głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika reminisce

każde niepotrzebne słowo do dzisiaj przeklinam.

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

każde niepotrzebne słowo do dzisiaj przeklinam.

kupimy wino  włączymy romantyczny film  zapalimy świece  będziemy cieszyć się swoją obecnością.

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

kupimy wino, włączymy romantyczny film, zapalimy świece, będziemy cieszyć się swoją obecnością.;*

chcę tylko wpleść palce w jego włosy   poczuć jego ciepło i przez chwilę być cholernie szczęśliwa ! .

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

chcę tylko wpleść palce w jego włosy , poczuć jego ciepło i przez chwilę być cholernie szczęśliwa ! .

by razem spojrzeć w malinowe niebo

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

by razem spojrzeć w malinowe niebo ;*

Ty jesteś kimś  kto poda mi kredki  kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał  bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powiesz:   Uważaj! Kałuża.   nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się  kiedy jestem na Ciebie zła.   i byłabym grzeczna dla Ciebie  przez chwilę.

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał, bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powiesz: " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy jestem na Ciebie zła. ` i byłabym grzeczna dla Ciebie, przez chwilę.

Wczoraj wieczorem  leżąc na łóżku doszłam do wniosku  że życie z czasem w ogóle się nie zmienia. Teraz chcę JEGO i tylko JEGO  a te kilka lat temu spełnieniem moich marzeń był ken  pasujący do mojej barbie. Pamiętam  gdy tupałam nogami i krzyczałam  błagając mamę  by mi go kupiła. Ta się zawsze zgadzała. Tak  i to właśnie jest jedyna rzecz  która się zmieniła   Teraz krzyczenie i tupanie nic nie da. Mama mi GO przecież nie kupi. Sama muszę zapracować na jego miłość..

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

Wczoraj wieczorem, leżąc na łóżku doszłam do wniosku, że życie z czasem w ogóle się nie zmienia. Teraz chcę JEGO i tylko JEGO, a te kilka lat temu spełnieniem moich marzeń był ken, pasujący do mojej barbie. Pamiętam, gdy tupałam nogami i krzyczałam, błagając mamę, by mi go kupiła. Ta się zawsze zgadzała. Tak, i to właśnie jest jedyna rzecz, która się zmieniła - Teraz krzyczenie i tupanie nic nie da. Mama mi GO przecież nie kupi. Sama muszę zapracować na jego miłość.. ; *

i  akurat teraz wszystko i wszyscy pachną Tobą!

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

i akurat teraz wszystko i wszyscy pachną Tobą!

Już wolę być sama niż mieć męską  zakłamaną kurwę u boku.

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

Już wolę być sama niż mieć męską, zakłamaną kurwę u boku.

Nie chcę prezentów   głupiego   KC   w opisie... Chcę czuć  że Ci zależy.

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

Nie chcę prezentów , głupiego ` KC ` w opisie... Chcę czuć, że Ci zależy.

 Dlaczego już na mnie nie patrzysz?  bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by sie w Tobie zakochać...

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

-Dlaczego już na mnie nie patrzysz? -bo każde spojrzenie w Twoje oczy jest powodem by sie w Tobie zakochać...

Mam niesforne włosy  które czasem wyglądają jakby ktoś je specjalnie rozczochrał  wiem  że moje oczy nie są tak piękne jak dwa jeziorka w których odbija się księżyc. Zdaje sobie sprawę  że moje usta nie są tak pełne i czerwone jak usta dziewczyny z okładki playboya. Moja figura także nie jest ponętna i kusząca  a ja nie jestem urocza i zabawna. Gdy się uśmiecham w moich policzkach nie tworzą się urocze dołeczki  a gdy się smucę nie wyglądam niewinnie. Nie jestem tak słodka  że chciałoby się mnie schrupać  ani tak piękna  że nie jeden chciałby oprawić mnie w ramkę  ale czy to są powody żeby mnie nie kochać?

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

Mam niesforne włosy, które czasem wyglądają jakby ktoś je specjalnie rozczochrał, wiem, że moje oczy nie są tak piękne jak dwa jeziorka w których odbija się księżyc. Zdaje sobie sprawę, że moje usta nie są tak pełne i czerwone jak usta dziewczyny z okładki playboya. Moja figura także nie jest ponętna i kusząca, a ja nie jestem urocza i zabawna. Gdy się uśmiecham w moich policzkach nie tworzą się urocze dołeczki, a gdy się smucę nie wyglądam niewinnie. Nie jestem tak słodka, że chciałoby się mnie schrupać, ani tak piękna, że nie jeden chciałby oprawić mnie w ramkę, ale czy to są powody żeby mnie nie kochać?

Tak całkiem poważnie  zawsze robi na mnie duże wrażenie  kiedy mężczyzna potrafi dostrzec w kobiecie coś  czego nie zobaczyli w niej inni. Gdy doskonale wie  że te  a nie inne słowa wydają się jej prostackie  że nie trzeba jej pytać o to czy tamto  skoro to czy tamto wydaje się takie oczywiste  że wreszcie  nawet gdy na niego nie patrzy  ma stuprocentową pewność  że gdy tylko odwróci głowę  napotka jego spojrzenie. I fajnym afrodyzjakiem jest jeszcze to  że gdy mężczyzna mówi „kocham”  to nigdy się przy tym nie uśmiecha i tylko wtedy jest naprawdę serio.

dancewithmee dodano: 18 sierpnia 2010

Tak całkiem poważnie, zawsze robi na mnie duże wrażenie, kiedy mężczyzna potrafi dostrzec w kobiecie coś, czego nie zobaczyli w niej inni. Gdy doskonale wie, że te, a nie inne słowa wydają się jej prostackie, że nie trzeba jej pytać o to czy tamto, skoro to czy tamto wydaje się takie oczywiste, że wreszcie, nawet gdy na niego nie patrzy, ma stuprocentową pewność, że gdy tylko odwróci głowę, napotka jego spojrzenie. I fajnym afrodyzjakiem jest jeszcze to, że gdy mężczyzna mówi „kocham”, to nigdy się przy tym nie uśmiecha i tylko wtedy jest naprawdę serio.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć