głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pat877

Tak pamiętam wszystko nawet takie drobne niby nie znaczące rzeczy gęsty. Najbardziej to brakuje mi naszego spojrzenia wystarczyło że spojrzeliśmy się na siebie a już wiedzieliśmy co myśli druga osoba. Żałujesz czegoś?

forever-you dodano: 47 minut temu

Tak pamiętam wszystko nawet takie drobne niby nie znaczące rzeczy, gęsty. Najbardziej to brakuje mi naszego spojrzenia wystarczyło że spojrzeliśmy się na siebie a już wiedzieliśmy co myśli druga osoba. Żałujesz czegoś?

No proszę powtorzyłbyś a co byś jeszcze powtórzył? Chętnie wysłucham? A co najczęściej wspominasz?

forever-you dodano: 55 minut temu

No proszę powtorzyłbyś, a co byś jeszcze powtórzył? Chętnie wysłucham? A co najczęściej wspominasz?

No myśl może wpadniesz na genialny pomysł. Pamiętasz jak mi prostowałeś włosy? Albo jak psikałam cię moimi perfumami przed wyjściem do znajomych? Jak piliśmy piwo na spółkę?

forever-you dodano: 1 godzinę temu

No myśl, może wpadniesz na genialny pomysł. Pamiętasz jak mi prostowałeś włosy? Albo jak psikałam cię moimi perfumami przed wyjściem do znajomych? Jak piliśmy piwo na spółkę?

Masz takie momenty gdzie sobie coś przypominasz i śmiejesz się sam do siebie? Pamiętam takie szczegóły że czasem sama sie dziwię.

forever-you dodano: 1 godzinę temu

Masz takie momenty gdzie sobie coś przypominasz i śmiejesz się sam do siebie? Pamiętam takie szczegóły że czasem sama sie dziwię.

Mam nadzieję że pomysł ci się spodoba ale to powiem ci jutro zostawiam cię z myślami o co chodzi.

forever-you dodano: 1 godzinę temu

Mam nadzieję że pomysł ci się spodoba, ale to powiem ci jutro zostawiam cię z myślami o co chodzi.

Widzę że byłeś ale nic nie piszesz. Mam nadzieję że nie jesteś zły że po nocach ci wysyłam wiadomości.

forever-you dodano: 5 godzin temu

Widzę że byłeś ale nic nie piszesz. Mam nadzieję że nie jesteś zły że po nocach ci wysyłam wiadomości.

 Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból zrywa kontakt zaczyna zapomina zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. Też tak masz starasz się nie rozpamiętywać a wystarczy jedna sekunda która przypomni wszystko.

forever-you dodano: dziś o 00:47

"Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz. Też tak masz starasz się nie rozpamiętywać a wystarczy jedna sekunda która przypomni wszystko.

Piszę bo tęsknię. Wiem to śmieszne. Tyle czasu... no ale musiałam... wybacz. Chciałam zapytać co u Ciebie słychać jak oddychasz tym zimnym powietrzem... ale to też nie na miejscu chyba więc... mam prośbę trochę głupią ale mi wsrzesi serce wyślij chociaż kropkę chcę wiedzieć czy wciąż jesteś.  wyświetlono

forever-you dodano: 4 dni temu

Piszę bo tęsknię. Wiem, to śmieszne. Tyle czasu... no ale musiałam... wybacz. Chciałam zapytać co u Ciebie słychać, jak oddychasz tym zimnym powietrzem... ale to też nie na miejscu chyba więc... mam prośbę, trochę głupią, ale mi wsrzesi serce, wyślij chociaż kropkę, chcę wiedzieć czy wciąż jesteś. - wyświetlono -

Co rano trzeba wstać a co wieczór zapomnieć.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Co rano trzeba wstać, a co wieczór zapomnieć.`

Mam pytanie a jak bys szedł że znajomymi a ja bym podeszła i cię pocałowała co byś zrobił ? Wkurzył sie czy byś był zadowolony ? I drugie czy plakales kiedyś przez dziewczynę a konkretnie przeze mnie ?

forever-you dodano: 1 tydzień temu

Mam pytanie/a jak bys szedł że znajomymi a ja bym podeszła i cię pocałowała co byś zrobił ? Wkurzył sie,czy byś był zadowolony ? I drugie czy plakales kiedyś przez dziewczynę a konkretnie przeze mnie ?

A codziennie rano przyklejam uśmiech do twarzy maluję rzęsy tuszem zakładam najlepsze ciuchy i udaję że bez Ciebie też da się żyć.

forever-you dodano: 1 tydzień temu

A codziennie rano przyklejam uśmiech do twarzy, maluję rzęsy tuszem, zakładam najlepsze ciuchy i udaję, że bez Ciebie też da się żyć.

Proszę jaka zmiana Nadal potrafisz mnie zaskoczyc:  brakowało mi tego.

forever-you dodano: 2 tygodnie temu

Proszę jaka zmiana, Nadal potrafisz mnie zaskoczyc:*, brakowało mi tego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV