głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika swetmilowylas

 Rozpal płomień w sercu i trwaj

honeyolcia dodano: 9 lipca 2014

"Rozpal płomień w sercu i trwaj"

Jeżeli miłość two­ja nie ma żad­nych szans  po­winieneś za­mil­knąć  bo nie na­leży mie­szać miłości z niewol­nic­twem ser­ca. Miłość  która pro­si  jest piękna  ale ta  która błaga  jest uczu­ciem lo­kaj­skim.

jasminum157 dodano: 9 lipca 2014

Jeżeli miłość two­ja nie ma żad­nych szans, po­winieneś za­mil­knąć, bo nie na­leży mie­szać miłości z niewol­nic­twem ser­ca. Miłość, która pro­si, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczu­ciem lo­kaj­skim.

Serce ludzkie bywa czasem tak zgłodniałe  że rzuca się nawet na kamienie  nie czując ich martwoty i chłodu.

jasminum157 dodano: 9 lipca 2014

Serce ludzkie bywa czasem tak zgłodniałe, że rzuca się nawet na kamienie, nie czując ich martwoty i chłodu.

 Jebać  co będzie potem    to tylko słowa  ale przez takie podejście można stracić wszystko. Można przekroczyć granicę  z której nie da się wrócić. Wypić dwa kieliszki za dużo  zdradzić kogoś  powiedzieć coś niemiłego w tramwaju mężczyźnie  a pół godziny później spotkać go podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Miłość można zgubić  zjebać szansę na pracę marzeń albo stracić ją przez własną głupotę. Łatwo powiedzieć:  jebać  co będzie potem   ale już nie tak łatwo mierzyć się z konsekwencjami. Zastanów się przez chwilę  czy jesteś gotów raz olać jutro i pieprzyć wszystkie obowiązki  a potem przez całe życie walczyć  by naprawić swoje błędy lub wręcz przeciwnie nie naprawiać nic i pogrążyć się w marazmie  bo przecież  życie jest chujowe . Otóż  nie. Mylisz się  życie nie jest chujowe. To ludzie sami sprawiają  że ono takie się wydaje. Tak naprawdę trzeba przecierpieć swoje i dużo pracować  by zobaczyć piękno. Każdy czyn zostawia po sobie ślad.

lechitkaa dodano: 9 lipca 2014

"Jebać, co będzie potem" - to tylko słowa, ale przez takie podejście można stracić wszystko. Można przekroczyć granicę, z której nie da się wrócić. Wypić dwa kieliszki za dużo, zdradzić kogoś, powiedzieć coś niemiłego w tramwaju mężczyźnie, a pół godziny później spotkać go podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Miłość można zgubić, zjebać szansę na pracę marzeń albo stracić ją przez własną głupotę. Łatwo powiedzieć: "jebać, co będzie potem", ale już nie tak łatwo mierzyć się z konsekwencjami. Zastanów się przez chwilę, czy jesteś gotów raz olać jutro i pieprzyć wszystkie obowiązki, a potem przez całe życie walczyć, by naprawić swoje błędy lub wręcz przeciwnie nie naprawiać nic i pogrążyć się w marazmie, bo przecież "życie jest chujowe". Otóż, nie. Mylisz się, życie nie jest chujowe. To ludzie sami sprawiają, że ono takie się wydaje. Tak naprawdę trzeba przecierpieć swoje i dużo pracować, by zobaczyć piękno. Każdy czyn zostawia po sobie ślad.

  3 Wiedziałam  że Niemcy wygrają z Brazylią  ale nie wiedziałam  że drużyna gospodarzy Mundialu aż tak mocno da dupy.  Dał nam przykład zespół z Niemiec  jak zwyciężać mamy    powiedział dziadek. Trzeba grać szybko i zdecydowanie  i walczyć przez cały mecz. Zasłużone zwycięstwo  bo zawodnicy nie spoczęli na laurach po trzeciej bramce. Wiedziałam  że Niemcy wygrają  ale nie myślałam  że wynik będzie taki wysoki  a Brazylijczycy bez Neymara zapomną o tym  jak się gra w piłkę. Ciekawie się oglądało  choć 'nie wierzę' wydobywało się z moich ust  co chwilę podczas pierwszej połowy. Gratulacje i zobaczymy  kto będzie rywalem  choć finał Niemcy   Holandia przewidywaliśmy z kolegą już drugiego dnia MŚ. Czy ta prognoza się sprawdzi i kto wygra Mistrzostwa? Zobaczymy już w niedzielę.

lechitkaa dodano: 9 lipca 2014

< 3 Wiedziałam, że Niemcy wygrają z Brazylią, ale nie wiedziałam, że drużyna gospodarzy Mundialu aż tak mocno da dupy. "Dał nam przykład zespół z Niemiec, jak zwyciężać mamy" - powiedział dziadek. Trzeba grać szybko i zdecydowanie, i walczyć przez cały mecz. Zasłużone zwycięstwo, bo zawodnicy nie spoczęli na laurach po trzeciej bramce. Wiedziałam, że Niemcy wygrają, ale nie myślałam, że wynik będzie taki wysoki, a Brazylijczycy bez Neymara zapomną o tym, jak się gra w piłkę. Ciekawie się oglądało, choć 'nie wierzę' wydobywało się z moich ust, co chwilę podczas pierwszej połowy. Gratulacje i zobaczymy, kto będzie rywalem, choć finał Niemcy - Holandia przewidywaliśmy z kolegą już drugiego dnia MŚ. Czy ta prognoza się sprawdzi i kto wygra Mistrzostwa? Zobaczymy już w niedzielę. ;)

 Małżeństwo oparte na kłamstwach nie przetrwa.    film.

lechitkaa dodano: 8 lipca 2014

"Małżeństwo oparte na kłamstwach nie przetrwa." - film.

Iluzje wciąż nas wciągają w bagno beznadziei.

miss_nothing96 dodano: 8 lipca 2014

Iluzje wciąż nas wciągają w bagno beznadziei.

Przestanę wyć i uciekać przed tym głosem  który gna mnie na krawędź  za którą nie ma już nic.

miss_nothing96 dodano: 8 lipca 2014

Przestanę wyć i uciekać przed tym głosem, który gna mnie na krawędź, za którą nie ma już nic.

Znowu czuję się jak przegrany śmieć  bo wszystko się wali  prócz tej ściany przede mną.

miss_nothing96 dodano: 8 lipca 2014

Znowu czuję się jak przegrany śmieć, bo wszystko się wali, prócz tej ściany przede mną.

Brak mi już słów  polej kolejkę wypijmy i już nie martwmy się o resztę.

miss_nothing96 dodano: 8 lipca 2014

Brak mi już słów, polej kolejkę wypijmy i już nie martwmy się o resztę.

Wiesz  czasem się gubię i nie wiem kim  kurwa  jestem  bo nie czuję nic  tylko pustkę  nic więcej.

miss_nothing96 dodano: 8 lipca 2014

Wiesz, czasem się gubię i nie wiem kim, kurwa, jestem, bo nie czuję nic, tylko pustkę, nic więcej.

Psychika żegna się  szał rozrywa sens  padam  z oczu płynie krew zamiast łez.

miss_nothing96 dodano: 8 lipca 2014

Psychika żegna się, szał rozrywa sens, padam, z oczu płynie krew zamiast łez.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć