać na ławce w parku, ściągam na klasówkach, nie uczę się, palę papierosy, czytam, słucham muzyki, potrafię być w chuj zazdrosna, potrafię w chuj dobrze słuchać, często brudzę się jedzeniem i zawsze wypadają mi wszystkie warzywa z cheeseburgera, nie jestem zimna ani zamknięta w sobie, nie jestem jakaś nadzwyczajna, więc proszę, nie wypowiadaj się na mój temat skoro kurwa zwyczajnie nie masz o mnie pojęcia.
|
|
 |
Każdy z nas mówił, że w życiu nie pozwoli sobie upić się tak bardzo, żeby urwał mu się film, każdy z nas zarzekał się, że papierosy śmierdzą i że nie wyobraża sobie siebie z papierosem w ustach, nie mogliśmy sobie wyobrazić jak to jest, którąś noc z rzędu nie wrócić do domu na noc, wszyscy uważaliśmy, że seks jest obrzydliwy i nie mogliśmy zrozumieć jak można być z kimś aż tak blisko, a wbicie sobie igły w żyłę, przekraczało według nas ludzkie pojęcie, pamiętasz? To było tak dawno, my wszyscy, głupie, naiwne dzieci, myślące, że wiedzą nie wiadomo jak dużo o życiu, nawet nie zdające sobie sprawy jakimi potworami się staną.
|
|
 |
|
Nowy przypadek w języku polskim: Wymiotnik (po czym? po ilu?) [klimkowaaa]
|
|
 |
|
A Ty niedługo się dowiesz nieco więcej o mnie, poznasz mnie lepiej kiedy pieprzę trzy po trzy, a kiedy mówię mądrze. Czego nie lubię, a czym się zachwycam, że hałas jest we mnie, a wkurza mnie cisza.
|
|
 |
|
zabijasz mnie spojrzeniem , a pobudzasz do życia pocałunkiem / chill.out .
|
|
 |
|
patrzę w Jego oczy i wiem, że tak naprawdę mam już wszystko. [ yezoo ]
|
|
 |
Mam całą szafę słów, ale nie umiem ubrać własnych myśli.
|
|
|
|