głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika severall

Nie wstydzę się swoich słabości  nie wstydzę się tego  że nie potrafię kochać. Wstydzę się tego  że lubię cierpieć. Wstydzę się  że traktuję to jako drogę do wolności.

koffi dodano: 10 stycznia 2012

Nie wstydzę się swoich słabości, nie wstydzę się tego, że nie potrafię kochać. Wstydzę się tego, że lubię cierpieć. Wstydzę się, że traktuję to jako drogę do wolności.

Nie wiem  jak mogłabym nazwać to co było wtedy między Nami. Dla mnie samej wyglądało to korzystnie  uśmiechałam się.

koffi dodano: 10 stycznia 2012

Nie wiem, jak mogłabym nazwać to co było wtedy między Nami. Dla mnie samej wyglądało to korzystnie, uśmiechałam się.

Potrzebuję po prostu buziaka na dzień dobry i na dobranoc. Potrzebuję spontaniczności  nieprzewidywalności  lub chociażby oglądania tego samego filmu piąty raz przy kubku ciepłej herbaty w gorącym uścisku ramion. Potrzebuję Ciebie  potrzebuję mieć Ciebie by mieć dla kogo wstawać z uśmiechem na ustach. Potrzebuję byś był obok  bo chcę patrzeć na twoje oczy które promieniowały na mój widok  chcę mówić do Ciebie głupstwa z rana by móc usłyszeć twój śmiech  który jest najpiękniejszym dźwiękiem jaki może mnie budzić. Potrzebuję Cię by móc oglądać spadające gwiazdy nocą pijąc piwo  byśmy mogli razem z gwiazdami spełniać nasze życzenia nocą wędrując krętymi ścieżkami życia.

koffi dodano: 10 stycznia 2012

Potrzebuję po prostu buziaka na dzień dobry i na dobranoc. Potrzebuję spontaniczności, nieprzewidywalności, lub chociażby oglądania tego samego filmu piąty raz przy kubku ciepłej herbaty w gorącym uścisku ramion. Potrzebuję Ciebie, potrzebuję mieć Ciebie by mieć dla kogo wstawać z uśmiechem na ustach. Potrzebuję byś był obok, bo chcę patrzeć na twoje oczy które promieniowały na mój widok, chcę mówić do Ciebie głupstwa z rana by móc usłyszeć twój śmiech, który jest najpiękniejszym dźwiękiem jaki może mnie budzić. Potrzebuję Cię by móc oglądać spadające gwiazdy nocą pijąc piwo, byśmy mogli razem z gwiazdami spełniać nasze życzenia nocą wędrując krętymi ścieżkami życia.

Chcę palić z tobą papierosy na pół i popijać resztki twojej mocnej kawy  podjadać ciastka gdy oglądamy coś razem  chcę czuć twoją obecność  twój zapach perfum pomieszany z zapachem kofeiny i nikotyny  rano  gdy przechodzisz obok mnie  całujesz w policzek przelotnie i odjeżdżasz a ja uśmiecham się machając na pożegnanie. Nieświadoma tego  że nie masz zamiaru wracać. Przecież ostrzegali mnie ludzie jak bardzo ślepa jest miłość. A ja potrzebowałam jedynie tej szczęśliwej gwiazdy  by mogła spędzić życzenie wspólnego życia z Nim. Ludzie ostrzegali mnie też  żebym nie wierzyła w spadające gwiazdy.

koffi dodano: 10 stycznia 2012

Chcę palić z tobą papierosy na pół i popijać resztki twojej mocnej kawy, podjadać ciastka gdy oglądamy coś razem, chcę czuć twoją obecność, twój zapach perfum pomieszany z zapachem kofeiny i nikotyny, rano, gdy przechodzisz obok mnie, całujesz w policzek przelotnie i odjeżdżasz a ja uśmiecham się machając na pożegnanie. Nieświadoma tego, że nie masz zamiaru wracać. Przecież ostrzegali mnie ludzie jak bardzo ślepa jest miłość. A ja potrzebowałam jedynie tej szczęśliwej gwiazdy, by mogła spędzić życzenie wspólnego życia z Nim. Ludzie ostrzegali mnie też, żebym nie wierzyła w spadające gwiazdy.

Nie jest łatwo  ale daje rade. Powoli ogarniam ten syf .  choohe.

choohe dodano: 9 stycznia 2012

Nie jest łatwo, ale daje rade. Powoli ogarniam ten syf .| choohe.

 chciałabym spędzić z tobą 24h  tylko z tobą.   A ja bym chciał 48h  może 96h  ewentualnie całe życie.

koffi dodano: 9 stycznia 2012

-chciałabym spędzić z tobą 24h, tylko z tobą. - A ja bym chciał 48h, może 96h, ewentualnie całe życie.

Mam dość   wszystkiego. Pustych słów   będzie dobrze . Nikt nie wie co naprawdę czuje. Jak każdego dnia staram się walczyć z tym wszystkim. znają tylko tą szczęśliwą i uśmiechniętą dziewczynę. Której z dnia na dzień wali się świat  .   choohe.

choohe dodano: 9 stycznia 2012

Mam dość , wszystkiego. Pustych słów - będzie dobrze . Nikt nie wie co naprawdę czuje. Jak każdego dnia staram się walczyć z tym wszystkim. znają tylko tą szczęśliwą i uśmiechniętą dziewczynę. Której z dnia na dzień wali się świat . | choohe.

Kochanie dołujesz mnie    choohe.

choohe dodano: 9 stycznia 2012

Kochanie dołujesz mnie | choohe.

dobre związki to takie  w których mężczyzna kocha bardziej.

natalia2113 dodano: 9 stycznia 2012

dobre związki to takie, w których mężczyzna kocha bardziej.

• http:  besty.pl 423906   słodziaczki ! ♥

ciamciaramciaa dodano: 9 stycznia 2012

http://besty.pl/423906 - słodziaczki ! ♥

tak bardzo chciałabym widzieć Cię więcej i częściej. trzymać Cię za rękę  łapać powietrze. opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknię.

natalia2113 dodano: 8 stycznia 2012

tak bardzo chciałabym widzieć Cię więcej i częściej. trzymać Cię za rękę, łapać powietrze. opowiadać Ci jak bardzo kocham i tęsknię.

wiesz  czasem chce się coś wyjebać z pamięci..

natalia2113 dodano: 8 stycznia 2012

wiesz, czasem chce się coś wyjebać z pamięci..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć