 |
To rap dla naszych ludzi, jebać opinie reszty
|
|
 |
Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena I pierdol farmazony, które słyszysz na swój temat...
|
|
 |
Myśl o tych co odeszli, dbaj o tych co żyją. Jedna miłość,wspólny cel jest napędową siłą
|
|
 |
Tu ludzkie pasożyty lęgną się jak larwy, huczy pustka uczuć jak w pierdolonej psiarni, to świat rozkładu i syfu synu.
|
|
 |
Mam swój własny świat z wlasnym olimpem .
|
|
 |
Mija kolejna minuta ciszy za nas.
|
|
 |
Przez chwilę, kiedy patrzę w twoje piwne oczy, sama nie wiem co się ze mną dzieje. Uśmiech wkrada się na twarz, chociaż w tym momencie nie jest mi do śmiechu. To wtedy mam ochotę powiedzieć, jak bardzo jesteś dla mnie ważny i jak bardzo Cie potrzebuję. ♥
|
|
 |
Wiedziałam, że tak będzie. Tęsknię za nim. Coś wróciło. Coś się rozpierdoliło. Coś - tylko mój świat. Kurwa, nie ogarniam. Jak na jebanej karuzeli.
|
|
 |
Pozory mylą, a ludzie kurwa zawodzą.
|
|
 |
Zbyt często i zbyt długo czekałam już w moim życiu na ludzi lub zdarzenia. które się potem nigdy nie realizowały, albo realizowały się tak późno, że nie miało to już dla mnie żadnego znaczenia.
|
|
 |
Samotnośc to coś co nie pozwala Nam usnąć z braku świadomości, że gdzieś tam nawet daleko leży osoba, która myśli o Nas, która chciałaby być teraz blisko. samotność to moment w trakcie porażki, upadku, kiedy to nieśmiało podnosząc wzrok nie dostrzegamy żadnej pomocnej dłoni.samotność to wewnętrzny głos krzyczący, że nie chcesz po raz kolejny wrócić do pustego domu.
|
|
|
|