głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika soaring_mess

I zastanawiasz się po sto trzydziestym upadku  do czego tak dążysz  za kim właściwie tak biegniesz.

anylkaa dodano: 26 listopada 2011

I zastanawiasz się po sto trzydziestym upadku do czego tak dążysz, za kim właściwie tak biegniesz.

rozpamiętuje każdą chwilę  po raz pierwszy w życiu naprawdę tęsknię

anylkaa dodano: 26 listopada 2011

rozpamiętuje każdą chwilę po raz pierwszy w życiu naprawdę tęsknię

każdego dnia kłamała siebie   że będzie dobrze  chociaż tak nie jest..

anylkaa dodano: 26 listopada 2011

każdego dnia kłamała siebie, że będzie dobrze, chociaż tak nie jest..

 Taiyou no uta   Piosenka dla słońca    japońska drama o nieuleczalnie chorej dziewczynie  która pomimo choroby spełnia swoje marzenia. Osobiście polecam

anylkaa dodano: 26 listopada 2011

`Taiyou no uta - Piosenka dla słońca` - japońska drama o nieuleczalnie chorej dziewczynie, która pomimo choroby spełnia swoje marzenia. Osobiście polecam ;)

 wtedy kiedy najbardziej potrzebuję wsparcia  nie ma przy mnie nikogo     anylkaa

anylkaa dodano: 26 listopada 2011

`wtedy kiedy najbardziej potrzebuję wsparcia, nie ma przy mnie nikogo` // anylkaa

 poniosłam porażkę  i to tak naprawdę     anylkaa

anylkaa dodano: 26 listopada 2011

`poniosłam porażkę, i to tak naprawdę` // anylkaa

wszystko sie zjebało   pojebało   rozpierdoliło .   paluch tak

dwiedychyxd dodano: 26 listopada 2011

wszystko sie zjebało , pojebało , rozpierdoliło . - paluch_tak

Choroba ujawniła się dość późno. Była zakaźna i śmiertelna. Bliscy byli w szoku  nie mogli jej nawet przytulać. Przez szybę w nowoczesnym szpitalu mogli ją tylko obserwować. Wiedząc  że wkrótce umrze poprosiła rodziców  żeby wezwali jej byłego chłopaka. W szpitalu założyli mu specialny kombinezon i wpuścili go do sali. Był zdezorientowany i przerażony  ale zachowywał spokój. Usiadł obok niej na krześle. ' Przepraszam Cię za wszystko... Musiałam Cię tu wezwać  żeby to wyjaśnić. Za dużo zawaliłam.. Wiem  że mnie nienawidzisz i masz mnie za idiotkę  ale ja Cię nadal kocham... Wybacz mi  proszę... '   wyszeptała. On nie powiedział nic  tylko zaczął rozpinać kombinezon. ' Co ty robisz?! PRZESTAŃ ! Zarazisz się! Umrzesz  rozumiesz?! '   krzyknęła.   Razem do końca życia kochanie  tak jak Ci obiecywałem     powiedział i pocałował ją.     ?

dwiedychyxd dodano: 26 listopada 2011

Choroba ujawniła się dość późno. Była zakaźna i śmiertelna. Bliscy byli w szoku, nie mogli jej nawet przytulać. Przez szybę w nowoczesnym szpitalu mogli ją tylko obserwować. Wiedząc, że wkrótce umrze poprosiła rodziców, żeby wezwali jej byłego chłopaka. W szpitalu założyli mu specialny kombinezon i wpuścili go do sali. Był zdezorientowany i przerażony, ale zachowywał spokój. Usiadł obok niej na krześle. ' Przepraszam Cię za wszystko... Musiałam Cię tu wezwać, żeby to wyjaśnić. Za dużo zawaliłam.. Wiem, że mnie nienawidzisz i masz mnie za idiotkę, ale ja Cię nadal kocham... Wybacz mi, proszę... ' - wyszeptała. On nie powiedział nic, tylko zaczął rozpinać kombinezon. ' Co ty robisz?! PRZESTAŃ ! Zarazisz się! Umrzesz, rozumiesz?! ' - krzyknęła. " Razem do końca życia kochanie, tak jak Ci obiecywałem " - powiedział i pocałował ją. / [ ? ]
Autor cytatu: yezoo

Cieszy mnie fakt  że chodź na te kilka dni miałam Ciebie na własność.   Jachcenajamaice

dwiedychyxd dodano: 26 listopada 2011

Cieszy mnie fakt, że chodź na te kilka dni miałam Ciebie na własność. [Jachcenajamaice]
Autor cytatu: jachcenajamaice

czy kochałeś kiedyś tak bardzo  że płaczesz czasem do dziś  że to tak łatwo zgasło..   Kacu

dwiedychyxd dodano: 26 listopada 2011

czy kochałeś kiedyś tak bardzo, że płaczesz czasem do dziś, że to tak łatwo zgasło.. ~ Kacu

  W dłoni trzymasz butelkę  tabletki nasenne. Siedzisz po turecku w domu  brodę opierasz o strzelbę.

dwiedychyxd dodano: 26 listopada 2011

" W dłoni trzymasz butelkę, tabletki nasenne. Siedzisz po turecku w domu, brodę opierasz o strzelbę. "
Autor cytatu: jachcenajamaice

  Lubię kiedy mówisz do mnie mała.     Jachcenajamaice

dwiedychyxd dodano: 26 listopada 2011

" Lubię kiedy mówisz do mnie mała. " [Jachcenajamaice]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć