głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szajbaa2596

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją tym pieprzonym rajem na ziemii.

rapwciaga dodano: 3 dni temu

Uwielbiałam siadać w naszym mieszkaniu na oknie, obserwować jak Twoja klatka się unosi podczas gdy śpisz. Kochałam obserwować Twój błogi stan, jak śpisz nie mając świadomości ile niebezpieczeństwa czeka Ciebie na tym świecie. Wyglądasz tak na niewinnego, bezbronnego. Chciałam bym żebym była tą Twoją cholerną ostoją, tym pieprzonym rajem na ziemii.

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie byłeś moja taką pierwszą miłością ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim byłeś mym tlenem. Moim sercem mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust rąk. Kurwa Ciebie. Cholernie tęsknie uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz życzę Ci dobrze. Mam nadzieję że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce zawsze będę. Twoja.

rapwciaga dodano: 1 tydzień temu

Będzie to już ostatnia wiadomość do Ciebie, byłeś moja taką pierwszą miłością, ulotna jak kawałek papieru. Byłeś dla mnie wszystkim, byłeś mym tlenem. Moim sercem, mną tak po prostu. Cholernie mi brakuje tego uczucia, że na sam Twój widok się samoistnie uśmiechałam. Cholernie brak mi Twoich ust, rąk. Kurwa, Ciebie. Cholernie tęsknie, uwielbiałam budzić się przed Tobą i oglądać jak śpisz lub przebudzic na chwile się w nocy bo mnie mocniej przytulałeś, bo coś złego Ci się śniło. Kochałam Ci robić śniadania później Cię budzić pocałunkami. Może kiedyś przeczytasz to i zatęsknisz, życzę Ci dobrze. Mam nadzieję, że znajdziesz tą jedyną dziewczynę za która będziesz w stanie oddać siebie. Kocham Cię Słońce, zawsze będę. Twoja.

Odwrócili się ode mnie jak leciałem w dół tam. Jak wciągała otchłań jak tonąłem w smutkach. Mówię do tych co stali na burtach. Że to wyrzuci w górę mnie jak katapulta.  Gedz Otchłań

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Odwrócili się ode mnie, jak leciałem w dół tam. Jak wciągała otchłań, jak tonąłem w smutkach. Mówię do tych co stali na burtach. Że to wyrzuci w górę mnie jak katapulta. / Gedz-Otchłań

Sukces rodzi wrogów pewnie dlatego ich nie masz.  Gedz Otchłań

eldoo dodano: 2 tygodnie temu

Sukces rodzi wrogów, pewnie dlatego ich nie masz. / Gedz-Otchłań

Mimo iż minęło kilka tygodni mimo iż minęło kilkanaście godzin minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

rapwciaga dodano: 29 czerwca 2019

Mimo iż minęło kilka tygodni, mimo iż minęło kilkanaście godzin, minut. Wciąż cholernie tęsknie. Tęsknie za Twoim dotykiem, za Twoim głosem. Za Tobą. Dlaczego mam wrażenie, że już nigdy nikogo jie pokocham tak mocno tak jak Ciebie?

siedziałam na balkonie wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy z każdym zaciągnięciem z nadzieją że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie że coś zostało u Ciebie? jeśli tak to proszę odeślij to do mnie.

rapwciaga dodano: 24 czerwca 2019

siedziałam na balkonie, wtulona w wspomnienia. jest świeżo po 3 w nocy, z każdym zaciągnięciem z nadzieją, że wypale w sobie pustkę. żeby móc przestać czuć pusta przestrzeń, żeby móc przestać tęsknić za Tobą. może kiedyś przypomnisz sobie, że coś zostało u Ciebie? jeśli tak, to proszę odeślij to do mnie.

Jest ogromna różnica między samotnością a decyzją o byciu samym. Nie wyobrażam sobie być z byle kim. Nie chcę kogoś kto nieustannie podcina mi skrzydła. Potrzebuję kogoś kto złapie mnie za rękę będzie zawsze wspierał i powie: „razem będziemy latać”.

eldoo dodano: 22 czerwca 2019

Jest ogromna różnica między samotnością, a decyzją o byciu samym. Nie wyobrażam sobie być z byle kim. Nie chcę kogoś kto nieustannie podcina mi skrzydła. Potrzebuję kogoś kto złapie mnie za rękę, będzie zawsze wspierał i powie: „razem będziemy latać”.

And you're not here

eldoo dodano: 7 czerwca 2019

And you're not here

Kolejna noc bez Ciebie może i lepiej. Przynajmniej wiem kim jestem dzięki.

rapwciaga dodano: 29 maja 2019

Kolejna noc bez Ciebie, może i lepiej. Przynajmniej wiem kim jestem, dzięki.

Mijają minuty godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni oglądając małego księcia. Popłakałeś się bo zdałes sobie sprawę że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

rapwciaga dodano: 21 maja 2019

Mijają minuty, godziny czy tygodnie. Z każda chwila czuje bardziej ulotna jak ulotka po ketanolu lub po jakiś innych prochach. Cholernie jest mi brak wieczorów spędzanych z Tobą. Za czym najbardziej tęsknie? Tęsknie za tym momentem gdy leżeliśmy na kanapie wspólnie przytuleni, oglądając małego księcia. Popłakałeś się, bo zdałes sobie sprawę, że jesteśmy dla siebie wszystkim. Jednak udało Ci się zniszczyć, mimo wszystko wciąż Cię kurwa kocham i każdego jebanego dnia mocniej tęsknie.

Zabiłem w sobie ten strach nie mam już czego bać.  Smolasty

eldoo dodano: 16 maja 2019

Zabiłem w sobie ten strach, nie mam już czego bać. / Smolasty

Mimo iż nie jesteśmy razem nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu ale czułam wciąż czuję że jesteś jedyny.

rapwciaga dodano: 15 maja 2019

Mimo iż nie jesteśmy razem, nie wiem nawet czy traktowałeś mnie na tyle poważnie. Boje się, że byłeś ostatnia miłością mojego życia. Tęsknie za tym gdy spaliśmy razem a Ty mocniej mnie przytulałeś. Nie spędziliśmy ze sobą dużo czasu, ale czułam, wciąż czuję, że jesteś jedyny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV