głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika turlejdropsaxd

maybe you were happy i was bored

niebanglasz dodano: 2 tygodnie temu

maybe you were happy, i was bored

not everyone you lose is a loss

niebanglasz dodano: 2 tygodnie temu

not everyone you lose is a loss

Ten most do ludzi do marzeń już dawno spaliłaś jak setnego szluga. Pakujesz sztos aż krwawi Ci nos bo sądzisz że jesteś szkaradna i nudna. Smutny negatyw tak monotonny szary codzienny sen a nie highlife.Lubiłaś tańczyć malować i pływać a topi Cię znów basen Ballantine'sa.

melancolie dodano: 30 marca 2017

Ten most do ludzi do marzeń już dawno spaliłaś jak setnego szluga. Pakujesz sztos aż krwawi Ci nos, bo sądzisz, że jesteś szkaradna i nudna. Smutny negatyw tak monotonny, szary codzienny sen a nie highlife.Lubiłaś tańczyć, malować i pływać a topi Cię znów basen Ballantine'sa.

Sam przed sobą przysięgałeś że już będzie ok. W telefonie na tapecie uśmiechnięta rodzina dobrze chociaż że wygaszasz jak zaczynasz tam sypać.

melancolie dodano: 30 marca 2017

Sam przed sobą przysięgałeś, że już będzie ok. W telefonie na tapecie uśmiechnięta rodzina, dobrze chociaż że wygaszasz, jak zaczynasz tam sypać.

It doesn't get easier you just get stronger.

puchatkowaa dodano: 30 marca 2017

It doesn't get easier, you just get stronger.

Jeśli myślisz że nie możesz nic zmienić zmień myślenie.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

Jeśli myślisz, że nie możesz nic zmienić, zmień myślenie.

Mówi masz tupet  ale to tylko skojarzenia. Ma fajną dupę do tego błękitne oczęta. Jest moją Candy Women  słodka i do tego wierna. Czasem jej nie rozumiem i przez to coś we mnie pęka lecz kiedy siada obok po prostu wymiękam.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

Mówi "masz tupet", ale to tylko skojarzenia. Ma fajną dupę, do tego błękitne oczęta. Jest moją Candy Women - słodka i do tego wierna. Czasem jej nie rozumiem i przez to coś we mnie pęka, lecz kiedy siada obok, po prostu wymiękam.

Masz piękną duszę i dupę mam Cię za sztukę i sztukę.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

Masz piękną duszę i dupę, mam Cię za sztukę i sztukę.

W chwili kiedy ktoś obserwuje nasze zachowanie chcąc nie chcąc dostosowujemy się do wzroku człowieka który na nas patrzy i nic z tego co robimy nie jest już prawdą.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

W chwili, kiedy ktoś obserwuje nasze zachowanie, chcąc nie chcąc, dostosowujemy się do wzroku człowieka, który na nas patrzy, i nic z tego, co robimy, nie jest już prawdą.

I przyszła taka jakaś dziwna tęsknota. Łajdaczka nieproszona. Za czymś co jeszcze się nie zaczęło. Za smakiem którego nie zdążyły poznać usta. Za dłonią w której nie znalazła się dłoń. Za zapachem który nie obiegał serca.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

I przyszła taka jakaś dziwna tęsknota. Łajdaczka nieproszona. Za czymś, co jeszcze się nie zaczęło. Za smakiem, którego nie zdążyły poznać usta. Za dłonią, w której nie znalazła się dłoń. Za zapachem, który nie obiegał serca.

Stojący w porcie statek jest bezpieczny ale statków nie buduje się po to aby stały w portach.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

Stojący w porcie statek jest bezpieczny, ale statków nie buduje się po to, aby stały w portach.

Czasami czuję ból żal a czasami nic. I nie wiem czemu nie chcesz przestać mi się śnić skoro dziś nie znaczymy dla siebie nic.

puchatkowaa dodano: 28 marca 2017

Czasami czuję ból, żal, a czasami nic. I nie wiem czemu nie chcesz przestać mi się śnić, skoro dziś nie znaczymy dla siebie nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV