 |
bazylia z tesco, uczucia z tesco, emocje z tesco. to chyba dobry symbol naszych czasów. wszystko szybkie, łatwe, tanie i w gruncie rzeczy bezwartościowe i niestabilne. chwila radości a potem znów pustka. i znów 4,99zł za kolejną dawkę szczęścia
|
|
 |
najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. Nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a to trafiło.
— W.Ziółek
|
|
 |
Moje oczy są oczami wariata, kiedy spotykają się z Twoimi oczami.
— Pidżama Porno
|
|
 |
Inspiracją do życia nigdy nie powinien być mózg, a serce. / kradzio
|
|
 |
|
Daj mi bucha, flaszkę tequili i pięć minut. Opowiem Ci o swoim życiu.
|
|
 |
|
a wtedy ? przytuliłam się do jego ogromnej bluzy , poczułam ten cholerny zapach perfum , które tak uwielbiałam i wiedziałam , że on jest cały mój . że należy do mnie , choć jak ujął to pezet : to nie kwestia posiadania .
|
|
 |
Przyjaciel? To taki ktoś, no wiesz. Przecież każdy potrafi określić a niewielu miało z nim styczność. / chlopaczara
|
|
 |
Znacie może jakieś fajne wierszyki na Wielkanoc? zapodajcie ;)
|
|
 |
to świat rozkładu i syfu synu, szmatom plujesz w twarz, one się nie wstydzą wstydu
|
|
 |
tu ludzkie pasożyty legną się jak larwy, chłód i pustka uczuć, jak w pierdolonej psiarni
|
|
 |
kochaj to życie, innego nie masz
|
|
 |
I znów wraca to, o czym chciałam tam bardzo zapomnieć.
|
|
|
|