głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paulinka_amorki_1371

Nadal myślę i wierzę w to  że kiedyś wrócisz.

i.hate.you dodano: 4 luty 2012

Nadal myślę i wierzę w to, że kiedyś wrócisz.

Przyjaciel to ktoś  kto pozwala mi być taką  jaką jestem i nie myśli  że jestem niespełna rozumu. Ktoś kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje  że potrzebuję porozmawiać o tym  co się dziej lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.

i.hate.you dodano: 4 luty 2012

Przyjaciel to ktoś, kto pozwala mi być taką, jaką jestem i nie myśli, że jestem niespełna rozumu. Ktoś kto z wyrazu mojej twarzy odczytuje, że potrzebuję porozmawiać o tym, co się dziej lub nie w moim życiu. Udziela mi wsparcia bez osądzenia.

potrzebuję Cię  jak powietrza. to nie jest wybór  to konieczność.

i.hate.you dodano: 3 luty 2012

potrzebuję Cię, jak powietrza. to nie jest wybór, to konieczność.

zawsze gdy już jest dobrze odezwiesz się i wszystko zepsujesz .   517

i.hate.you dodano: 3 luty 2012

zawsze gdy już jest dobrze odezwiesz się i wszystko zepsujesz . / 517

zapewne jest kilka osób  które Ci czegoś zazdrości. kilka ludzi  którzy chcieliby być na Twoim miejscu. jest grupka facetów  którzy chcieliby Cię mieć. ekipa ludzi  którzy chcą dla Ciebie dobrze. garstka tych  którzy zawsze są przy Tobie. zaś masa tych  którzy oczekują Twoich błędów. są osoby  którym ufasz i są też te  na których się zawiodłaś. część osób  które uszczęśliwiłaś i mniejsza ilość  którą pokochałaś. a teraz przeczytaj to jeszcze raz  założę się  że do każdej z tych grup przydzieliłaś choć jednego człowieka. bo nie ma na świecie osoby  która byłaby w czymś idealna i zawsze podporządkowana. nie ma drugiego Boga. nie ma człowieka  który by kochał  zazdrościł  kłamał  nienawidził  oszukiwał i uszczęśliwiał jednocześnie.   yezoo

i.hate.you dodano: 2 luty 2012

zapewne jest kilka osób, które Ci czegoś zazdrości. kilka ludzi, którzy chcieliby być na Twoim miejscu. jest grupka facetów, którzy chcieliby Cię mieć. ekipa ludzi, którzy chcą dla Ciebie dobrze. garstka tych, którzy zawsze są przy Tobie. zaś masa tych, którzy oczekują Twoich błędów. są osoby, którym ufasz i są też te, na których się zawiodłaś. część osób, które uszczęśliwiłaś i mniejsza ilość, którą pokochałaś. a teraz przeczytaj to jeszcze raz, założę się, że do każdej z tych grup przydzieliłaś choć jednego człowieka. bo nie ma na świecie osoby, która byłaby w czymś idealna i zawsze podporządkowana. nie ma drugiego Boga. nie ma człowieka, który by kochał, zazdrościł, kłamał, nienawidził, oszukiwał i uszczęśliwiał jednocześnie. [ yezoo ]

Każdy ma swój wehikuł czasu. Gdy chcesz się cofnąć w czasie   masz wspomnienia. A gdy chcesz zobaczyć przyszłość   masz marzenia   ?

i.hate.you dodano: 31 stycznia 2012

Każdy ma swój wehikuł czasu. Gdy chcesz się cofnąć w czasie - masz wspomnienia. A gdy chcesz zobaczyć przyszłość - masz marzenia [ ? ]

Najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta  któremu na Tobie zależy tylko dlatego  że w głowie siedzi Ci frajer  który Cię zranił  .

i.hate.you dodano: 30 stycznia 2012

Najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił .
Autor cytatu: martynaaa.em

nie odzywasz się  to się nie odzywaj  tylko gdy znajdziesz się w potrzebie  również trzymaj się tego samego.

i.hate.you dodano: 29 stycznia 2012

nie odzywasz się, to się nie odzywaj, tylko gdy znajdziesz się w potrzebie, również trzymaj się tego samego.

Nie obiecuj mi słońca  gdy wiesz  że zawsze będzie padał deszcz.

i.hate.you dodano: 23 stycznia 2012

Nie obiecuj mi słońca, gdy wiesz, że zawsze będzie padał deszcz.

Ja nie chcę się zastanawiać . Chcę wiedzieć.

i.hate.you dodano: 23 stycznia 2012

Ja nie chcę się zastanawiać . Chcę wiedzieć.

Jak Ci na kimś zależy  to wypadałoby powalczyć.

i.hate.you dodano: 20 stycznia 2012

Jak Ci na kimś zależy, to wypadałoby powalczyć.

jeżeli dziewczyna mówi  że jej na Tobie zależy  to znaczy   że jesteś dla niej wszystkim  Twoje oczy są świat w którym chce zamieszkać  to znaczy  że jesteś najfajniejszym chłopakiem jakiego zna  to znaczy  że ona Cię kocha.

i.hate.you dodano: 20 stycznia 2012

jeżeli dziewczyna mówi, że jej na Tobie zależy, to znaczy , że jesteś dla niej wszystkim, Twoje oczy są świat w którym chce zamieszkać, to znaczy, że jesteś najfajniejszym chłopakiem jakiego zna, to znaczy, że ona Cię kocha.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć