głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szajbaa2596

 cały świat Cię nie dogoni jeśli ty uciekasz

eldoo dodano: 4 dni temu

"cały świat Cię nie dogoni, jeśli ty uciekasz"

 ... Gdzieś na koniec tych wszystkich drobiazgów miłość jest bliższa przyjaźni. Bo przyjaźń powoduje że czekasz że myślisz że tęsknisz i chcesz rozmawiać chcesz działać mimo wszystko… i tak samo mimo wszystko możesz liczyć na tę druga osobę ...   Bez Fartuszka

monrooe dodano: 1 tydzień temu

"(...) Gdzieś na koniec tych wszystkich drobiazgów miłość jest bliższa przyjaźni. Bo przyjaźń powoduje, że czekasz, że myślisz, że tęsknisz i chcesz rozmawiać, chcesz działać mimo wszystko… i tak samo, mimo wszystko możesz liczyć na tę druga osobę (...)" || Bez Fartuszka

Wewnątrz wszystko się we mnie gotuje. Jestem na Ciebie wściekła. Boje się o naszą przyszłość a to wszystko przez Twoje zmienne zachowania i brak czasu. Z czułego mężczyzny w jednej chwili potrafisz stać się furiatem trzaskającym drzwiami a to mnie przeraża. Układam milion scenariuszy by Ci to wykrzyczeć w twarz skończyć grę w jedną wielką niewiadomą jaką jest taka wspólna przyszłość. Ale czasem wystarczy jedno spojrzenie i wiem że nie chciałeś a wtedy moje scenariusze znikają i zostaje ja słaba i krucha istota która tylko albo aż chce być kochana. Przy Tobie jestem zbyt słaba żeby być silną.

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

Wewnątrz wszystko się we mnie gotuje. Jestem na Ciebie wściekła. Boje się o naszą przyszłość,a to wszystko przez Twoje zmienne zachowania i brak czasu. Z czułego mężczyzny w jednej chwili potrafisz stać się furiatem trzaskającym drzwiami, a to mnie przeraża. Układam milion scenariuszy by Ci to wykrzyczeć w twarz, skończyć grę w jedną wielką niewiadomą jaką jest taka wspólna przyszłość. Ale czasem wystarczy jedno spojrzenie i wiem, że nie chciałeś, a wtedy moje scenariusze znikają i zostaje ja, słaba i krucha istota, która, tylko albo aż, chce być kochana. Przy Tobie jestem zbyt słaba, żeby być silną.

 Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten w którym czujesz że wszystko jest tak jak powinno. Nie chodzi o wielkie niesamowite wydarzenia które zmieniają Twoje życie o 180 stopni tylko o spokój ducha o zasypianie z poczuciem że Twoje jutro jest bezpieczne a wszystkie sprawy są poukładane.

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

"Najpiękniejszy rodzaj szczęścia to ten, w którym czujesz, że wszystko jest tak, jak powinno. Nie chodzi o wielkie, niesamowite wydarzenia, które zmieniają Twoje życie o 180 stopni, tylko o spokój ducha, o zasypianie z poczuciem, że Twoje jutro jest bezpieczne, a wszystkie sprawy są poukładane."

 Nie ma czasu tak krótkie jest życie na sprzeczki przeprosiny zawiść wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie i to w tej chwili że się tak wyrażę.

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

"Nie ma czasu tak krótkie jest życie na sprzeczki, przeprosiny, zawiść, wyjaśnienia. Jest tylko czas na kochanie, i to w tej chwili, że się tak wyrażę."

 Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się zapomina i nawet nie czuje że zimno bo zapomniał co to jest ciepło. To nie tak że nie chcę kochać. Po prostu nie interesują mnie sztuczne relacje pozorne przyjaźnie i miłość na siłę.

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

"Po jakimś czasie człowiek przyzwyczaja się, zapomina i nawet nie czuje, że zimno, bo zapomniał, co to jest ciepło. To nie tak, że nie chcę kochać. Po prostu nie interesują mnie sztuczne relacje, pozorne przyjaźnie i miłość na siłę."

 Ludzie którzy chcą być blisko Ciebie  zawsze będą. Nie wierz że ktoś nie ma dla Ciebie czasu. Czas zawsze się znajdzie. To największa wartość którą możemy ofiarować komuś na kim nam naprawdę zależy.

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

"Ludzie którzy chcą być blisko Ciebie - zawsze będą. Nie wierz, że ktoś nie ma dla Ciebie czasu. Czas zawsze się znajdzie. To największa wartość którą możemy ofiarować komuś, na kim nam naprawdę zależy."

 Był taki czas gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: Zaraz dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna. Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat obserwuj co się dookoła ciebie dzieje bo życie mamy jedno a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to że się żyje jest już czymś cudownym.

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

"Był taki czas, gdy ciągle się spieszyłam. Na przykład jechałam tramwajem i chciałam, żeby on jechał jeszcze szybciej. Miałam ten pośpiech w sobie. I nagle pomyślałam: Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka na mnie trumna. Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj, co się dookoła ciebie dzieje, bo życie mamy jedno, a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to, że się żyje, jest już czymś cudownym."

W dzisiejszych czasach jesteśmy zbyt podatni na opinie innych zamiast mieć własne zdanie i o nie walczyć. Otaczają nas stereotypy w które wierzymy zamiast osobiście poznać człowieka którego oceniamy choć sami nie chcemy by nas to dotknęło. Ludzie stają się zbyt samolubni i egoistyczni

jarajsiemnaxd dodano: 2 tygodnie temu

W dzisiejszych czasach jesteśmy zbyt podatni na opinie innych zamiast mieć własne zdanie i o nie walczyć. Otaczają nas stereotypy, w które wierzymy, zamiast osobiście poznać człowieka, którego oceniamy, choć sami nie chcemy by nas to dotknęło. Ludzie stają się zbyt samolubni i egoistyczni

I could have every single inch of your body pressed tight against mine and I'd still say pull me closer .

monrooe dodano: 23 stycznia 2017

I could have every single inch of your body pressed tight against mine and I'd still say "pull me closer".

Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki mówiąc że zależy mi na Tobie i jestem smutny.

monrooe dodano: 22 stycznia 2017

Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki, mówiąc, że zależy mi na Tobie i jestem smutny.

I'm original your a motherfuckin' sample.

monrooe dodano: 16 stycznia 2017

I'm original, your a motherfuckin' sample.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV