głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika piekna1703

Nigdy w życiu nie powiem że byłam z Tobą nieszczęśliwa. Bo nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa jak wtedy gdy trzymałeś mnie za rękę i mówiłeś  kocham  patrząc mi w oczy. I dla tych wspomnień warto żyć.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Nigdy w życiu nie powiem że byłam z Tobą nieszczęśliwa. Bo nigdy w życiu nie byłam tak szczęśliwa jak wtedy gdy trzymałeś mnie za rękę i mówiłeś `kocham` patrząc mi w oczy. I dla tych wspomnień warto żyć.

Pępkiem świata mój drogi to ty nie jesteś  jeśli chcesz zobaczyć mnie ze łzami w oczach to zobaczysz  ale ze szczęścia przy boku chłopaka  który będzie wiedział jak traktować dziewczynę.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Pępkiem świata mój drogi to ty nie jesteś, jeśli chcesz zobaczyć mnie ze łzami w oczach to zobaczysz, ale ze szczęścia przy boku chłopaka, który będzie wiedział jak traktować dziewczynę.

W głowie wojna   w oczach pusto już nie pierwszy raz.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

W głowie wojna , w oczach pusto już nie pierwszy raz.

Zrozum  nie jestem dziewczyną  z którą chciałbyś się związać. Nie mam czasu ani skłonności do romantycznych uniesień  a jeśli umawiam się z kimś   jedyne czego szukam  to towarzystwa i nic więcej.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Zrozum, nie jestem dziewczyną, z którą chciałbyś się związać. Nie mam czasu ani skłonności do romantycznych uniesień, a jeśli umawiam się z kimś - jedyne czego szukam, to towarzystwa i nic więcej.

Nie obchodziło ją  co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem  bo go pokochała. Sama też była szalona.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Nie obchodziło ją, co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem, bo go pokochała. Sama też była szalona.

Muzyką zagłuszała swe myśli  uważała  że krzyk męskich głosów zaburzy jej myśli.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Muzyką zagłuszała swe myśli, uważała, że krzyk męskich głosów zaburzy jej myśli.

Odrła się najpierw z wierzchniej warstwy zobojętnienia. Robiła to powoli  niechętnie.Potem zeszła z niej warstwa nadmiernej dumy. Porwała jeszcze maskę człowieka.. Została sama  niepewnie okrywając się malejącym od zawstydzenia ego..

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Odrła się najpierw z wierzchniej warstwy zobojętnienia. Robiła to powoli, niechętnie.Potem zeszła z niej warstwa nadmiernej dumy. Porwała jeszcze maskę człowieka.. Została sama, niepewnie okrywając się malejącym od zawstydzenia ego..

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością  za moimi żartami  dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem : brakuje mi jej .

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością, za moimi żartami, dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem :"brakuje mi jej".

Podczas snu usłyszałem głos: będziesz dziś z kobietą  której żar jest ukryty  ale namiętność  którą możesz otrzymać od niej wynagrodzi Ci te wszystkie chwile   zimne i złośliwe.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Podczas snu usłyszałem głos: będziesz dziś z kobietą, której żar jest ukryty, ale namiętność, którą możesz otrzymać od niej wynagrodzi Ci te wszystkie chwile - zimne i złośliwe.

Wciąż pamiętam moment w którym twe miękkie rzęsy muskały moją szyję tak  że czułam  iż z każdym mrugnięciem chcesz mnie coraz bardziej.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Wciąż pamiętam moment w którym twe miękkie rzęsy muskały moją szyję tak, że czułam, iż z każdym mrugnięciem chcesz mnie coraz bardziej.

Chciałam Ci podziękować za chwile namiętne jak ostatni pocałunek  które teraz zostały zastąpione przez burzliwe chmury łez i cierpienie w lewym przedsionku serca.

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Chciałam Ci podziękować za chwile namiętne jak ostatni pocałunek, które teraz zostały zastąpione przez burzliwe chmury łez i cierpienie w lewym przedsionku serca.

Kocham to  jak w środku naszego pocałunku  czuję jak się uśmiechasz..

kisielq69 dodano: 19 września 2010

Kocham to, jak w środku naszego pocałunku, czuję jak się uśmiechasz.. ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć