głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika remax

To boli  gdy czekam jak idiotka  żebyś napisał. A Ty... milczysz.

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

To boli, gdy czekam jak idiotka, żebyś napisał. A Ty... milczysz.

moja bajka nie jest taka. moja nie ma szczęsliwego zakonczenia. w mojej bajce nie ma   księcia. książe nie będzie z księżniczką. nie będą żyć długo i szczęsliwie. w mojej   bajce książe i księzniczka się kolegują. w mojej bajce życie jest beznadziejne. a   może to księżniczka jest beznadziejna? chyba to drugie. księzniczki nigdy nie są   smutne  mają wszystko  czego chca. u mnie jest inaczej.

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

moja bajka nie jest taka. moja nie ma szczęsliwego zakonczenia. w mojej bajce nie ma księcia. książe nie będzie z księżniczką. nie będą żyć długo i szczęsliwie. w mojej bajce książe i księzniczka się kolegują. w mojej bajce życie jest beznadziejne. a może to księżniczka jest beznadziejna? chyba to drugie. księzniczki nigdy nie są smutne, mają wszystko, czego chca. u mnie jest inaczej.`

przyjemnie jest  gdy ktoś się Tobą bezinteresownie zainteresuje .

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

przyjemnie jest, gdy ktoś się Tobą bezinteresownie zainteresuje .

Chce żebyś był a nie bywał .

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

Chce żebyś był a nie bywał . ;(

Wszyscy Ją mają za zakręconą dziewczynę  która cały czas się śmieje  ale Ona się śmieje żeby nie płakać.

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

Wszyscy Ją mają za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje, ale Ona się śmieje żeby nie płakać.

 Co robisz?  Maluję.  A co malujesz?  Twój strach  że kiedyś odejdę.  Ale przecież ta kartka jest pusta.  Widocznie wcale się tego nie boisz.

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

-Co robisz? -Maluję. -A co malujesz? -Twój strach, że kiedyś odejdę. -Ale przecież ta kartka jest pusta. -Widocznie wcale się tego nie boisz.

Mówią na nią ironiczna    nie wiedzą  że za ironią chowa uczucia. Mówią na nią nieczuła    nie wiedzą  że boi się zranienia. Mówią  że nigdy nie płacze    nie wiedzą  że płacze nocą. Mówią  że jest głośna    nie wiedzą  że odwraca tym uwagę od prawdziwych uczuć. Mówią  że zawsze ma własne zdanie    nie wiedzą  że boi się podjęcia decyzji. Mówią  że ma klasę   nie wiedzą  że wybiera ubrania aby zwrócić jego uwagę. Mówią  że na niego nie patrzy    nie wiedzą  że nie chce widzieć jeśli on nie spojrzy na nią. Mówią  że ma dobry dzień gdy z nim rozmawia    i mają rację. Ci co ją znają mówią  że świata poza nim nie widzi   strzał w dziesiątkę.

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

Mówią na nią ironiczna, - nie wiedzą, że za ironią chowa uczucia. Mówią na nią nieczuła, - nie wiedzą, że boi się zranienia. Mówią, że nigdy nie płacze, - nie wiedzą, że płacze nocą. Mówią, że jest głośna, - nie wiedzą, że odwraca tym uwagę od prawdziwych uczuć. Mówią, że zawsze ma własne zdanie, - nie wiedzą, że boi się podjęcia decyzji. Mówią, że ma klasę - nie wiedzą, że wybiera ubrania aby zwrócić jego uwagę. Mówią, że na niego nie patrzy, - nie wiedzą, że nie chce widzieć jeśli on nie spojrzy na nią. Mówią, że ma dobry dzień gdy z nim rozmawia, - i mają rację. Ci co ją znają mówią, że świata poza nim nie widzi - strzał w dziesiątkę.

STUKŁAM LUSTERKO  to dobry znak. Miałam być nieszczęśliwa całe życie  a tu tylko siedem lat.

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

STUKŁAM LUSTERKO- to dobry znak. Miałam być nieszczęśliwa całe życie, a tu tylko siedem lat.

  czemu taka jesteś ? .   jaka ?     taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna .   bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny   które znasz .

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

- czemu taka jesteś ? . - jaka ? , - taka cholernie wrażliwa albo cholernie obojętna . - bo jestem cholernie inna niż te dziewczyny , które znasz .

A leżącego sie nie kopie  wiesz . ?

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

A leżącego sie nie kopie, wiesz . ?

Bo stoisz na półce  do której ja nigdy nie dosięgnę .

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

Bo stoisz na półce, do której ja nigdy nie dosięgnę .

Nie mów 'Dzień dobry' jeśli masz mi go zepsuć .!

pesymistycznie dodano: 10 września 2009

Nie mów 'Dzień dobry' jeśli masz mi go zepsuć .!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć