głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika summerfeeling

Zrozumiałam że nigdy mnie nie kochałeś  łatwiej było ci znaleźć kogoś nowego bo ja już byłam przecież zabawka. Dojrzałam do tego żeby zrozumieć że musiałeś odejść.

forever-you dodano: 6 dni temu

Zrozumiałam że nigdy mnie nie kochałeś , łatwiej było ci znaleźć kogoś nowego bo ja już byłam przecież zabawka. Dojrzałam do tego żeby zrozumieć że musiałeś odejść.

Zaglądam tu czasami  nawet dość często lubię czytać wpisy innych ludzi. Czasami zastanawiam się co u ciebie czy wogule o mnie pamiętasz ale przecież gdybyś pamiętał to byś tu był  albo byś napisał na mess przecież masz taką opcję. Tylko tego nie robisz więc nie chcesz nie chcesz nic wyjaśnić? Dziwnie pisać i samemu odpowiadać na pytania. Dobranoc

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Zaglądam tu czasami , nawet dość często lubię czytać wpisy innych ludzi. Czasami zastanawiam się co u ciebie czy wogule o mnie pamiętasz ale przecież gdybyś pamiętał to byś tu był , albo byś napisał na mess przecież masz taką opcję. Tylko tego nie robisz, więc nie chcesz, nie chcesz nic wyjaśnić? Dziwnie pisać i samemu odpowiadać na pytania. Dobranoc

Gdy już mam wszystko poukładane dostaje wiadomość  masz czas jutro?  czemu ktoś chce znowu wywrócić moje życie do góry nogami. Dlaczego akurat teraz gdy nadszedł ten upragniony spokój gdy zaczynam nowy etap nowy rozdział.

forever-you dodano: 23 września 2018

Gdy już mam wszystko poukładane dostaje wiadomość " masz czas jutro?" - czemu ktoś chce znowu wywrócić moje życie do góry nogami. Dlaczego akurat teraz gdy nadszedł ten upragniony spokój, gdy zaczynam nowy etap, nowy rozdział.

Czasami boje się tego co będzie  ale wiem że będzie lepiej niż było.

forever-you dodano: 23 września 2018

Czasami boje się tego co będzie , ale wiem że będzie lepiej niż było.

Tańcz  tańcz już nic nie może się nie udać..

forever-you dodano: 21 września 2018

Tańcz , tańcz już nic nie może się nie udać..

Chciałabym stanąć z tobą twarzą w twarz.. chciałabym powiedzieć ci parę ważnych słów lecz ty nadal się nie odzywasz bo albo masz to w dupie albo jesteś tchórzem.

forever-you dodano: 20 września 2018

Chciałabym stanąć z tobą twarzą w twarz.. chciałabym powiedzieć ci parę ważnych słów, lecz ty nadal się nie odzywasz bo albo masz to w dupie albo jesteś tchórzem.

Chciała bym usłyszeć tylko jedno słowo  przepraszam na niczym już mi nie zależy tylko na przyznaniu mi racji że okazałeś się słaby..

forever-you dodano: 20 września 2018

Chciała bym usłyszeć tylko jedno słowo " przepraszam" na niczym już mi nie zależy, tylko na przyznaniu mi racji że okazałeś się słaby..

Dziury w sercu nie załatasz kawałkiem  zwykłej szmaty ..

forever-you dodano: 20 września 2018

Dziury w sercu nie załatasz, kawałkiem " zwykłej szmaty"..

 Ta chwila nigdy nigdy już nie wróci  pih

forever-you dodano: 20 września 2018

"Ta chwila nigdy, nigdy już nie wróci,"-pih

Ale skoro odszedł to nie myśl o nim.Nie pozwól by nieobecność rozpierdalała teraźniejszy czas. I za żadne skarby nie staraj się wracać do tamtych chwil. Jesteś poszukiwaczem świata. Odkrywcą! Powtarzaj każdego dnia. Inaczej złapie cię szaleństwo i zajebista tęsknota. I nikt nie będzie w stanie ci pomóc. Spierdolisz wszystko. I wiesz co jest w tym najsmutniejsze? On się o tym nie dowie. Nie poczuje tego spierdolenia. Unieszczęśliwisz wyłącznie siebie i ludzi którym na tobie jeszcze zależy. A to czysty egoizm.

forever-you dodano: 20 września 2018

Ale skoro odszedł,to nie myśl o nim.Nie pozwól by nieobecność rozpierdalała teraźniejszy czas. I za żadne skarby nie staraj się wracać do tamtych chwil. Jesteś poszukiwaczem świata. Odkrywcą! Powtarzaj każdego dnia. Inaczej złapie cię szaleństwo i zajebista tęsknota. I nikt nie będzie w stanie ci pomóc. Spierdolisz wszystko. I wiesz co jest w tym najsmutniejsze? On się o tym nie dowie. Nie poczuje tego spierdolenia. Unieszczęśliwisz wyłącznie siebie i ludzi którym na tobie jeszcze zależy. A to czysty egoizm.

. Skoro zniknęło wszystko od czego się tylko cierpiało zniknął ten niepokój wyczekiwanie i nastała obojętność to znaczy że już osoba na której mi jeszcze nie dawno zależało dziś jest już obcą osobą. Będziemy mijać się na ulicy bez słowa  ale z moich oczu nie wyczytasz już nic. Przykre to że ludzie tak poprostu potrafią z dnia na dzień zapomnieć ja nie zapomniałam  ja poprostu zrozumialam pewne sprawy szkoda tylko że tak późno.

forever-you dodano: 19 września 2018

. Skoro zniknęło wszystko od czego się tylko cierpiało, zniknął ten niepokój, wyczekiwanie i nastała obojętność to znaczy że już osoba na której mi jeszcze nie dawno zależało dziś jest już obcą osobą. Będziemy mijać się na ulicy bez słowa , ale z moich oczu nie wyczytasz już nic. Przykre to że ludzie tak poprostu potrafią z dnia na dzień zapomnieć, ja nie zapomniałam , ja poprostu zrozumialam pewne sprawy szkoda tylko że tak późno.

Są takie momenty w których myślę to wszystko to jakaś bajka że się nie wydarzyło. Zamykam książkę i zaczynam nową z innym tytułem i z innymi osobami.

forever-you dodano: 19 września 2018

Są takie momenty w których myślę to wszystko to jakaś bajka, że się nie wydarzyło. Zamykam książkę i zaczynam nową z innym tytułem i z innymi osobami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV