głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika summerfeeling

 Zbliżył wargi do moich ale nie pocałował ich od razu powiódł lekko językiem po brzegu moich ust i dopiero wtedy wbił się w nie trącając i zachęcając do zabawy. Całował mnie i przesuwał dłońmi po moim karku wplatając palce we włosy i badając każdą wypukłość moich pleców brzucha i bioder. ... Miał mnie w tym pocałunku. Miał mnie całą.  myślenie jest erotyczne.

forever-you dodano: 1 godzinę temu

- Zbliżył wargi do moich, ale nie pocałował ich od razu, powiódł lekko językiem po brzegu moich ust i dopiero wtedy wbił się w nie, trącając i zachęcając do zabawy. Całował mnie i przesuwał dłońmi po moim karku, wplatając palce we włosy i badając każdą wypukłość moich pleców, brzucha i bioder. (...) Miał mnie w tym pocałunku. Miał mnie całą. -myślenie jest erotyczne.

Wogule to ładnie wyglądałeś ostatnio nie miałam okazji ci chyba powiedzieć masz np taka rzecz albo sytuację która cię na spotkaniu zaskoczyła?

forever-you dodano: 2 godziny temu

Wogule to ładnie wyglądałeś ostatnio nie miałam okazji ci chyba powiedzieć, masz np taka rzecz albo sytuację która cię na spotkaniu zaskoczyła?

Nie wiem w sumie wydaje mi się że nie mam pytań  Stęskniłam się:

forever-you dodano: wczoraj o 18:18

Nie wiem w sumie wydaje mi się że nie mam pytań , Stęskniłam się:*

Rozumiem: przemyślałeś sobie może coś od ostatniego spotkania albo coś? Chciałbyś mi coś powiedzieć albo o coś zapytać?

forever-you dodano: wczoraj o 15:09

Rozumiem:* przemyślałeś sobie może coś od ostatniego spotkania albo coś? Chciałbyś mi coś powiedzieć albo o coś zapytać?

Nie wiem co napisać poczekam aż ty coś napiszesz. :

forever-you dodano: 2 dni temu

Nie wiem co napisać,poczekam aż ty coś napiszesz. :*

Wiem że jeszcze ci na żywo nigdy nie mówiłam kocham cię.

forever-you dodano: 4 dni temu

Wiem że jeszcze ci na żywo nigdy nie mówiłam, kocham cię.

Haha szczerze to myślałam że to ty wyjdziesz z inicjatywą przytulenia.. czekałam ale stwierdziłam że chyba jednak nie wiesz czy możesz i sama zapytałam czy mnie wkoncu przytulisz.

forever-you dodano: 4 dni temu

Haha, szczerze to myślałam że to ty wyjdziesz z inicjatywą przytulenia.. czekałam ale stwierdziłam że chyba jednak nie wiesz czy możesz i sama zapytałam czy mnie wkoncu przytulisz.

Mam tyle pytań a ciebie nie ma ładnie wyglądałeś dzisiaj wystarczy że cię zobaczę i już mam lepszy humor dziękuję że to dla mnie robisz i że jesteś blisko mnie.

forever-you dodano: 4 dni temu

Mam tyle pytań a ciebie nie ma, ładnie wyglądałeś dzisiaj, wystarczy że cię zobaczę i już mam lepszy humor dziękuję że to dla mnie robisz i że jesteś blisko mnie.

Igulnie to pierwszą randkę mamy za sobą  pamiętasz spacer.. niedługo oficjalnie druga randka na którą mnie nawet nie zaprosiłeś. Normalnie ludzie na randkach chodzą za rękę na spacerze  przytulają się dziewczyna dostaje róże albo misia więc szczerze musisz się postarać żeby to pobić haha

forever-you dodano: 4 dni temu

Igulnie to pierwszą randkę mamy za sobą , pamiętasz spacer.., niedługo oficjalnie druga randka na którą mnie nawet nie zaprosiłeś. Normalnie ludzie na randkach chodzą za rękę na spacerze , przytulają się dziewczyna dostaje róże albo misia więc szczerze musisz się postarać żeby to pobić haha

 mała wyłącz Messenger nie chcesz nic więcej  to są tylko słowa. Daj mi siebie i serce dam ci coś więcej  to jest nasza droga ...:

forever-you dodano: 6 dni temu

" mała wyłącz Messenger nie chcesz nic więcej , to są tylko słowa. Daj mi siebie i serce, dam ci coś więcej - to jest nasza droga ...:*"

Wkurzająca jest ta świadomość że nie mogę normalnie ztoba pogadać bardziej wkurzające jest jeszcze to że ja jestem cholerną zazdrosnicą i jak pomyślę że noce spędzasz z jakimiś koleżankami to mnie rozpierdala od środka wiem też że to jest bezsensu że się nakręcam ale już taka jestem popieprzona.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Wkurzająca jest ta świadomość że nie mogę normalnie ztoba pogadać, bardziej wkurzające jest jeszcze to że ja jestem cholerną zazdrosnicą i jak pomyślę że noce spędzasz z jakimiś koleżankami to mnie rozpierdala od środka, wiem też że to jest bezsensu że się nakręcam ale już taka jestem popieprzona.

A mogę wiedzieć gdzie byłeś?kiedy ostatnio się z kimś całowales pomijając mnie  odpowiesz mi na to pytanie?

forever-you dodano: 1 tydzień temu

A mogę wiedzieć gdzie byłeś?kiedy ostatnio się z kimś całowales pomijając mnie , odpowiesz mi na to pytanie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV