głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika trampkizesnuu

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

czarna-mamba dodano: 1 godzinę temu

Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach osoby na której Ci zależy.

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd zaufała komuś bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce  a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

czarna-mamba dodano: 1 godzinę temu

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał – to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie.

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

czarna-mamba dodano: 1 godzinę temu

Nie wierzę w brak czasu i inne wymówki. Jeśli komuś na Tobie zależy to zrobi wszystko, żeby się z Tobą spotkać i być przy Tobie. Zawsze jest czas na znak, na ten krótki sygnał: Ty jesteś dla mnie ważna i to właśnie Tobą chcę wypełniać moje życie! Amen.

 Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka w końcu przestajesz pukać do drzwi.

czarna-mamba dodano: 1 godzinę temu

"Kiedy ktoś nie wpuszcza Cię do środka, w końcu przestajesz pukać do drzwi."

Tylko miłość wie jak to robić aby dając innym samemu się bogacić.

memoirs dodano: wczoraj o 22:40

Tylko miłość wie, jak to robić aby dając innym, samemu się bogacić.

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone wydarzy się – we właściwym czasie z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

memoirs dodano: wczoraj o 22:38

Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się – we właściwym czasie, z odpowiednią osobą i z dobrych powodów.

Wybaczenie to zapach który fiołek zostawia na pięcie która go zdeptała.

memoirs dodano: wczoraj o 22:34

Wybaczenie to zapach, który fiołek zostawia na pięcie, która go zdeptała.

Zanim wkroczysz na drogę zemsty wykop dwa groby.

memoirs dodano: 5 dni temu

Zanim wkroczysz na drogę zemsty, wykop dwa groby.

Zanim wkroczysz na drogę zemsty wykop dwa groby.

memoirs dodano: 5 dni temu

Zanim wkroczysz na drogę zemsty, wykop dwa groby.

Chowanie urazy jest jak picie trucizny w nadziei że zabija ona kogoś innego.

memoirs dodano: 5 dni temu

Chowanie urazy jest jak picie trucizny w nadziei, że zabija ona kogoś innego.

Nie ścigaj człowieka który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to żeby obudzić w Tobie to co było uśpione. Muzykę z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

memoirs dodano: 6 dni temu

Nie ścigaj człowieka, który postanowił od Ciebie odejść. Nie proś, żeby został. Nie błagaj o litość. On pojawił się w Twoim życiu tylko po to, żeby obudzić w Tobie to, co było uśpione. Muzykę, z której nie zdawałeś sobie sprawy. Jego misja jest zakończona. Podziękuj mu i pozwól odejść. On miał tylko poruszyć strunę. Teraz Ty musisz nauczyć się na niej grać.

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham.  Jutro wciąż nie przestanę bo wiem że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

czarna-mamba dodano: 2 tygodnie temu

Wczoraj zakochałam się w Tobie. Dziś cały czas kocham. Jutro wciąż nie przestanę, bo wiem, że ja w jednej chwili pokochałam Cię na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV