głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika teraz_to_mam_cie_w_dupie

 Jeśli spotkasz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz. Kogoś kto zawsze martwi się o to czy wszystko u Ciebie w porządku kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego  nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

kropeczkowafoobia dodano: 3 dni temu

"Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia."

Więc wierzysz w drugą szansę?  W drugą trzecią czwartą. Ile będzie trzeba. Pod warunkiem że wiem że walczę o właściwą osobę. Przecież nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego że coś spieprzył.

kropeczkowafoobia dodano: 3 dni temu

Więc wierzysz w drugą szansę? - W drugą, trzecią, czwartą. Ile będzie trzeba. Pod warunkiem, że wiem, że walczę o właściwą osobę. Przecież nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś spieprzył.

 Niektórzy mężczyźni sprawiają że kobiety płaczą inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać  to są ci właściwi.

kropeczkowafoobia dodano: 5 dni temu

"Niektórzy mężczyźni sprawiają że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy, którzy sprawiają, że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać - to są ci właściwi."

Z zaufaniem jest jak z zapałką jak już raz zapaliłaś drugi raz nie odpalisz.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

Z zaufaniem jest jak z zapałką, jak już raz zapaliłaś, drugi raz nie odpalisz.

Nie najgorsze jest złamane serce. Najgorsza jest ta pustka którą ktoś po sobie zostawił. Pustka której niczym nie da się zastąpić. To coś gorszego niż ból złamanej ręki. To coś rozwiewa myśli na wszystkie strony. To pozostawia najgorsze blizny ta cholerna pustka po śmierci osoby którą kochało się nad życie. I już nie wiadomo co to jest nie czujesz nic. Ale wiesz że tęsknisz. To pustka nie do opisania. Najgorsza.

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

Nie najgorsze jest złamane serce. Najgorsza jest ta pustka, którą ktoś po sobie zostawił. Pustka, której niczym nie da się zastąpić. To coś gorszego niż ból złamanej ręki. To coś rozwiewa myśli na wszystkie strony. To pozostawia najgorsze blizny, ta cholerna pustka, po śmierci osoby, którą kochało się nad życie. I już nie wiadomo co to jest, nie czujesz nic. Ale wiesz, że tęsknisz. To pustka, nie do opisania. Najgorsza.

 słowo na miłość to Twoj poetycki uśmiech. dla.niej

dla.niej dodano: 1 tydzień temu

"słowo na miłość to Twoj poetycki uśmiech."-dla.niej

Rób co chcesz niczego nie żałuj. Chciałaś? Wybrałaś.Ej w dupę mnie pocałuj wiesz.

melancolie dodano: 1 tydzień temu

Rób co chcesz, niczego nie żałuj. Chciałaś? Wybrałaś.Ej, w dupę mnie pocałuj, wiesz.

Bez względu na to jakiej jesteś płci nie potrzebujesz obok siebie tchórzy osób przepełnionych wyuczoną bezradnością ani uroczych długowłosych istot na które nie możesz liczyć. Pić wino jeść ciabattę z suszonymi pomidorami mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie i wić gniazdko można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to żeby być kimś z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spierdoli ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą. Na taką osobę warto poczekać zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim. Cokolwiek jest lepsze niż nic ale sprawdza się to do pieniędzy i pizzy – nigdy nie sprawdza się to do ludzi. cz.4

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

Bez względu na to jakiej jesteś płci nie potrzebujesz obok siebie tchórzy, osób przepełnionych wyuczoną bezradnością ani uroczych, długowłosych istot, na które nie możesz liczyć. Pić wino, jeść ciabattę z suszonymi pomidorami, mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie i wić gniazdko można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to, żeby być kimś, z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to, kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spierdoli, ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą. Na taką osobę warto poczekać, zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim. Cokolwiek jest lepsze niż nic, ale sprawdza się to do pieniędzy i pizzy – nigdy nie sprawdza się to do ludzi. (cz.4)

Masz za to prawo oczekiwać tego że po pierwsze – ktoś nie będzie dorzucał na twoje barki swoich problemów całkowicie ignorując twoje potrzeby aspiracje zobowiązania a po drugie – że problemy będziecie pokonywać razem. Wiesz dlaczego? Bo z życiem razem jest jak ze skokiem spadochronowym w tandemie – nikt za ciebie nie skoczy ale możesz oczekiwać chociaż tego że jeśli spanikujesz to druga osoba powie: „Spoko zajmę się tym” i pociągnie za linkę otwierającą czaszę spadochronu. Na pewno nie potrzebujesz kogoś kto w takiej sytuacji spanikuje powie że nie wie jak to się robi albo stwierdzi że to nie jego problem. cz.3

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

Masz za to prawo oczekiwać tego, że po pierwsze – ktoś nie będzie dorzucał na twoje barki swoich problemów całkowicie ignorując twoje potrzeby, aspiracje, zobowiązania, a po drugie – że problemy będziecie pokonywać razem. Wiesz dlaczego? Bo z życiem razem jest jak ze skokiem spadochronowym w tandemie – nikt za ciebie nie skoczy, ale możesz oczekiwać chociaż tego, że jeśli spanikujesz to druga osoba powie: „Spoko, zajmę się tym” i pociągnie za linkę otwierającą czaszę spadochronu. Na pewno nie potrzebujesz kogoś, kto w takiej sytuacji spanikuje, powie, że nie wie, jak to się robi albo stwierdzi, że to nie jego problem. (cz.3)

Najgorsze nie są jednak te siniaki których mogło nie być. Najgorsze jest marnowanie czasu przy osobie której nawet nie chciało się nas złapać bo ważniejsze było coś innego. To nie jest tak że uważam że inni ludzie powinni być na czyjeś pstryknięcia palcami. Bądź co bądź twoje życie wciąż jest „twoje”. To twoja odpowiedzialność twoje szczęście i twoje decyzje. Nigdy nie będzie tak jak myślą romantycy że jak nie jest się szczęśliwym to przyjdzie ktoś i przyniesie ci to szczęście zapakowane w papier w kotki i w serduszka. Można na to liczyć równie bardzo co na zjedzenie pieczeni z jednorożca bez uprzedniego zażycia LSD. cz.2

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

Najgorsze nie są jednak te siniaki, których mogło nie być. Najgorsze jest marnowanie czasu przy osobie, której nawet nie chciało się nas złapać, bo ważniejsze było coś innego. To nie jest tak, że uważam, że inni ludzie powinni być na czyjeś pstryknięcia palcami. Bądź co bądź, twoje życie wciąż jest „twoje”. To twoja odpowiedzialność, twoje szczęście i twoje decyzje. Nigdy nie będzie tak, jak myślą romantycy, że jak nie jest się szczęśliwym to przyjdzie ktoś i przyniesie ci to szczęście zapakowane w papier w kotki i w serduszka. Można na to liczyć równie bardzo, co na zjedzenie pieczeni z jednorożca bez uprzedniego zażycia LSD. (cz.2)

Kobiety mogą lecieć na jakichś emocjonalnie chłodnych gości licząc na to że ich naprawią ale w końcu dociera do nich że w ten sposób nie mają obok siebie partnera ale nastolatka któremu rodzice zapomnieli powiedzieć że nie jest pępkiem świata. Jest takie zdanie z którym wyjątkowo się utożsamiam: „Jeśli masz mieć byle jakie oparcie to lepiej oprzeć się o ścianę. ” Jeśli z nikim nie jesteś to odpowiadasz tylko za siebie. Jak coś się stanie to się przewrócisz potłuczesz ale później wstaniesz i pójdziesz dalej. Jeśli stanie się to samo kiedy jesteś w związku to też się przewrócisz otrzepiesz kolana i pójdziesz dalej. Różnica jest taka że pozostanie w tobie żal że to nie tak miało wyglądać. Miało być jak w teście na zaufanie kiedy zamykasz oczy i bezwładnie się przewracasz a ktoś ciebie łapie w swoje ramiona. W tym przypadku tych ramion nie ma tłuczesz się o panele z Castoramy i rozcierając obolałe miejsca myślisz: „Hej! Co to ma być?!”. cz.1

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

Kobiety mogą lecieć na jakichś emocjonalnie chłodnych gości licząc na to, że ich naprawią, ale w końcu dociera do nich, że w ten sposób nie mają obok siebie partnera, ale nastolatka, któremu rodzice zapomnieli powiedzieć, że nie jest pępkiem świata. Jest takie zdanie, z którym wyjątkowo się utożsamiam: „Jeśli masz mieć byle jakie oparcie, to lepiej oprzeć się o ścianę.*” Jeśli z nikim nie jesteś to odpowiadasz tylko za siebie. Jak coś się stanie to się przewrócisz, potłuczesz, ale później wstaniesz i pójdziesz dalej. Jeśli stanie się to samo, kiedy jesteś w związku, to też się przewrócisz, otrzepiesz kolana i pójdziesz dalej. Różnica jest taka, że pozostanie w tobie żal, że to nie tak miało wyglądać. Miało być jak w teście na zaufanie, kiedy zamykasz oczy i bezwładnie się przewracasz, a ktoś ciebie łapie w swoje ramiona. W tym przypadku tych ramion nie ma, tłuczesz się o panele z Castoramy i rozcierając obolałe miejsca myślisz: „Hej! Co to ma być?!”. (cz.1)

Każde nieszczęście musi mieć swój głębszy sens. Nie może być tak że człowiek poświęca ból i łzy za coś bezsensownego.

podobnodziwka dodano: 2 tygodnie temu

Każde nieszczęście musi mieć swój głębszy sens. Nie może być tak, że człowiek poświęca ból i łzy za coś bezsensownego.
Autor cytatu: fumik

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV