 |
|
* potrzebuję osoby która chodzi do gimnazjum nr16 w sz-n. i 10 marca kopała mnie w dupę na szczęście i pochodzi z Różycy. [ chyba ] mądra slowemnieogarniesz, nie zapytała nawet o imię. oo tak, to do mnie podobne *
|
|
 |
|
– Dlaczego mam zatem słuchać serca?
– Bo nie uciszysz go nigdy. I nawet gdybyś udawał, że nie słyszysz, o czym mówi, nadal będzie biło w twojej piersi i nie przestanie powtarzać tego, co myśli o życiu i o świecie.
|
|
 |
|
Dla niej wszystkie dni były jednakowe. A wszystkie dni są takie same wtedy, kiedy ludzie przestają dostrzegać to wszystko, czym obdarowuje ich los, podczas gdy słońce wędruje po niebie.
|
|
 |
|
Była to modlitwa, jakiej dotąd nie znał, modlitwa bez słów, w której o nic nie prosił.
|
|
 |
|
i mimo ,że nie jesteśmy już razem nadal gdy o nim opowiadam mówię 'misiek' /slowemnieogarniesz
|
|
 |
|
te bezgraniczne poczucie szczęścia, gdy na pytanie "masz coś dla mnie?" odpowiadał "serce, kotek" / slowemnieogarniesz
|
|
 |
|
kurde. denerwuje mnie to ,że tu nie ma normalnych ludzi. każdy którego poznam w sieci, mieszka na drugim końcu Polski. denerwujące jest to ,że ktoś komu wiem że mogę się wyżalić widział mnie na zdjęciu, słyszał w słuchawce telefonu a rozmawiał tylko przez gadu. a tu? tu są pacany którzy myślą tylko o jednym. nie spotkałam osób, zamieszkujących w pobliżu i będących blisko mnie nie tylko fizycznie. Na przykład taki Mateusz. 400 km, dzieli nas. a jest bardziej mi bliski niż nie jedna osoba którą mijam na ulicy. was to nie dręczy? i cały czas ten cytat w głowie ' tysiące kilometrów dzielą nas, a oddychamy tym samym powietrzem '. i gdybym miała wybrać jedno marzenie które miałoby się spełnić. byłoby to właśnie te. by ich przytulić. porozmawiać, nie tylko na gadu czy przez telefon. poczuć ich zapach. wiedzieć, że ma się koło siebie kogoś komu się ufa. bezgranicznie.. /slowemnieogarniesz
|
|
 |
|
a teraz nie wiem, czy lubię go trochę bardziej niż powinnam,a Ciebie zdradzam, bo koleś mnie pociąga.
|
|
 |
|
i życze wam szczęścia, bo na titanicu wszyscy byli zdrowii, ale zabrakło im szczęścia.
|
|
 |
|
- pa. trzymaj się. - ok. ty też się nie puszczaj. ;D
|
|
|
|