głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rapx3

Wracam na moblo. Ostatnio byłam tutaj chyba w 2013 roku. Zawiesiłam. Zbyt dużo działo się w mym życiu. Brak sił na cokolwiek zdołowanie udawanie że daje rade... Lecz podniosłam się wygrałam zrozumiałam że mimo wszystko muszę żyć dla siebie dla rodziców dla garstki osób którzy pozostali mimo wszystko i dla NIEGO faceta który jest mimo wszystko!

moniica dodano: 20 czerwca 2015

Wracam na moblo. Ostatnio byłam tutaj chyba w 2013 roku. Zawiesiłam. Zbyt dużo działo się w mym życiu. Brak sił na cokolwiek, zdołowanie, udawanie że daje rade... Lecz podniosłam się, wygrałam, zrozumiałam, że mimo wszystko muszę żyć dla siebie, dla rodziców, dla garstki osób którzy pozostali mimo wszystko i dla NIEGO faceta, który jest mimo wszystko!

żyć źle to nie żyć wcale. więc po co żyć jeżeli żyje się źle?

bezkituxp dodano: 11 stycznia 2015

żyć źle to nie żyć wcale. więc po co żyć, jeżeli żyje się źle?

radość przeplata się z bólem mieszają się w naszym życiu kolce z różami.

bezkituxp dodano: 13 października 2014

radość przeplata się z bólem, mieszają się w naszym życiu kolce z różami.

głośny szloch w tle trzask łamiącego się serca.

bezkituxp dodano: 8 października 2014

głośny szloch, w tle trzask łamiącego się serca.

kocham Go. miłością tak cholernie mocną namiętną i szczerą że to aż boli.

bezkituxp dodano: 6 października 2014

kocham Go. miłością tak cholernie mocną, namiętną i szczerą, że to aż boli.

najlepiej nie wiedzieć niektórych rzeczy nie myśleć nie wspominać nie pamiętać nie czuć.

bezkituxp dodano: 6 października 2014

najlepiej nie wiedzieć niektórych rzeczy, nie myśleć, nie wspominać, nie pamiętać, nie czuć.

ktoś bezczelnie wyrywa Twoje serce a Ty się wykrwawiasz w samotności.

bezkituxp dodano: 28 września 2014

ktoś bezczelnie wyrywa Twoje serce a Ty się wykrwawiasz w samotności.

'u mnie z ludźmi jak z rapem nie ilość tylko jakość'  ale co mi po tym skoro wokół tyle ludzi a jakościowo wszyscy chujowi.

bezkituxp dodano: 2 lipca 2014

'u mnie z ludźmi jak z rapem, nie ilość tylko jakość' - ale co mi po tym skoro wokół tyle ludzi, a jakościowo wszyscy chujowi.

ta nieznośna pustka kiedy zdajesz sobie sprawę że kogoś brakuje w Twoim życiu. ten nie znający granic ból kiedy wiesz że nigdy już tej osoby w Twoim życiu nie będzie.

bezkituxp dodano: 30 czerwca 2014

ta nieznośna pustka, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś brakuje w Twoim życiu. ten nie znający granic ból, kiedy wiesz, że nigdy już tej osoby w Twoim życiu nie będzie.

właściwie to jest bardzo piękne. ta ekscytacja na początku ciągły uśmiech na twarzy i ten charakterystyczny błysk w oczach. potem zaczyna się robić normalnie jakoby monotonnie ale nie jest nudne o nie. jest normalną czynnością życiową niczym oddychanie. bo gdyby jej zabrakło to byś umarł.

bezkituxp dodano: 30 czerwca 2014

właściwie to jest bardzo piękne. ta ekscytacja na początku, ciągły uśmiech na twarzy i ten charakterystyczny błysk w oczach. potem zaczyna się robić normalnie, jakoby monotonnie, ale nie jest nudne, o nie. jest normalną czynnością życiową, niczym oddychanie. bo gdyby jej zabrakło, to byś umarł.

faceci odczuwają to tak samo jak kobiety. przekonałam się o tym kiedy kilka dni temu przyszedł do mnie przyjaciel z butelką wódki i zapytał czy napiję się z nim za jego niefart. wzięłam od niego butelkę i zapytałam o co chodzi. wtedy mnie przytulił oparł głowę na moim ramieniu i zaczął płakać jak dziecko które straciło swoją ukochaną maskotkę. trudno mu było złapać powietrze kiedy zaczął mówić że właśnie stracił sens swojego życia bo ona odeszła. myślałam że ją zabiję. z dnia na dzień jest coraz gorzej. przestał jeść coraz mniej śpi z nikim się nie spotyka ba w ogóle nie wychodzi z domu do szkoły chodzi tylko ze względu na mnie. i to wszystko przez to że jakaś suka postanowiła zabawić się jego uczuciami. faceci też mają uczucia a my też potrafimy ranić pamiętajmy..

bezkituxp dodano: 30 czerwca 2014

faceci odczuwają to tak samo jak kobiety. przekonałam się o tym, kiedy kilka dni temu przyszedł do mnie przyjaciel z butelką wódki i zapytał, czy napiję się z nim za jego niefart. wzięłam od niego butelkę i zapytałam o co chodzi. wtedy mnie przytulił, oparł głowę na moim ramieniu i zaczął płakać jak dziecko, które straciło swoją ukochaną maskotkę. trudno mu było złapać powietrze, kiedy zaczął mówić, że właśnie stracił sens swojego życia, bo ona odeszła. myślałam, że ją zabiję. z dnia na dzień jest coraz gorzej. przestał jeść, coraz mniej śpi, z nikim się nie spotyka, ba, w ogóle nie wychodzi z domu, do szkoły chodzi tylko ze względu na mnie. i to wszystko przez to, że jakaś suka postanowiła zabawić się jego uczuciami. faceci też mają uczucia, a my też potrafimy ranić, pamiętajmy..

ze skamieniałą twarzą stałam przy oknie a po policzku spłynęła mi tylko jedna łza. przecież obiecałam Ci że nigdy nie będę przez Ciebie płakać.

bezkituxp dodano: 30 czerwca 2014

ze skamieniałą twarzą stałam przy oknie, a po policzku spłynęła mi tylko jedna łza. przecież obiecałam Ci, że nigdy nie będę przez Ciebie płakać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV