głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pezet_i_jest_moc

Jeśli będę z Tobą  będę żyła myślą  że kiedyś i tak mnie zdradzisz. Jeśli będę z kimś innym  kiedyś zdradzę go z Tobą.

otrzepsiezkurzu dodano: 17 lipca 2014

Jeśli będę z Tobą, będę żyła myślą, że kiedyś i tak mnie zdradzisz. Jeśli będę z kimś innym, kiedyś zdradzę go z Tobą.

“ Okrywała   go szczelnie kołdrą  żeby nie było mu zimno. Czasami wyrywało go to ze    snu  otwierał oczy  przytulał ją i całował. I tak często zasypiali. Bo bardzo dbali  aby żadnemu   z nich nie było zimno. Ani w łóżku  ani w sercu. ”

rebelangel dodano: 16 lipca 2014

“ Okrywała go szczelnie kołdrą, żeby nie było mu zimno. Czasami wyrywało go to ze snu, otwierał oczy, przytulał ją i całował. I tak często zasypiali. Bo bardzo dbali, aby żadnemu z nich nie było zimno. Ani w łóżku, ani w sercu. ”

Życie ludzkie dzieje się tylko raz i dlatego nigdy nie będziemy mogli stwierdzić  która z naszych decyzji była słuszna  a która zła  ponieważ w danej sytuacji mogliśmy decydować tylko jeden raz. Nie dano nam żadnego drugiego  trzeciego  czwartego życia  abyśmy mogli porównać konsekwencje różnych decyzji.

rebelangel dodano: 16 lipca 2014

Życie ludzkie dzieje się tylko raz i dlatego nigdy nie będziemy mogli stwierdzić, która z naszych decyzji była słuszna, a która zła, ponieważ w danej sytuacji mogliśmy decydować tylko jeden raz. Nie dano nam żadnego drugiego, trzeciego, czwartego życia, abyśmy mogli porównać konsekwencje różnych decyzji.

Każdy jest zaślepiony  jeżeli kocha.

rebelangel dodano: 16 lipca 2014

Każdy jest zaślepiony, jeżeli kocha.

Gardzę sobą sto razy w tygodniu.

agaxddddd dodano: 15 lipca 2014

Gardzę sobą sto razy w tygodniu.
Autor cytatu: melancolie

Człowiek jest zdolny zniszczyć siebie by zapomnieć. Wyzbyć się uczuć i to wszystko przez innego człowieka. — melancolie

agaxddddd dodano: 15 lipca 2014

Człowiek jest zdolny zniszczyć siebie by zapomnieć. Wyzbyć się uczuć i to wszystko przez innego człowieka. — melancolie
Autor cytatu: melancolie

Nikt nam nie ukradnie szczęścia  naszych marzeń   Może za rok będziemy już mieszkać razem Płomień81

agaxddddd dodano: 15 lipca 2014

Nikt nam nie ukradnie szczęścia, naszych marzeń Może za rok będziemy już mieszkać razem-Płomień81

Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość  ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą. Płomień81

agaxddddd dodano: 15 lipca 2014

Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą.-Płomień81

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu  zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć  że już jej nie ma.

kooocie dodano: 11 lipca 2014

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej

kooocie dodano: 11 lipca 2014

Jesteś o tyle spojrzeń ode mnie. Jest mi o tyle Twych spojrzeń samotniej

Pewnym osobom wybaczymy rzeczy  których innym nie bylibyśmy w stanie darować do końca życia.

otrzepsiezkurzu dodano: 8 lipca 2014

Pewnym osobom wybaczymy rzeczy, których innym nie bylibyśmy w stanie darować do końca życia.

Trzeba się wypłakać  od tego mamy noce  by być słabym i tworzyć  bądź płakać. Dostaliśmy w posiadanie noc  by być ludźmi... Którymi nie jesteśmy za dnia.

otrzepsiezkurzu dodano: 8 lipca 2014

Trzeba się wypłakać, od tego mamy noce, by być słabym i tworzyć, bądź płakać. Dostaliśmy w posiadanie noc, by być ludźmi... Którymi nie jesteśmy za dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć