głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tonatyle

Miłego dnia :

pocketful_of_sunshine dodano: dziś o 08:50

Miłego dnia :)

Ostatnie dwa tygodnie wakacji i mój wyczekany urlop. Teraz słońce herbata  koc ogród i coś nowego książka. Rozwijajmy się odpoczywamy bawmy się i uśmiechajmy dużo uśmiechajmy.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 10:56

Ostatnie dwa tygodnie wakacji i mój wyczekany urlop. Teraz słońce, herbata,, koc, ogród i coś nowego- książka. Rozwijajmy się, odpoczywamy, bawmy się i uśmiechajmy dużo uśmiechajmy.

Ostatnio jestem pełna optymizmu. Wszystko w naszym życiu przychodzi falami złe i dobrze zdarzenia. Taka życiowa sinusoida do której musimy się przyzwyczaić. Zauważyłam że bezsensu jest marudzić na temat rzeczy na które mamy wpływ wystarczy zacząć działać.

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 10:55

Ostatnio jestem pełna optymizmu. Wszystko w naszym życiu przychodzi falami- złe i dobrze zdarzenia. Taka życiowa sinusoida do której musimy się przyzwyczaić. Zauważyłam, że bezsensu jest marudzić na temat rzeczy, na które mamy wpływ- wystarczy zacząć działać.

zimno

pocketful_of_sunshine dodano: 2 dni temu

zimno

Czy jakiś anioł rozmyśla nad moim losem ?

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

Czy jakiś anioł rozmyśla nad moim losem ?

A może by tak w końcu coś naprawdę zmienić...

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

A może by tak w końcu coś naprawdę zmienić...

Motywacji nie szuka się w kimś innym motywacje znajdziesz tylko w sobie.

pocketful_of_sunshine dodano: 4 dni temu

Motywacji nie szuka się w kimś innym, motywacje znajdziesz tylko w sobie.

Bądź silna jak dąb ale niech wiatr życia nigdy Cię nie złamie a kiedy przyjdzie burza przygnij się jak trzcina żeby móc szybko się wyprostować i spotkaj człowieka który Cię będzie kochał.. przez całe życie.

chokoreeto dodano: 5 dni temu

Bądź silna jak dąb ale niech wiatr życia nigdy Cię nie złamie, a kiedy przyjdzie burza przygnij się jak trzcina żeby móc szybko się wyprostować i spotkaj człowieka, który Cię będzie kochał.. przez całe życie.

Wiesz że źle rzeczy przychodzą falami a później odchodzą.

chokoreeto dodano: 6 dni temu

Wiesz że źle rzeczy przychodzą falami, a później odchodzą.

Jutro wyjazd z koleżanką niby blisko a jednak okropnie się cieszę. Zaczynam wierzyć że chcieć to móc. Piwko papieros i widok na Wisłę. Realizujcie się zaczynając od najprostszych rzeczy :

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Jutro wyjazd z koleżanką niby blisko a jednak okropnie się cieszę. Zaczynam wierzyć, że chcieć to móc. Piwko, papieros i widok na Wisłę. Realizujcie się zaczynając od najprostszych rzeczy :)

 Nie chcę być dodatkiem do męskiej fantazji i siły. Swojej mam wystarczająco dużo. Moim największym atutem jest niezależność.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

,,Nie chcę być dodatkiem do męskiej fantazji i siły. Swojej mam wystarczająco dużo. Moim największym atutem jest niezależność."

“ I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia to do tego żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji siadać na plaży z butelką wina skakać podczas koncertów rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy którą zawsze narzuca społeczeństwo. ”  M. Szatiło

chokoreeto dodano: 1 tydzień temu

“ I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia, to do tego, żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić, jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji, siadać na plaży z butelką wina, skakać podczas koncertów, rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy, którą zawsze narzuca społeczeństwo. ” ~ M. Szatiło

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV