głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika summerfeeling

Mam nadzieję że choć przez chwilę w dzisiejszym dniu pomyślałeś o mnie. :

forever-you dodano: 25 grudnia 2018

Mam nadzieję że choć przez chwilę w dzisiejszym dniu pomyślałeś o mnie. :*

Czasami lepiej jest wyrzucić coś z siebie powiedzieć wyjaśnić niż męczyć się z myślami.

forever-you dodano: 19 listopada 2018

Czasami lepiej jest wyrzucić coś z siebie, powiedzieć wyjaśnić niż męczyć się z myślami.

Nigdy nie baw się emocjami drugiego człowieka. Traktuj innych tak jak Ty chciałbyś być traktowany...a pod koniec dnia stań przed lustrem i zastanów się czy sam sobie podałbyś dłoń.  fot tekst  Michał Kellen

forever-you dodano: 23 października 2018

Nigdy nie baw się emocjami drugiego człowieka. Traktuj innych tak, jak Ty chciałbyś być traktowany...a pod koniec dnia stań przed lustrem i zastanów się, czy sam sobie podałbyś dłoń. fot/tekst - Michał Kellen

Ktoś mi powiedział zadzwoń lub napisz do niego  pogadajcie wyjaśnijcie sobie wszystko żebyście nie byli dla siebie wrogami. Ale ja nie wiem czy on wogule chce pogadać czy chce wyjaśnić. Nie chcę się narzucać a jeżeli chcesz pogadać i wyjaśnić to się odezwij.

forever-you dodano: 21 października 2018

Ktoś mi powiedział zadzwoń lub napisz do niego , pogadajcie wyjaśnijcie sobie wszystko żebyście nie byli dla siebie wrogami. Ale ja nie wiem czy on wogule chce pogadać, czy chce wyjaśnić. Nie chcę się narzucać, a jeżeli chcesz pogadać i wyjaśnić to się odezwij.

Zamiast być w czymś jestem tylko pomiędy...

forever-you dodano: 20 października 2018

Zamiast być w czymś jestem tylko pomiędy...

Nad ranem gdy wstajesz i witasz świt i pijesz kawę By być między jednym a drugim niby w tym być Lojalność i zdrady coś jak słońce i deszcz I nie wiesz czy jesteś poza tym kiedy jesteś w niej Uśmiech zmazuje smutek smutek zmazuje uśmiech I już sam nie wiesz który częściej witasz I w jakim punkcie życia to weryfikuje wszystko Gdy koniec końców rozliczasz się z nim uwalniając kilka bodźców Rodzimy się i mamy skrzydła by ruszyć w lot Ci co je stracili ucinają je nim postawimy krok ..

forever-you dodano: 20 października 2018

Nad ranem, gdy wstajesz i witasz świt, i pijesz kawę By być między jednym a drugim, niby w tym być Lojalność i zdrady, coś jak słońce i deszcz I nie wiesz, czy jesteś poza tym, kiedy jesteś w niej Uśmiech zmazuje smutek, smutek zmazuje uśmiech I już sam nie wiesz, który częściej witasz I w jakim punkcie życia to weryfikuje wszystko Gdy koniec końców rozliczasz się z nim, uwalniając kilka bodźców Rodzimy się i mamy skrzydła, by ruszyć w lot Ci, co je stracili ucinają je nim postawimy krok ..

Wstań i powiedz to będzie dobry dzień i zrób wszystko by tak było.

forever-you dodano: 20 października 2018

Wstań i powiedz to będzie dobry dzień i zrób wszystko by tak było.

Alkohol jest złym doradcą:

forever-you dodano: 20 października 2018

Alkohol jest złym doradcą:(

Każdy ma jakąś chwilę słabości.

forever-you dodano: 20 października 2018

Każdy ma jakąś chwilę słabości.

Mam jedno pierdolone pytanie zadowolony jesteś z siebie?

forever-you dodano: 19 października 2018

Mam jedno pierdolone pytanie zadowolony jesteś z siebie?

Zrozumiałam że nigdy mnie nie kochałeś  łatwiej było ci znaleźć kogoś nowego bo ja już byłam przecież zabawka. Dojrzałam do tego żeby zrozumieć że musiałeś odejść.

forever-you dodano: 13 października 2018

Zrozumiałam że nigdy mnie nie kochałeś , łatwiej było ci znaleźć kogoś nowego bo ja już byłam przecież zabawka. Dojrzałam do tego żeby zrozumieć że musiałeś odejść.

Zaglądam tu czasami  nawet dość często lubię czytać wpisy innych ludzi. Czasami zastanawiam się co u ciebie czy wogule o mnie pamiętasz ale przecież gdybyś pamiętał to byś tu był  albo byś napisał na mess przecież masz taką opcję. Tylko tego nie robisz więc nie chcesz nie chcesz nic wyjaśnić? Dziwnie pisać i samemu odpowiadać na pytania. Dobranoc

forever-you dodano: 9 października 2018

Zaglądam tu czasami , nawet dość często lubię czytać wpisy innych ludzi. Czasami zastanawiam się co u ciebie czy wogule o mnie pamiętasz ale przecież gdybyś pamiętał to byś tu był , albo byś napisał na mess przecież masz taką opcję. Tylko tego nie robisz, więc nie chcesz, nie chcesz nic wyjaśnić? Dziwnie pisać i samemu odpowiadać na pytania. Dobranoc

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV