głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika thee_end

Lepiej wzbudzać strach niż śmiech. Gra o tron

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:02

Lepiej wzbudzać strach, niż śmiech./ Gra o tron

Jest tylko jeden bóg  nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj.  Gra o tron

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 20:57

Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj. / Gra o tron

“Tu nie chodzi o to czy ktoś się zmieni czy to zrobił to tylko raz czy po pijaku inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne że wczoraj było miło nieważne że tyle było wspólnych planów nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie wstać pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.”

damulki.pl dodano: 6 dni temu

“Tu nie chodzi o to, czy ktoś się zmieni, czy to zrobił to tylko raz, czy po pijaku, inne cuda wianki. Tu chodzi po prostu o fakt, że ktoś zdeptał Was i to w co wierzyliście. Nieważne, że wczoraj było miło, nieważne, że tyle było wspólnych planów, nieważne że półka z Ikei stoi nierozpakowana i czeka na skręcenie, że bilety do kina kupione na poniedziałek. Jedyne co trzeba zrobić w tej sprawie to poszukać resztek szacunku do samego siebie, wstać, pokazać środkowy palec i powiedzieć NIE.”

To nie mogło się udać. Wiesz? My nie mogliśmy nie mieliśmy prawa. Ty jesteś dobry na raz na dwa na chwilę ale nie na całe życie nie na zawsze. Ty się nie nadajesz do normalnego życia ze mną tak jak i ja nie nadaje się do normalnego życia z Tobą. Osobno być może tak z kim innym ale nie razem. To nie mogło się udać. Życie. Niestety. I im szybciej to zrozumiem tym lepiej dla mnie i dla Ciebie też. Niestety.

damulki.pl dodano: 6 dni temu

To nie mogło się udać. Wiesz? My nie mogliśmy, nie mieliśmy prawa. Ty jesteś dobry na raz, na dwa, na chwilę ale nie na całe życie, nie na zawsze. Ty się nie nadajesz do normalnego życia ze mną, tak jak i ja nie nadaje się do normalnego życia z Tobą. Osobno być może tak, z kim innym, ale nie razem. To nie mogło się udać. Życie. Niestety. I im szybciej to zrozumiem tym lepiej dla mnie i dla Ciebie też. Niestety.

 Czego ci najbardziej brakuje?  Ludzi od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

damulki.pl dodano: 6 dni temu

- Czego ci najbardziej brakuje? - Ludzi, od których się oddaliłem. — Humans of New York: Stories

 Należy przestać łamać sobie serca próbując reanimować relacje które umarły . Nie da się nikogo zmusić do troski o nas. Nie da się zmusić by były kimś kogo potrzebujemy . Powiem szczerze ! Czasem ten kogo chcemy widzieć obok siebie najbardziej na świecie jest tą samą osobą bez której nasze życie stanie się lepsze . Można nie rozumieć dlaczego tak się dzieje ale obiecuje że przyszłość przyniesie odpowiedz na pytanie dlaczego te relacje nie mogły się udać.

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

"Należy przestać łamać sobie serca próbując reanimować relacje ,które umarły . Nie da się nikogo zmusić do troski o nas. Nie da się zmusić ,by były kimś ,kogo potrzebujemy . Powiem szczerze ! Czasem ten, kogo chcemy widzieć obok siebie najbardziej na świecie jest tą samą osobą ,bez której nasze życie stanie się lepsze . Można nie rozumieć dlaczego tak się dzieje ,ale obiecuje ,że przyszłość przyniesie odpowiedz na pytanie dlaczego te relacje nie mogły się udać."

 Można się spakować i uciec od ludzi ale nigdy od myśli o nich.   –Katarzyna Wołyniec

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

"Można się spakować i uciec od ludzi, ale nigdy od myśli o nich." –Katarzyna Wołyniec

“Szczęśliwych zakończeń należy szukać w księgarniach na półkach z powieściami. W rzeczywistości nikt nie gna za ukochaną przez lotnisko by zatrzymać ją w ostatniej chwili kiedy już wsiada do samolotu. Najbardziej popularny chłopak w szkole nie zakochuje się w kujonce. Prawdziwa miłość nie wszystko wybacza. Prawdziwa miłość nie zawsze zwycięża. I co najważniejsze prawdziwa miłość nie zawsze kończy się szczęśliwie – i nie o to w niej chodzi. Miłość zmienia ludzi. Kształtuje ich. Spala serce na popiół ale później powstaje ono silniejsze niczym feniks silniejsze i wspanialsze niż kiedykolwiek.”  –Holly Bourne

damulki.pl dodano: 2 tygodnie temu

“Szczęśliwych zakończeń należy szukać w księgarniach, na półkach z powieściami. W rzeczywistości nikt nie gna za ukochaną przez lotnisko, by zatrzymać ją w ostatniej chwili, kiedy już wsiada do samolotu. Najbardziej popularny chłopak w szkole nie zakochuje się w kujonce. Prawdziwa miłość nie wszystko wybacza. Prawdziwa miłość nie zawsze zwycięża. I co najważniejsze, prawdziwa miłość nie zawsze kończy się szczęśliwie – i nie o to w niej chodzi. Miłość zmienia ludzi. Kształtuje ich. Spala serce na popiół, ale później powstaje ono silniejsze niczym feniks, silniejsze i wspanialsze niż kiedykolwiek.” –Holly Bourne

“Dlaczego tych których naprawdę kocham nie zwracają uwagi? Nie istnieje dla nich. Chciałabym czegoś więcej ale teraz coraz bardziej zamykam się boję się powtórki. Pora zrozumieć że jednak życie wiecznej singielki jest mi przeznaczone. Może kiedyś ktoś bo wierzę w prawdziwą jedyną miłość aż do śmierci.”

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

“Dlaczego tych których naprawdę kocham nie zwracają uwagi? Nie istnieje dla nich. Chciałabym czegoś więcej, ale teraz coraz bardziej zamykam się, boję się powtórki. Pora zrozumieć, że jednak życie wiecznej singielki jest mi przeznaczone. Może kiedyś ktoś, bo wierzę w prawdziwą jedyną miłość aż do śmierci.”

 Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy więc teraz nie udawajmy że się znamy rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie że mówimy tym samym językiem.   Jakub Żulczyk – Wzgórze psów

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

"Ludzie znikają nawzajem ze swojego życia. Tak ma być. To naturalne. Z jakiegoś powodu się skasowaliśmy, więc teraz nie udawajmy, że się znamy, rozumiemy i mieszkamy na tym samym świecie, że mówimy tym samym językiem." ~Jakub Żulczyk – Wzgórze psów

Sprawiaj wrażenie silniejszej niż jesteś. — Orange Is the New Black

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

Sprawiaj wrażenie silniejszej niż jesteś. — "Orange Is the New Black"

Spójrz ile czasu marnujemy czekając na kogoś.

damulki.pl dodano: 1 sierpnia 2017

Spójrz ile czasu marnujemy czekając na kogoś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV