głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szajbaa2596

Mijają minuty godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni oglądając małego księcia. Popłakałeś się bo zdałes sobie sprawę że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

rapwciaga dodano: wczoraj o 02:29

Mijają minuty, godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni, oglądając małego księcia. Popłakałeś się, bo zdałes sobie sprawę, że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć, mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

Zabiłem w sobie ten strach nie mam już czego bać.  Smolasty

eldoo dodano: 5 dni temu

Zabiłem w sobie ten strach, nie mam już czego bać. / Smolasty

Mimo iż nie jesteśmy razem nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu ale czułam wciąż czuję że jesteś jedyny.

rapwciaga dodano: 6 dni temu

Mimo iż nie jesteśmy razem, nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się, że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu, ale czułam, wciąż czuję, że jesteś jedyny.

Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło”  to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje że spotkamy się tu znowu! ❤️ teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło” - to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje, że spotkamy się tu znowu! ❤️ do wpisu 1 tydzień temu
Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie które są moje i często komentuje znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło ale kto wiedział 8 lat temu że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak DOM : teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie, które są moje i często komentuje "znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło" ale kto wiedział 8 lat temu, że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak "DOM" :) do wpisu 1 tydzień temu
Jestem ciekawa gdzie teraz jesteś co robisz aczkolwiek przede wszystkim jak się czujesz. Czy wszystkie porządku? Mimo iż mało się znamy. Jestem ciekawa czy siedzisz ze swoją nową dziewczyna czy z kumplami sam. Chciałam bym któregoś dnia widzieć albo dostać wiadomość jakakolwiek od Ciebie że tęsknisz za mną wciąż Ci zależy i chcesz by było jak dawniej. Wciąż mi zależy wciąż Cię kocham całym sercem cholernie boli tęsknota za Tobą. Czuje jak każdego cholernego dnia tęsknota mi wyżera serce dusze czy mnie po prostu. Wyżera mnie a po sobie zostawia ślady pustki nie chce tego. Tęsknie za Tobą każdego cholernego dnia.

rapwciaga dodano: 28 kwietnia 2019

Jestem ciekawa gdzie teraz jesteś, co robisz aczkolwiek przede wszystkim jak się czujesz. Czy wszystkie porządku? Mimo iż, mało się znamy. Jestem ciekawa, czy siedzisz ze swoją nową dziewczyna czy z kumplami, sam. Chciałam bym któregoś dnia, widzieć albo dostać wiadomość jakakolwiek od Ciebie, że tęsknisz za mną, wciąż Ci zależy i chcesz by było jak dawniej. Wciąż mi zależy, wciąż Cię kocham całym sercem, cholernie boli tęsknota za Tobą. Czuje jak każdego cholernego dnia, tęsknota mi wyżera serce, dusze czy mnie po prostu. Wyżera mnie a po sobie zostawia ślady pustki, nie chce tego. Tęsknie za Tobą, każdego cholernego dnia.

Ohana

eldoo dodano: 26 kwietnia 2019

Ohana

Wiesz lubię wieczory  Lubię się schować na jakiś czas.  Myslowitz

eldoo dodano: 26 kwietnia 2019

Wiesz, lubię wieczory, Lubię się schować na jakiś czas. / Myslowitz

Za oknem szumi morze i  Wiem że to mi się tylko śni.  Natalia Szroeder

eldoo dodano: 26 kwietnia 2019

Za oknem szumi morze i, Wiem, że to mi się tylko śni. / Natalia Szroeder

You are the sun.

eldoo dodano: 18 kwietnia 2019

You are the sun.

Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz.

eldoo dodano: 18 kwietnia 2019

Jesteś tak dobry, jak Twój ostatni mecz.

A teraz idź w przyszłość.

eldoo dodano: 18 kwietnia 2019

A teraz idź w przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV