głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pojebana.x3x

Wszystko się rozpada i chcę Cię tutaj.

przypadkowy dodano: 22 września 2017

Wszystko się rozpada i chcę Cię tutaj.

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby jak bardzo Cię kocham.

przypadkowy dodano: 26 sierpnia 2017

Mógłbym napisać całą książkę o Tobie i nadal nikt nie zrozumiałby, jak bardzo Cię kocham.

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda że nie możemy cofnąć się w czasie aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie próbowałem ale nie mogę zapomnieć o miłości którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę cokolwiek zrobię wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem które mówię każdą czynnością którą robię. Po prostu za każdym razem gdy tylko zamykam oczy to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

przypadkowy dodano: 7 grudnia 2016

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia, które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda, że nie możemy cofnąć się w czasie, aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko, aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie, próbowałem, ale nie mogę zapomnieć o miłości, którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc, nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się, że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek zrobię, wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę, nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem, które mówię, każdą czynnością, którą robię. Po prostu, za każdym razem, gdy tylko zamykam oczy, to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

Mówić można z każdym  rozmawiać bardzo mało z kim.

tancorek dodano: 23 października 2016

Mówić można z każdym - rozmawiać bardzo mało z kim.

 I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia to do tego żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji siadać na plaży z butelką wina skakać podczas koncertów rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy którą zawsze narzuca społeczeństwo. ”

tancorek dodano: 23 października 2016

"I jeśli do czegoś są dwudzieste lata naszego życia, to do tego, żeby kwestionować status quo. Eksperymentować i nie dać sobie wmówić, jaki jest świat i jaka jest twoja przyszłość. Przeżywać całą gamę emocji, siadać na plaży z butelką wina, skakać podczas koncertów, rozmawiać do czwartej w nocy i budować swoją unikalną osobowość zamiast przycinać ją do formy, którą zawsze narzuca społeczeństwo. ”

 Jeżeli obrobili Ci dupę za plecami to wyobraź sobie jaki wzbudzasz strach że nie powiedzieli ci tego prosto w oczy.

tancorek dodano: 23 października 2016

"Jeżeli obrobili Ci dupę za plecami, to wyobraź sobie jaki wzbudzasz strach, że nie powiedzieli ci tego prosto w oczy."

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.

tancorek dodano: 23 października 2016

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.

“ Są rozmowy które pomimo czarnych konkluzji do jakich dochodzi się wzmacniają. ”

tancorek dodano: 23 października 2016

“ Są rozmowy, które pomimo czarnych konkluzji, do jakich dochodzi się, wzmacniają. ”

Bycie singlem nie oznacza słabości. Znaczy że jesteś wystarczająco silny aby czekać na to na co zasługujesz.

tancorek dodano: 23 października 2016

Bycie singlem nie oznacza słabości. Znaczy że jesteś wystarczająco silny,aby czekać na to, na co zasługujesz.

Miłość to nie tylko wymiana uczuć i pieszczot ale przede wszystkim pogodnych poświęceń i kompromisów. Serca zaczynają się otwierać dopiero wtedy gdy rezygnujemy z własnych pragnień i ograniczeń na rzecz dobra partnera. Można powiedzieć że dojrzała miłość zaczyna się wtedy gdy porzucamy iluzję że odpowiemy na wszystkie niespełnione niedojrzałe potrzeby partnera. Proces dorastania odbywa się przez frustracje rozczarowania kryzysy. Jeśli wyjdziemy z tego cało to zaczniemy stawać się wolni i dawać wolność. Im mniej iluzji w związku tym więcej w nim miejsca na miłość. Tak więc aby otworzyć serce trzeba w jakimś momencie zdobyć się na uczciwość. Na tym polega różnica między uwodzeniem a otwieraniem serca. Nie obiecujemy tego czego nie jesteśmy w stanie dać. I nie oczekujemy tego czego druga strona nie jest w stanie nam dostarczyć.

tancorek dodano: 23 października 2016

Miłość to nie tylko wymiana uczuć i pieszczot, ale przede wszystkim pogodnych poświęceń i kompromisów. Serca zaczynają się otwierać dopiero wtedy, gdy rezygnujemy z własnych pragnień i ograniczeń na rzecz dobra partnera. Można powiedzieć, że dojrzała miłość zaczyna się wtedy, gdy porzucamy iluzję, że odpowiemy na wszystkie niespełnione, niedojrzałe potrzeby partnera. Proces dorastania odbywa się przez frustracje, rozczarowania, kryzysy. Jeśli wyjdziemy z tego cało, to zaczniemy stawać się wolni i dawać wolność. Im mniej iluzji w związku, tym więcej w nim miejsca na miłość. Tak więc, aby otworzyć serce, trzeba w jakimś momencie zdobyć się na uczciwość. Na tym polega różnica między uwodzeniem, a otwieraniem serca. Nie obiecujemy tego, czego nie jesteśmy w stanie dać. I nie oczekujemy tego, czego druga strona nie jest w stanie nam dostarczyć.

Jeśli chcemy poznać jakiegoś człowieka pytamy o jego historię  jego prawdziwą najintymniejszą historię  ponieważ każdy z nas jest historią. Każdy z nas jest opowiadaniem które wciąż nieświadomie piszemy  piszemy naszym postrzeganiem uczuciami myślami działaniem i co nie jest bynajmniej błahe naszymi rozmowami przekazywaniem innym tego opowiadania. Biologicznie fizjologicznie nie różnimy się tak bardzo jeden od drugiego. Jako opowiadanie  historia  każdy z nas jest wyjątkowy niepowtarzalny.

tancorek dodano: 23 października 2016

Jeśli chcemy poznać jakiegoś człowieka, pytamy o jego "historię - jego prawdziwą, najintymniejszą historię" - ponieważ każdy z nas jest historią. Każdy z nas jest opowiadaniem, które wciąż nieświadomie piszemy - piszemy naszym postrzeganiem, uczuciami, myślami, działaniem; i, co nie jest bynajmniej błahe, naszymi rozmowami, przekazywaniem innym tego opowiadania. Biologicznie, fizjologicznie nie różnimy się tak bardzo jeden od drugiego. Jako "opowiadanie", historia - każdy z nas jest wyjątkowy, niepowtarzalny.

Oblatuje mnie strach że zorientuję się co chcę robić jak będzie już za późno. Że nie wykorzystam swojej szansy że spalę się na starcie albo i przed. I wiem zdaję sobie sprawę że to się tylko wydaje problemem że zdam maturę nawet całkiem dobrze że dostanę się na jakieś studia pewnie matma spotkam jakiegoś faceta zakocham się wynajmę jakieś mieszkanie znajdę jakąś pracę założę jakąś rodzinę i jakoś jakoś dobiję do siedemdziesiątki.  Tylko wiecie co? Strasznie nie chciałabym mieć jakiegoś życia.

tancorek dodano: 23 października 2016

Oblatuje mnie strach, że zorientuję się, co chcę robić, jak będzie już za późno. Że nie wykorzystam swojej szansy, że spalę się na starcie albo i przed. I wiem, zdaję sobie sprawę, że to się tylko wydaje problemem, że zdam maturę nawet całkiem dobrze, że dostanę się na jakieś studia, pewnie matma, spotkam jakiegoś faceta, zakocham się, wynajmę jakieś mieszkanie, znajdę jakąś pracę, założę jakąś rodzinę i jakoś, jakoś dobiję do siedemdziesiątki. Tylko wiecie co? Strasznie nie chciałabym mieć jakiegoś życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV