głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szelestrapu

I gdyby przyszedł i powiedział 'zjebałem  no spierdoliłem wszystko po całości'  to może zmieniłabym zdanie o całej tej sytuacji i o nim.    napisana

jachcenajamaice dodano: 19 maja 2013

I gdyby przyszedł i powiedział 'zjebałem, no spierdoliłem wszystko po całości', to może zmieniłabym zdanie o całej tej sytuacji i o nim. / napisana
Autor cytatu: napisana

Nie wiem  chyba już nie potrafię kochać  albo gniew ukrył gdzieś miłość w Twoich oczach.

jachcenajamaice dodano: 19 maja 2013

Nie wiem, chyba już nie potrafię kochać, albo gniew ukrył gdzieś miłość w Twoich oczach.

Zadzwoń do mnie rano  ale proszę zrozum najpierw  że moje życie to chaos i pasmo zmartwień.

jachcenajamaice dodano: 19 maja 2013

Zadzwoń do mnie rano, ale proszę zrozum najpierw, że moje życie to chaos i pasmo zmartwień.

Chowała w sobie pustkę tak mocno  że nie znalazł by jej nawet detektyw.

jachcenajamaice dodano: 19 maja 2013

Chowała w sobie pustkę tak mocno, że nie znalazł by jej nawet detektyw.

Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające  ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju. Piosence  na którą nie zwracało się uwagi i miejsca  którego woń była kiedyś ledwie wyczuwalna.

jachcenajamaice dodano: 19 maja 2013

Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju. Piosence, na którą nie zwracało się uwagi i miejsca, którego woń była kiedyś ledwie wyczuwalna.

Chciałam nieustannie gubić się w Jego kołdrze  wchłaniać Jego zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. chciałam wiedzieć  że cokolwiek by się działo  mogę tam zostać.

jachcenajamaice dodano: 19 maja 2013

Chciałam nieustannie gubić się w Jego kołdrze, wchłaniać Jego zapach tuląc się mocno do klatki piersiowej. chciałam wiedzieć, że cokolwiek by się działo, mogę tam zostać.

lepiej nie miec nic  niz miec tyle co ja

doyouthinkyouknowme dodano: 17 maja 2013

lepiej nie miec nic, niz miec tyle co ja

wciąż dotrzymuję obietnicy. nie płaczę  ubieram się kolorowo  spotykam się z przyjaciółmi  biorę życie pełną garścią.. ale wiesz? gdy nadchodzą wieczory to jest ciężko.. brak tego  że w każdej chwili mogę przejść się Naszym Parkiem prosto pod Twoje okno. brak mi nocnych rozmów przy winie na plaży. brak  mi melanży i długiego przesiadywania na rewirze.. trochę mi namieszałeś w zyciu  wiesz? obróciłeś wszystko o 180 stopni i nawet po Twojej śmierci nic nie chce wrócić na swoje miejsce.. tylko jedno we mnie zostało  palenie po każdym wkurwie. to wszystko przez Ciebie  to Ty mnie w to wciągnąłeś. i drugą noc z rzędu zastanawiam się czy będąc tam u góry czy mnie słyszysz  czy widzisz jak sobie jakoś radzę  jak się uśmiecham i udaję  że wszystko jest oka. ciekawe  czy w niebie słyszysz jak trzecia noc proszę Boga o to  aby mi Ciebie zwrócił  chociaz na chwilę  abym mogła się pożegnać..  maniia

maniia dodano: 16 maja 2013

wciąż dotrzymuję obietnicy. nie płaczę, ubieram się kolorowo, spotykam się z przyjaciółmi, biorę życie pełną garścią.. ale wiesz? gdy nadchodzą wieczory to jest ciężko.. brak tego, że w każdej chwili mogę przejść się Naszym Parkiem prosto pod Twoje okno. brak mi nocnych rozmów przy winie na plaży. brak mi melanży i długiego przesiadywania na rewirze.. trochę mi namieszałeś w zyciu, wiesz? obróciłeś wszystko o 180 stopni i nawet po Twojej śmierci nic nie chce wrócić na swoje miejsce.. tylko jedno we mnie zostało, palenie po każdym wkurwie. to wszystko przez Ciebie, to Ty mnie w to wciągnąłeś. i drugą noc z rzędu zastanawiam się czy będąc tam u góry czy mnie słyszysz, czy widzisz jak sobie jakoś radzę, jak się uśmiecham i udaję, że wszystko jest oka. ciekawe, czy w niebie słyszysz jak trzecia noc proszę Boga o to, aby mi Ciebie zwrócił, chociaz na chwilę, abym mogła się pożegnać.. /maniia

W świecie niedoboru wzorów  a nadmiaru kurew  istnieją rzeczy  za którymi będziemy zawsze stać murem.

trzymajfason dodano: 15 maja 2013

W świecie niedoboru wzorów, a nadmiaru kurew, istnieją rzeczy, za którymi będziemy zawsze stać murem.

Pewnie było by mi łatwiej  gdybym był taki jak Ty  chuja warty typ  co pod stołem chowa karty.

trzymajfason dodano: 15 maja 2013

Pewnie było by mi łatwiej, gdybym był taki jak Ty, chuja warty typ, co pod stołem chowa karty.

Zbyt późno na zmianę  brzydzę się wypieraniem

trzymajfason dodano: 15 maja 2013

Zbyt późno na zmianę, brzydzę się wypieraniem

Zasady to suki  lans obsrał prawdę i nauki. Jeśli umiesz jeszcze w coś wierzyć  to jesteś głupi.

trzymajfason dodano: 15 maja 2013

Zasady to suki, lans obsrał prawdę i nauki. Jeśli umiesz jeszcze w coś wierzyć, to jesteś głupi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć