 |
Wstał z kanapy i podał jej rękę. Ona też się podniosła, choć nogi lekko jej drżały, gdy szli na środek małego pokoju. Pomieszczenie wypełniła tęskna melodia i przez chwilę żadne z nich nie wiedziało co dalej.
|
|
 |
Jestem rozchwiana emocjonalnie.
|
|
 |
Wiesz, jakoś nie bardzo rusza mnie jej widok obok ciebie. Możesz mówić sobie co chcesz, ja nie jestem zazdrosna.
|
|
 |
ŻYJĘ W NIEŚWIADOMOŚCI, NIE CHCĘ WIEDZIEĆ.
|
|
 |
nie potrzeba mi róż, czekoladek, romantycznych kolacji, miliony listów miłosnych.. potrzebuję Ciebie, twojego dotyku, zapachu, smaku ust, potrzebuję Twojego wsparcia, poczucia bezpieczeństwa.
|
|
 |
Nie interesuje mnie "co by było gdyby" najważniejsze jest to co tu i teraz.. i to nie tak, że nie tęsknię i zapomniałam. Wciąż pamiętam i tęsknię cholernie ale może to dobrze, że los nie postawił na nas, widocznie Bóg planuje dla nas coś ambitniejszego niż tkwienie w związku bez przyszłości.
|
|
 |
|
Możesz odejść , ale razem ze sobą zabierz ból , tęsknotę i miłość , którą Cię darzyłam . Dajmy sobie szansę na prawdziwe szczęście , oboje zasłużyliśmy na to , by je zaznać . / kinia-96
|
|
 |
|
W ułamku sekundy runęło wszystko, w ułamku sekundy odszedłeś.
|
|
 |
|
Pierdol wszystko, bo co będzie, to będzie, i daj mi nadzieję, zanim kurwa odejdziesz.
|
|
 |
You said you loved me, now I know that you are a liar, because he never ever loved me.
|
|
 |
Już nigdy nie poczujesz zapachu mojej skóry zaraz po kąpieli.
|
|
|
|