 |
` nigdy nie możesz być pewna, że jesteś jedyną osobą, której on nie może się oprzeć.
|
|
 |
` Chciałbym z tobą uciec gdzieś, i wiem, że tak czujesz też.
|
|
 |
i tylko kobieta potrafi zobaczyć w największym skurwysynie faceta swojego życia.
|
|
 |
|
każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce.
|
|
 |
|
każda z nas, od razu wie czy chce przelecieć, poślubić czy zabić faceta.
|
|
 |
razem ciężko żyć - osobno źle.
|
|
 |
a najbardziej Cię czuję nagrywając "we found love", wiesz? bo "znaleźliśmy miłość w nieodpowiednim miejscu".
|
|
 |
|
uwielbiam czuć tą zajebistą adrenalinę w ciele, po tym jak wsiadam na motor i zapierdalam z niesamowitą prędkością, nie zważając na cokolwiek. / zajaraany
|
|
 |
i jedyna nadzieja, że przyjedziesz na mecz. nie wiem jak się zachowam jak Cię zobaczę. tym bardziej nie jestem pewna Twojej reakcji na mój widok. być może odwrócić się, zaciśniesz pięści i wmówisz sobie że jesteś silny. a być może po prostu podejdziesz, powiesz 'hej, jak tam'. nie wiem. wiem, że będę musiała znaleźć dużo siły, by nie rzucić Ci się ze łzami szczęścia na szyję. i nie powiedzieć Ci tego jak bardzo Cię kocham i potrzebuję.
|
|
 |
tylko w Twoim wykonaniu "czarny blues o czwartej nad ranem" brzmi tak... idealnie i wyjątkowo. wyciska łzy za każdym razem gdy tego słucham. i wtedy wspominam. badam każdy Twój uśmiech. każdy słowo próbuję zinterpretować. a potem płacze jeszcze bardziej, bo wiem, że już nigdy nie zobaczę Twojego uśmiechu. nigdy Cię nie usłyszę. głupio się przyznać, ale tak, tęsknię.
|
|
 |
tak, jestem bardziej napalona i dzika niż przedwczoraj, więc przyjeżdżaj. ♥♥♥♥
|
|
|
|