głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika to_jest_moj_swiat

Mimo wszystko najbardziej zawiodłam samą siebie..

lexi89 dodano: 10 marca 2013

Mimo wszystko najbardziej zawiodłam samą siebie..

Wiesz.. Uśmiecham się bo tego ode mnie oczekują. Płacze tylko w samotności kiedy już nie potrafie powstrzymać łez. Nie śpię  nie jem  funkcjonuje na kawie i lekach. Cierpię przez bliskich  których stawiam wyżej niż wszystko. Upadam raz za razem. Walczę o każdy oddech choć wiem  że to już przegrana walka. Trwam choć tak naprawdę nie chce już żyć..

lexi89 dodano: 10 marca 2013

Wiesz.. Uśmiecham się bo tego ode mnie oczekują. Płacze tylko w samotności kiedy już nie potrafie powstrzymać łez. Nie śpię, nie jem, funkcjonuje na kawie i lekach. Cierpię przez bliskich, których stawiam wyżej niż wszystko. Upadam raz za razem. Walczę o każdy oddech choć wiem, że to już przegrana walka. Trwam choć tak naprawdę nie chce już żyć..

Wszystko jest w porządku. Tylko tęsknie nocami i mało jest mnie w moim życiu. Oddzieliłem się od swojego ciała i jestem gdzieś  zapomniałem drogi powrotnej  stoję w miejscu i nie wiem co mam robić. Siadam i tęsknię częściej niż oddycham. Bo chyba właśnie to robię. Chyba żyję jeszcze i chyba jestem tutaj wciąż. Albo nie ma mnie wcale nigdzie. Ale u mnie wszystko w porządku. Nawet się uśmiechnę jeśli chcesz.

lexi89 dodano: 9 marca 2013

Wszystko jest w porządku. Tylko tęsknie nocami i mało jest mnie w moim życiu. Oddzieliłem się od swojego ciała i jestem gdzieś, zapomniałem drogi powrotnej, stoję w miejscu i nie wiem co mam robić. Siadam i tęsknię częściej niż oddycham. Bo chyba właśnie to robię. Chyba żyję jeszcze i chyba jestem tutaj wciąż. Albo nie ma mnie wcale nigdzie. Ale u mnie wszystko w porządku. Nawet się uśmiechnę jeśli chcesz.
Autor cytatu: kallwik

Co by było  gdybym zaczęła Cię pytać o szczegóły z mojego zwykłego życia? Znałbyś odpowiedzi? Sądzę  że nie. Zniknąłeś nagle  a ja w tym czasie zrobiłam przemeblowanie. Wiesz  jakiego słowa nadużywam? Wiesz  jakie piosenki śpiewam po kryjomu? Wiesz  jakie filmy lubię włączyć wieczorem i z pełnym zainteresowaniem obejrzeć? Wiesz  jaki typ muzyki zajmuje większą cześć pamięci mojego telefonu? Wiesz  o której dzwoni mój budzik? Wiesz  po jakimś czasie od wyłączenia go  wstaję? Wiesz  którym autobusem jeżdżę do szkoły? Wiesz  jakim autobusem i z kim wracam do domu? Wiesz  co robię popołudniami  a co w weekendy? Wiesz  jaki jest mój stosunek do nauki i lekcji? Wiesz  ile dziennie kaw piję? Wiesz  że na dobranoc piję herbatę? Wiesz  że bez niej nie usnę? Wiesz  ile łyżek cukru dodaję? Wiesz o wstręcie do siebie i braku akceptacji? Wiesz o nocnych krzykach i wołani op pomoc? Wiesz o moich myślach samobójczych? A wiesz chociaż  że ja wiem  że na żadne pytanie nie znasz odpowiedzi?   kinia 96

kinia-96 dodano: 9 marca 2013

Co by było, gdybym zaczęła Cię pytać o szczegóły z mojego zwykłego życia? Znałbyś odpowiedzi? Sądzę, że nie. Zniknąłeś nagle, a ja w tym czasie zrobiłam przemeblowanie. Wiesz, jakiego słowa nadużywam? Wiesz, jakie piosenki śpiewam po kryjomu? Wiesz, jakie filmy lubię włączyć wieczorem i z pełnym zainteresowaniem obejrzeć? Wiesz, jaki typ muzyki zajmuje większą cześć pamięci mojego telefonu? Wiesz, o której dzwoni mój budzik? Wiesz, po jakimś czasie od wyłączenia go, wstaję? Wiesz, którym autobusem jeżdżę do szkoły? Wiesz, jakim autobusem i z kim wracam do domu? Wiesz, co robię popołudniami, a co w weekendy? Wiesz, jaki jest mój stosunek do nauki i lekcji? Wiesz, ile dziennie kaw piję? Wiesz, że na dobranoc piję herbatę? Wiesz, że bez niej nie usnę? Wiesz, ile łyżek cukru dodaję? Wiesz o wstręcie do siebie i braku akceptacji? Wiesz o nocnych krzykach i wołani op pomoc? Wiesz o moich myślach samobójczych? A wiesz chociaż, że ja wiem, że na żadne pytanie nie znasz odpowiedzi? / kinia-96

To nie jest tak że usypiam tylko po prostu gdy się nie kłócimy chodzę spać normalnie a gdy zaczynamy się kłócić nie mogę spać w nocy... Nie zauważyłeś tego ? teksty to_jest_moj_swiat dodał komentarz: To nie jest tak że usypiam tylko po prostu gdy się nie kłócimy chodzę spać normalnie a gdy zaczynamy się kłócić nie mogę spać w nocy... Nie zauważyłeś tego ? do wpisu 8 marca 2013
zapomniałeś. to nic. będę pamiętała za nas oboje.

to_jest_moj_swiat dodano: 8 marca 2013

zapomniałeś. to nic. będę pamiętała za nas oboje.
Autor cytatu: noniegadaj

Nadal kocham... :

to_jest_moj_swiat dodano: 8 marca 2013

Nadal kocham... :((

Czasem wydaje Ci się  że nie masz po co żyć. I wtedy wpadasz w Jego ramiona  które nadają sens temu wszystkiemu.

kamilaw34 dodano: 8 marca 2013

Czasem wydaje Ci się, że nie masz po co żyć. I wtedy wpadasz w Jego ramiona, które nadają sens temu wszystkiemu.

Miłość to spędzanie życia z kimś kogo czasem chcesz udusić  ale nie zrobisz tego  bo za bardzo by Ci go brakowało

kamilaw34 dodano: 8 marca 2013

Miłość to spędzanie życia z kimś kogo czasem chcesz udusić, ale nie zrobisz tego, bo za bardzo by Ci go brakowało

Kiedy przychodzi noc   marzę   żebyś był przy mnie   pocałował na dobranoc   głaskał moje włosy i patrzył jak zasypiam

kamilaw34 dodano: 8 marca 2013

Kiedy przychodzi noc , marzę , żebyś był przy mnie , pocałował na dobranoc , głaskał moje włosy i patrzył jak zasypiam

Podpalę dla Ciebie miasto  gdy szepniesz mi do ucha i poprosisz bym pokazała Ci światło.

kamilaw34 dodano: 8 marca 2013

Podpalę dla Ciebie miasto, gdy szepniesz mi do ucha i poprosisz bym pokazała Ci światło.

Nieopisana jest radość z posiadania kogoś  kto sam z siebie poświęca Ci każdą minutę  kto tęskni za Tobą na kilka minut po rozstaniu  kto pragnie spędzać z Tobą każdą chwilę  kto myśli o Tobie zanim zaśnie i kto budzi Cię porannym smsem  zapewniając tym samym uśmiech tuż po przebudzeniu  niezależnie od dnia i pogody!

kamilaw34 dodano: 8 marca 2013

Nieopisana jest radość z posiadania kogoś, kto sam z siebie poświęca Ci każdą minutę, kto tęskni za Tobą na kilka minut po rozstaniu, kto pragnie spędzać z Tobą każdą chwilę, kto myśli o Tobie zanim zaśnie i kto budzi Cię porannym smsem, zapewniając tym samym uśmiech tuż po przebudzeniu, niezależnie od dnia i pogody!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć