głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sandrux331998

  on jest seksowny.   tak wiem.   masz szczęście.   tak wiem.   podoba się wielu dziewczynom.   tak wiem.   cudownie się uśmiecha.   tak wiem.   ma genialne oczy.   tak wiem.   niesamowicie całuje.   tak w.. skąd wiesz ?!

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

- on jest seksowny. - tak wiem. - masz szczęście. - tak wiem. - podoba się wielu dziewczynom. - tak wiem. - cudownie się uśmiecha. - tak wiem. - ma genialne oczy. - tak wiem. - niesamowicie całuje. - tak w.. skąd wiesz ?!

 Z Nim to już koniec..  Głupia. Oddałabym wszystko  żeby choć raz ktoś spojrzał na mnie  tak  jak on patrzy na Ciebie..

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

-Z Nim to już koniec.. -Głupia. Oddałabym wszystko, żeby choć raz ktoś spojrzał na mnie, tak, jak on patrzy na Ciebie..

Z poziomu ' przyjaciółka ' spadłaś na poziom pt. ' fałszywa szmata '

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

Z poziomu ' przyjaciółka ' spadłaś na poziom pt. ' fałszywa szmata '

Siedzisz.? Przed komputerem.? Hm. . . niech zgadne. Na obrotowym krzesle.? Zapewne. Czytasz ten opis  czytasz i myslisz ze na koncu bedzie jakas rozwinieta mysl.? Podejrzewam  że cos wcinasz   D Odstaw to żarło i wez telefon. No.? Napisz do niego. :

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

Siedzisz.? Przed komputerem.? Hm. . . niech zgadne. Na obrotowym krzesle.? Zapewne. Czytasz ten opis, czytasz i myslisz ze na koncu bedzie jakas rozwinieta mysl.? Podejrzewam, że cos wcinasz ; D Odstaw to żarło i wez telefon. No.? Napisz do niego. : )

 Słoodki ....   Ty też jesteś słodka ...   Nie ty tylko ten piesek   zelqqa

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

-Słoodki .... - Ty też jesteś słodka ... - Nie ty tylko ten piesek / zelqqa

' Mam zasady co do zdrady  Beybe '   sztanka  lovuu

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

' Mam zasady co do zdrady, Beybe ' / sztanka__lovuu

Jeżeli facet naprawdę się zakocha  to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. Nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach   te jedne mu wystarczą. Nie obejrzy się za inną  bo najważniejsza dla niego będzie szła obok. Każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak  jakby ta miała mu zaraz uciec. Będzie ją bronił  nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie  które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny. Będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zsuwając jej jedno ramiączko. Zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu  bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty. Pójdzie z nią na zakupy  obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą. Taki facet  gdy go o to się poprosi  przytuli i będzie z tobą milczał  zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.   sztanka  lovuu

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

Jeżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. Nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą. Nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok. Każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. Będzie ją bronił, nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny. Będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zsuwając jej jedno ramiączko. Zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu, bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty. Pójdzie z nią na zakupy, obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą. Taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli i będzie z tobą milczał, zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach. / sztanka__lovuu

  ej a ten ? no patrz jak się na Cb gapi ..   eee nie .   ale spójrz on ma niebieskie oczy . wiem jak je lubisz .   oO to tym bardziej . kij mu w oko !   co ? dlaczego ?   niebieskie ranią . teraz to wiem .   sztanka  lovuu

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

- ej a ten ? no patrz jak się na Cb gapi .. - eee nie . - ale spójrz on ma niebieskie oczy . wiem jak je lubisz . - oO to tym bardziej . kij mu w oko ! - co ? dlaczego ? - niebieskie ranią . teraz to wiem . //sztanka__lovuu

A teraz mógłbyś wyskoczyć z szafy i z tym swoim uśmiecham na ustach krzyknąć   A kuku  kocie.

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

A teraz mógłbyś wyskoczyć z szafy i z tym swoim uśmiecham na ustach krzyknąć " A kuku, kocie. "

A jeśli zacznę Ciebie bardziej lubić od komputera  to wiedz  że... coś się ze mną dzieje. :D

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

A jeśli zacznę Ciebie bardziej lubić od komputera, to wiedz, że... coś się ze mną dzieje. :D

mówisz mi   że mnie kochasz i chcesz ze mną być .. ale robisz to przez sms i nie wiem czy robisz sobie jaja czy myślisz tak naprawdę .. najpierw zastanów się chwile i jak coś to gadaj w oczy ... :

eyprzytulmnie dodano: 25 września 2011

mówisz mi , że mnie kochasz i chcesz ze mną być .. ale robisz to przez sms i nie wiem czy robisz sobie jaja czy myślisz tak naprawdę .. najpierw zastanów się chwile i jak coś to gadaj w oczy ... :/

http:  nonsensopedia.wikia.com wiki Gimnazjum

kurde_mac dodano: 25 września 2011

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć