głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sex_and_drug

nie uważasz  że człowiek mający w sercu jednego człowieka nie jest w stanie zmieścić tam kolejnego?

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

nie uważasz, że człowiek mający w sercu jednego człowieka nie jest w stanie zmieścić tam kolejnego?

najtrudniej uleczyć się z miłości która przyszła nagle.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

najtrudniej uleczyć się z miłości która przyszła nagle.

prawda boli  szczerość rani  kłamstwo uzależnia.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

prawda boli, szczerość rani, kłamstwo uzależnia.

są kilometry  które bolą.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

są kilometry, które bolą.

A potem  dużo później zostaniesz sama  z dziurą jak po kuli  i możesz wlać w tą dziurę dużo  bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał  substancji i głosów  ale nie wypełnisz  nie zamkniesz  nie zabetonujesz.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

A potem, dużo później zostaniesz sama, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz.

Im więcej razy słucham tej jednej piosenki  moje uczucia są mnie rozmazane  są bardziej widoczne  myśli ustabilizowane a dusza cicho siedzi i wsłuchuje się z muzykę.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

Im więcej razy słucham tej jednej piosenki, moje uczucia są mnie rozmazane, są bardziej widoczne, myśli ustabilizowane a dusza cicho siedzi i wsłuchuje się z muzykę.

dla prawdziwego mężczyzny łzy kobiety powinny być największą porażką .

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

dla prawdziwego mężczyzny łzy kobiety powinny być największą porażką .

nie przychodź proszę kiedy wiesz że staniesz się dla mnie wszystkim a będziesz musiał odejść.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

nie przychodź proszę,kiedy wiesz że staniesz się dla mnie wszystkim,a będziesz musiał odejść.

oczy tego pana. pamiętam .brązowe były.

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

oczy tego pana. pamiętam .brązowe były.

Plusikuu Nakurwiaj ♥ .!!

czekoladowebejby dodano: 30 stycznia 2012

Plusikuu Nakurwiaj ♥ .!!

wspomnienie pierwszej miłości zawsze będzie chociaż małą cząstką Twojego życia  o której będziesz pamiętał niezależnie czy tego chcesz  czy nie.

umyj_dupe dodano: 21 stycznia 2012

wspomnienie pierwszej miłości zawsze będzie chociaż małą cząstką Twojego życia, o której będziesz pamiętał niezależnie czy tego chcesz, czy nie.

''M jak miłość   to  Samo życie . Mieszkasz w  Hotelu 52   a tam poznajesz  Pierwszą miłość . Myślisz: kurczę  Jaka to melodia?  Może to już  Na dobre i na złe   ale nie.. to tylko  Świat według Kiepskich.?

umyj_dupe dodano: 21 stycznia 2012

''M jak miłość", to "Samo życie". Mieszkasz w "Hotelu 52", a tam poznajesz "Pierwszą miłość". Myślisz: kurczę "Jaka to melodia?" Może to już "Na dobre i na złe", ale nie.. to tylko "Świat według Kiepskich.?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.