głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika schizzy

Gdyby mi zabrakło ciebie rozsypałby się na kawałki świat. Burzowe chmury na niebie brak światła zesłałby mnie w otchłań. Zapanowałby chaos jeden wielki paradoks zdławiłaby mnie marność  czekam pokornie siebie mi więcej daj.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

Gdyby mi zabrakło ciebie, rozsypałby się na kawałki świat. Burzowe chmury na niebie, brak światła zesłałby mnie w otchłań. Zapanowałby chaos, jeden wielki paradoks, zdławiłaby mnie marność czekam pokornie, siebie mi więcej daj.

To z niej czerpię siłę pełną piersią żyję. Dzięki niej się zmieniłem i już znam swoją wartość poczucie swego ja.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

To z niej czerpię siłę, pełną piersią żyję. Dzięki niej się zmieniłem i już znam swoją wartość, poczucie swego ja.

Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać przepraszać gdy kto konieczne. To niedorzeczne to jest niedorzeczne i nie jest takie proste wcale nie jest bezpieczne.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać, przepraszać, gdy kto konieczne. To niedorzeczne, to jest niedorzeczne i nie jest takie proste, wcale nie jest bezpieczne.

 Powinnam już iść spać bo mi się w głowie pierdoli od przemyśleń.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

"Powinnam już iść spać, bo mi się w głowie pierdoli od przemyśleń."

 Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień szeptów zakłopotań zająknięć nagłych zatrzymań lub zamilknięć przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu po znakach zapytania. Głuchy bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom ale sprzyja również kłamstwom.   J. L. Wiśniewski

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

"Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień, szeptów, zakłopotań, zająknięć, nagłych zatrzymań lub zamilknięć, przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu, połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu po znakach zapytania. Głuchy, bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom, ale sprzyja również kłamstwom." J. L. Wiśniewski

“Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.”

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

“Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.”

Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność  że będę Cię mieć w środę piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno bo muszę też wiedzieć czy mam o co walczyć i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet, które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność - że będę Cię mieć w środę, piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno, bo muszę też wiedzieć, czy mam o co walczyć, i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty.

 Nie kłóć się o to co nie warte ugryź się w język bo pycha to marność. Nie bardzo rozumiesz jak ogarnąć całość? Nie tykaj gówna to nie będzie śmierdziało

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

"Nie kłóć się o to co nie warte, ugryź się w język bo pycha to marność. Nie bardzo rozumiesz jak ogarnąć całość? Nie tykaj gówna to nie będzie śmierdziało"

 Niestety najczęściej tak w życiu jest że nie wiemy komu możemy zaufać. Bliscy potrafią zdradzić a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć. Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody ale utracona jest nie do odzyskania.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

"Niestety najczęściej tak w życiu jest, że nie wiemy komu możemy zaufać. Bliscy potrafią zdradzić, a zupełnie obcy przyjść z pomocą. Większość ludzi woli ufać wyłącznie sobie, bo to najlepszy sposób żeby się nie sparzyć. Zaufanie to krucha rzecz. Raz zdobyta pozwala korzystać z ogromnej swobody, ale utracona jest nie do odzyskania."

Mam nadzieję że znikniesz z mojego życia kiedyś przez to wszystko przestanę oddychać przypomnisz sobie o mnie kiedy będzie wszystko znikać

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

Mam nadzieję że znikniesz z mojego życia kiedyś przez to wszystko przestanę oddychać przypomnisz sobie o mnie kiedy będzie wszystko znikać

 Chciałabym móc powiedzieć miło było Cię poznać .  podała mu dłoń.   A co uważasz to za błąd?  Nie uważam że nigdy tak naprawdę się nie poznaliśmy. I to uważam za błąd.  Ja Cię bardzo dobrze znam.  Nie znasz gdybyś mnie znał taką jaką jestem naprawdę to nie musiałbyś już i nie chciałbyś poznawać innych kobiet.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

- Chciałabym móc powiedzieć "miło było Cię poznać". - podała mu dłoń. - A co uważasz, to za błąd? - Nie, uważam, że nigdy tak naprawdę się nie poznaliśmy. I to uważam za błąd. - Ja Cię bardzo dobrze znam. - Nie znasz, gdybyś mnie znał taką jaką jestem naprawdę to nie musiałbyś już i nie chciałbyś poznawać innych kobiet.

 Dobre kobiety mają w życiu najgorzej. Puszczają w niepamięć najprzykrzejsze słowa i zachowania. Wybaczą dają kolejne szanse choć nie zawsze powinny. Poświęcą swój czas. Najczęściej dla osób które na to w ogóle nie zasługują.

ponaadwszystko dodano: 2 tygodnie temu

"Dobre kobiety, mają w życiu najgorzej. Puszczają w niepamięć najprzykrzejsze słowa i zachowania. Wybaczą, dają kolejne szanse, choć nie zawsze powinny. Poświęcą swój czas. Najczęściej dla osób, które na to w ogóle nie zasługują."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV