głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika truskavkova4

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego  ale nigdy już nie będzie taki sam.

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

W samotności słaba i wrażliwa. Wśród ludzi silna i niezależna.

jachcenajamaice dodano: 3 listopada 2013

W samotności słaba i wrażliwa. Wśród ludzi silna i niezależna.

Oczywiście mamy prawo przyjaźnić się z kim chcemy  ale jeśli nasza znajomość sprawia przykrość osobie  na której uczuciu powinno zależeć najbardziej  to powinniśmy coś z tym zrobić. Przede wszystkim zadać sobie pytanie  na której relacji zależy nam bardziej i na tej się skupić.

evelinha dodano: 3 listopada 2013

Oczywiście mamy prawo przyjaźnić się z kim chcemy, ale jeśli nasza znajomość sprawia przykrość osobie, na której uczuciu powinno zależeć najbardziej, to powinniśmy coś z tym zrobić. Przede wszystkim zadać sobie pytanie, na której relacji zależy nam bardziej i na tej się skupić.

'Jestem pewna  że zatęsknisz.  Może to będzie tylko chwila   moment  ułamek sekundy ale  zatęsknisz wiem to. Może będziesz  wtedy stał w kolejce po fajki a  może będziesz słuchał dobrego  rapu. Albo będziesz z nią  poczujesz  jej zapach i stwierdzisz że nic nie  dorówna mojemu. Ale zatęsknisz.  Przeleci Ci przed oczyma wszystko.  Każdy mój uśmiech  każda łza.  Każda chwila spędzona razem.  Zatęsknisz.'

kajmell dodano: 2 listopada 2013

'Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.'

Minęło pół roku. Nauczyłam się  spokojniej oddychać  wcześniej  zasypiać  normalnie funkcjonować.  Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy  uczę się tego wszystkiego od nowa.

kajmell dodano: 2 listopada 2013

Minęło pół roku. Nauczyłam się spokojniej oddychać, wcześniej zasypiać, normalnie funkcjonować. Czasami tylko spotkam Ciebie i wtedy uczę się tego wszystkiego od nowa.

Pomyśl  ile radości dało ci bycie z kimś niewłaściwym. A teraz wyobraź sobie jak będziesz szczęśliwa z tą właściwą osobą.

kajmell dodano: 2 listopada 2013

Pomyśl, ile radości dało ci bycie z kimś niewłaściwym. A teraz wyobraź sobie jak będziesz szczęśliwa z tą właściwą osobą.

Egoizm jest całkiem spoko.

grejfrutka dodano: 2 listopada 2013

Egoizm jest całkiem spoko.

Zaczął się listopad. Listopad 2013. Najgorszy miesiąc w roku. To właśnie w nim wszystko się skończyło.

namalowanaksiezniczka dodano: 2 listopada 2013

Zaczął się listopad. Listopad 2013. Najgorszy miesiąc w roku. To właśnie w nim wszystko się skończyło.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

zycie

pati0705 dodano: 1 listopada 2013

zycie

Patrzę na niego i myślę mam wszystko.

wirujacapasja dodano: 1 listopada 2013

Patrzę na niego i myślę mam wszystko.

gdy patrzę w Twoje oczy może wciąż jestem naiwny lecz gdy patrzę w nie czuję  że minie wszystko co jest złe   Pezet

lovalova dodano: 31 października 2013

gdy patrzę w Twoje oczy może wciąż jestem naiwny lecz gdy patrzę w nie czuję, że minie wszystko co jest złe / Pezet

Wyobraź sobie szkolną tablicę  po której ktoś pisze  a potem to ściera  pisze i ściera i tak cały czas  czasem ktoś przyciska kredę zbyt mocno  czasem skrobie nią po tablicy wydobywając w ten sposób okropny dźwięk  a pewnego dnia ktoś ściera kolejny swój zapis  i już nie można napisać nic innego  tablica jest zbyt porysowana i zniszczona. Wyobraź sobie teraz  że ta tablica to moja dusza.

grejfrutka dodano: 31 października 2013

Wyobraź sobie szkolną tablicę, po której ktoś pisze, a potem to ściera, pisze i ściera i tak cały czas, czasem ktoś przyciska kredę zbyt mocno, czasem skrobie nią po tablicy wydobywając w ten sposób okropny dźwięk, a pewnego dnia ktoś ściera kolejny swój zapis, i już nie można napisać nic innego, tablica jest zbyt porysowana i zniszczona. Wyobraź sobie teraz, że ta tablica to moja dusza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć