głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pat877

Pierwsza zasada życia  nie przywiązuj się do rzeczy miejsc i ludzi.

forever-you dodano: wczoraj o 13:40

Pierwsza zasada życia - nie przywiązuj się do rzeczy, miejsc i ludzi.

Ludzie lubią​ komplikować sobie życie jakby .. już samo w sobie nie było skomplikowane.

forever-you dodano: wczoraj o 13:39

Ludzie lubią​ komplikować sobie życie, jakby .. już samo w sobie nie było skomplikowane.

Raz proszę tylko nie kłóćmy się wreszcie żyjmy osobno i łapmy szczęście :

forever-you dodano: przedwczoraj o 10:24

Raz proszę tylko nie kłóćmy się wreszcie, żyjmy osobno i łapmy szczęście :*

Jeśli ktos kto Cię krzywdzi wyciera Twoje łzy słowami kocham cię  wiedz ze kłamie.. Tylko toksyczna miłość sprawia ból..  Prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z cierpieniem.. nigdy o tym nie zapominaj!!    Każdy związek ma swoje lepsze i gorsze dni.. sprzeczki kłótnie i łzy.. miłość sama w sobie nie boli.. miłość leczy..

forever-you dodano: przedwczoraj o 10:19

Jeśli ktos kto Cię krzywdzi, wyciera Twoje łzy słowami "kocham cię", wiedz, ze kłamie.. Tylko toksyczna miłość sprawia ból.. Prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z cierpieniem.. nigdy o tym nie zapominaj!! Każdy związek ma swoje lepsze i gorsze dni.. sprzeczki, kłótnie i łzy.. miłość sama w sobie nie boli.. miłość leczy..

Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają.

forever-you dodano: 3 dni temu

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają. `

 Nie rozumiem naszych relacji. Czasem jesteśmy przyjaciółmi. Czasem jesteśmy więcej niż przyjaciółmi. Innym razem jestem dla ciebie już obca.

forever-you dodano: 3 dni temu

`Nie rozumiem naszych relacji. Czasem jesteśmy przyjaciółmi. Czasem jesteśmy więcej niż przyjaciółmi. Innym razem jestem dla ciebie już obca.`

Wracam ze zdwojoną siła i po resecie:

forever-you dodano: 3 dni temu

Wracam ze zdwojoną siła i po resecie:)

Dlaczego jestem tak uparta i daże do wyznaczonych celów. Jak coś postanowie to musi tak być. Już sama nie wiem czy to jest dobre ale nie odpuszczę kiedyś nadejdzie ten moment gdzie usiądę i powiem  udało się .

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Dlaczego jestem tak uparta i daże do wyznaczonych celów. Jak coś postanowie to musi tak być. Już sama nie wiem czy to jest dobre, ale nie odpuszczę kiedyś nadejdzie ten moment gdzie usiądę i powiem " udało się ".

Najgorsze jest to że nie umiem odwrócić się od ludzi którzy mają mnie gdzieś.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Najgorsze jest to że nie umiem odwrócić się od ludzi którzy mają mnie gdzieś.

Nie wiem nawet co mam pisac bo po co przecież nawet nie wiem czy to czytasz.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem nawet co mam pisac, bo po co przecież nawet nie wiem czy to czytasz.

 Przestań dzwonić do ludzi którzy nigdy do Ciebie nie dzwonią. Przestań odwiedzać ludzi którzy nie mają pojęcia gdzie mieszkasz. Przestań spędzać czas z ludźmi którzy nigdy nie mają czasu dla Ciebie. Przestań myśleć o ludziach którzy nigdy o Tobie nie myślą. Przestań poświęcać Twoje cenne życie na kogoś kto nie jest tego wart. Zacznij ludzi traktować tak samo jak oni Ciebie traktują. Ignoruj tych którzy na to zasłużyli i kochaj jeszcze bardziej tych którzy Ciebie kochają. Otaczaj się tylko ludźmi którzy są zawsze przy Tobie gdy ich potrzebujesz.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

" Przestań dzwonić do ludzi, którzy nigdy do Ciebie nie dzwonią. Przestań odwiedzać ludzi, którzy nie mają pojęcia, gdzie mieszkasz. Przestań spędzać czas z ludźmi, którzy nigdy nie mają czasu dla Ciebie. Przestań myśleć o ludziach, którzy nigdy o Tobie nie myślą. Przestań poświęcać Twoje cenne życie na kogoś, kto nie jest tego wart. Zacznij ludzi traktować tak samo, jak oni Ciebie traktują. Ignoruj tych, którzy na to zasłużyli i kochaj jeszcze bardziej tych, którzy Ciebie kochają. Otaczaj się tylko ludźmi, którzy są zawsze przy Tobie, gdy ich potrzebujesz."

I to uczucie gdy ktoś  niby przypadkiem mnie dotyka patrzy na moją reakcję a ja udaję że nic się nie stało. W myślach mam nadal twoje spojrzenia i twój dotyk.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

I to uczucie gdy ktoś " niby" przypadkiem mnie dotyka patrzy na moją reakcję a ja udaję że nic się nie stało. W myślach mam nadal twoje spojrzenia i twój dotyk.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV