 |
|
Facet powinien zarywać do jednej, a nie kurwa do dwudziestu. Amen. / minnaloushe
|
|
 |
Odnajdź mnie tutaj, mów do mnie
Chcę czuć, że jesteś, pragnę cię usłyszeć.
Jesteś światłem, które mnie prowadzi do miejsca
Gdzie znajdę znów ukojenie.
Jesteś siłą, która sprawia że wciąż idę
Jesteś nadzieją, która sprawia, że wciąż ufam
Jesteś życiem dla mojej duszy
Jesteś moim celem
Jesteś dla mnie wszystkim.
|
|
 |
Uciszasz burze i dajesz mi wytchnienie
Trzymasz mnie w swoich dłoniach
Nie pozwolisz mi upaść
Kradniesz moje serce i zapierasz mi dech w piersiach
Czy pociągniesz mnie za sobą głębiej
|
|
 |
teraz wystarcza mi moja ulubiona piosenka w słuchawkach podgłoszona na ful, Ciebie już nie ma, próbuję już po prostu nie pamiętać, stopniowo , krok po kroku staram się zapominać , jeszcze czasem tylko, gdy usłyszę Twoje imię lub Naszą piosenkę siadam na podłodze i rozklejam się, tak po prostu, tylko wtedy nie udaję, że daje Sobie świetnie radę.
|
|
 |
usiądź spokojnie w fotelu aż szczęście wkońcu samo zdecyduje się do Ciebie zawitać . poczekaj na nie , przecież i tak go nie znajdziesz, to ono musi znaleźć Ciebie .
|
|
 |
rozmyślam co by było gdyby , co by było gdyby się nie stało to co się stało . gdybyś potrafił mnie kochać , gdybyś tylko tego chciał, gdybyś pokazał, że Ci na mnie zależy , przecież byłoby inaczej , zupełnie . Mielibyśmy wtedy szansę uszczęśliwiać Siebie nawzajem, każdego dnia pokazywać Siebie na nowo, poznawać siebie codziennie od początku .
|
|
 |
gdzieś tam jest lepszy świat. świat bez wad.
|
|
 |
nie wyobrażasz Sobie jak trudno usypiać bez Twojego ''dobranoc'' .
|
|
 |
Kocham patrzeć w Twoje brązowe oczy, widać w nich wszystko , smutek, złość, a nawet to że kiedy jestem koło Ciebie te oczy są momentami szczęśliwe .
|
|
 |
najtrudniejsze jest to że chciaż jesteś tak blisko, ja wciąż nie mogę z Tobą nawiązać kontaktu, nie potrafię Ci powiedzieć ile dla mnie znaczysz, że nie chcę Cię stracić.
|
|
|
|