głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika thee_end

“Życie jest pełne nieodpowiednich momentów. Pierwszych porażek niezdanych egzaminów na prawo jazdy oblanych sprawdzianów z matematyki łamiących się serc i paznokci imprez na których byliśmy ale ich przebieg znamy tylko z opowieści nieprzespanych nocy przepłakanych dni dziur w dopiero co założonych rajstopach. Wszystko to co niespodziewanie zwala się nam na głowę i przychodzi zupełnie nieproszone. Przeraża nas to że nie możemy zgłosić nieprzygotowania że nie mamy możliwości podniesienia ręki i przyznania  dziś jestem nieprzygotowana mogę zostać w łóżku? Niech świat dzieje się beze mnie.”

damulki.pl dodano: wczoraj o 23:09

“Życie jest pełne nieodpowiednich momentów. Pierwszych porażek, niezdanych egzaminów na prawo jazdy, oblanych sprawdzianów z matematyki, łamiących się serc i paznokci, imprez, na których byliśmy, ale ich przebieg znamy tylko z opowieści, nieprzespanych nocy, przepłakanych dni, dziur w dopiero co założonych rajstopach. Wszystko to, co niespodziewanie zwala się nam na głowę i przychodzi zupełnie nieproszone. Przeraża nas to, że nie możemy zgłosić nieprzygotowania, że nie mamy możliwości podniesienia ręki i przyznania - "dziś jestem nieprzygotowana, mogę zostać w łóżku? Niech świat dzieje się beze mnie.”

 Przekonasz się że trzeba puszczać niektóre rzeczy po prostu dlatego że są ciężkie.

damulki.pl dodano: wczoraj o 23:09

"Przekonasz się, że trzeba puszczać niektóre rzeczy po prostu dlatego, że są ciężkie."

 W życiu musimy się pożegnać z wieloma rzeczami. Nie dlatego że chcemy. Życie po prostu tak jest skonstruowane. Żegnamy się z dzieciństwem. Z młodością. Ze złudzeniami. Witamy ze strachem. Nie potrafimy zapominać. Całymi latami przeżywamy co by było gdyby. Liczymy na cud. Że spotkamy kogoś i ten ktoś nas uratuje i miłość będzie taka jak na amerykańskich filmach. Że spadnie jebany meteoryt i wszystko się zmieni. Albo wygramy w Lotto. A chodzi o to aby stanąć w obliczu prawdy: Kim już nie będę  ale kim mogę być? Co straciłem  ale co mogę zyskać?   Piotr C.

damulki.pl dodano: wczoraj o 22:59

"W życiu musimy się pożegnać z wieloma rzeczami. Nie dlatego, że chcemy. Życie po prostu tak jest skonstruowane. Żegnamy się z dzieciństwem. Z młodością. Ze złudzeniami. Witamy ze strachem. Nie potrafimy zapominać. Całymi latami przeżywamy, co by było gdyby. Liczymy na cud. Że spotkamy kogoś i ten ktoś nas uratuje i miłość będzie taka, jak na amerykańskich filmach. Że spadnie jebany meteoryt i wszystko się zmieni. Albo wygramy w Lotto. A chodzi o to, aby stanąć w obliczu prawdy: Kim już nie będę, ale kim mogę być? Co straciłem, ale co mogę zyskać?" ~Piotr C.

.: Wszyscy pragniemy znaleźć osobę z którą zbudujemy szczęście ale gdy dostajemy tę szansę nagle brak nam odwagi zawalczyć oto.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

.: "Wszyscy pragniemy znaleźć osobę z którą zbudujemy szczęście, ale gdy dostajemy tę szansę nagle brak nam odwagi zawalczyć oto."

 Mężczyźni przyjaźnią się z kobietami za którymi szaleją a wiedzą że nic więcej nie może z tego być.    Elżbieta Rodzeń z książki Przyciąganie

damulki.pl dodano: 3 dni temu

"Mężczyźni przyjaźnią się z kobietami, za którymi szaleją, a wiedzą, że nic więcej nie może z tego być." ~Elżbieta Rodzeń (z książki Przyciąganie)

Piękno zaczyna się w chwili kiedy decydujemy się być sobą.  Coco Chanel

damulki.pl dodano: 6 dni temu

Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą. - Coco Chanel

Otóż jeśli musisz przekonywać i namawiać siebie samego do powiedzenia  tak  to znaczy że dusza mówi  nie . Zapamiętaj  jeśli dusza mówi  tak  to nie musisz sam siebie przekonywać.  Vadim Zeland

damulki.pl dodano: 6 dni temu

Otóż, jeśli musisz przekonywać i namawiać siebie samego do powiedzenia ,,tak", to znaczy, że dusza mówi ,,nie". Zapamiętaj - jeśli dusza mówi ,,tak", to nie musisz sam siebie przekonywać. - Vadim Zeland

Boże proszę Cię o rozwiązanie tej sytuacji z wynikiem najlepszym dla wszystkich.

damulki.pl dodano: 6 dni temu

Boże proszę Cię o rozwiązanie tej sytuacji z wynikiem najlepszym dla wszystkich.

: Nigdy nie wiesz kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym że się kłócisz z kimś ostatni raz kochasz ostatni raz albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby dziękując Bogu za to że ją zesłał dla Ciebie.

damulki.pl dodano: 6 dni temu

: Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że się kłócisz z kimś ostatni raz, kochasz ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby, dziękując Bogu za to, że ją zesłał dla Ciebie.

: O zgrozo. W ile jeszcze życiowych błędów wpakuję się z uśmiechem na ustach i przeświadczeniem w głowie trudno żyje się raz ?

damulki.pl dodano: 6 dni temu

: O zgrozo. W ile jeszcze życiowych błędów wpakuję się z uśmiechem na ustach i przeświadczeniem w głowie "trudno, żyje się raz"?

Czasem wystarczy chwila by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia by zapomnieć o jednej chwili.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Czasem wystarczy chwila, by zapomnieć o całym życiu Czasem nie wystarczy życia, by zapomnieć o jednej chwili.

Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obezwładniającym strachu.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Moment w którym powinieneś działać rozpoznasz po obezwładniającym strachu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV