głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rade_dam_bragge_dam_wam

  boisz się czasem  że mnie stracisz. ?   za każdym razem  gdy jesteś poza zasięgiem mojego wzroku.

fakajsielamo dodano: 31 sierpnia 2012

- boisz się czasem, że mnie stracisz. ? - za każdym razem, gdy jesteś poza zasięgiem mojego wzroku.

patrzyłam jak odchodzi. nie wiedziałam  że już nigdy nie wróci.

fakajsielamo dodano: 31 sierpnia 2012

patrzyłam jak odchodzi. nie wiedziałam, że już nigdy nie wróci.

bo tylko Ty potrafisz zmienić szare dni w kolorowe .

fakajsielamo dodano: 31 sierpnia 2012

bo tylko Ty potrafisz zmienić szare dni w kolorowe .

jestem jedyną kobietą  którą On powinien kochać.

yezoo dodano: 28 sierpnia 2012

jestem jedyną kobietą, którą On powinien kochać.

  Boimy się kochać. Boimy się momentu  gdy zacznie Nam zależeć  gdy jedno słowo  jeden moment  jeden gest będzie mógł Nas zniszczyć.

yezoo dodano: 28 sierpnia 2012

" Boimy się kochać. Boimy się momentu, gdy zacznie Nam zależeć, gdy jedno słowo, jeden moment, jeden gest będzie mógł Nas zniszczyć. "

nie ma sprawy    życzę powodzenia    teksty yezoo dodał komentarz: nie ma sprawy ;) życzę powodzenia ;) do wpisu 27 sierpnia 2012
przekonasz się  czy ten człowiek zasłużył na twoje zrozumienie. nie będziesz musiała długo czekać  uwierz mi. jeśli ktoś chce popełnić ten sam błąd po raz kolejny  wykorzysta każą najbliższą sytuację.   Ktoś mi kiedyś powiedział  że przepraszanie nie jest ujmą na honorze  a ten  kto wybacza  jest wielkoduszny.   teksty yezoo dodał komentarz: przekonasz się, czy ten człowiek zasłużył na twoje zrozumienie. nie będziesz musiała długo czekać, uwierz mi. jeśli ktoś chce popełnić ten sam błąd po raz kolejny, wykorzysta każą najbliższą sytuację. " Ktoś mi kiedyś powiedział, że przepraszanie nie jest ujmą na honorze, a ten, kto wybacza, jest wielkoduszny. " do wpisu 27 sierpnia 2012
Gdyby zostały mi trzy sekundy życia  powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham  potem bym zniknęła  nie słysząc tego jak odpowiadasz  że nie czujesz tego samego.

yezoo dodano: 27 sierpnia 2012

Gdyby zostały mi trzy sekundy życia, powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham, potem bym zniknęła, nie słysząc tego jak odpowiadasz, że nie czujesz tego samego.

Strach oplata łzami twarz  na wieki zamilcz. To nie sztuka poznać ludzi  a poznać się na nich.   Fabuła

yezoo dodano: 27 sierpnia 2012

Strach oplata łzami twarz, na wieki zamilcz. To nie sztuka poznać ludzi, a poznać się na nich. | Fabuła

wyobrażałam sobie ciebie z różnymi dziewczynami  i wiesz co? ze mną było ci najlepiej.

fakajsielamo dodano: 26 sierpnia 2012

wyobrażałam sobie ciebie z różnymi dziewczynami, i wiesz co? ze mną było ci najlepiej.

zniknąłeś jakby cię w ogóle nie było. zaczynam się zastanawiać  czy nie całowałam się z powietrzem  czy za rękę nie złapał mnie wiatr  a oddech na moich plecach nie zostawił przeciąg.

fakajsielamo dodano: 26 sierpnia 2012

zniknąłeś jakby cię w ogóle nie było. zaczynam się zastanawiać, czy nie całowałam się z powietrzem, czy za rękę nie złapał mnie wiatr, a oddech na moich plecach nie zostawił przeciąg.

witam w świecie  gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie .

fakajsielamo dodano: 26 sierpnia 2012

witam w świecie, gdzie depresja jest częstsza niż przeziębienie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć