 |
Czyjś czas się kończy by czyjś musiał się zacząć, Ci co chcą dużo, często dwa razy tracą. Cisza przed burzą oznacza wielkie zmiany, ludzie odchodzą wtedy ich doceniamy.
|
|
 |
Zabrać Cie na spacer długi, żeby iść i nic nie mówić, tylko czuć że jesteś obok.
|
|
 |
Czasem nie trzeba dużo zmieniać
wystarczy poukładać czas się ogarnąć
konkretny cel w życiu nadać
|
|
 |
Co do przyjaźni kolejny dzień telefon milczy, dziś już nie ma tych, na których mogłem liczyć . Nie chcę wiedzieć co u nich i prowadzić płytkich rozmów, coraz częściej nielubiany, nadal nie brakuje ziomków .
|
|
 |
Świadom tego że nie ma bez kolców róży
Ale coś musi wyjść w końcu, jak słońce po burzy
|
|
 |
mam wspaniałego faceta! z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakuje. udowadnia mi, że jestem dla niego kimś ważnym, niemal najważniejszym. pokazuje, że można po raz drugi oszaleć z miłości. a co najważniejsze? przy nim nie boję się jutra. nie muszę się martwić o to czy jutro nie strzeli mu coś do głowy i nie będzie chciał się rozstać bo tak i już. nie muszę się również prosić o uczucia, chwilę zainteresowania czy jakieś ciepłe słowa w moim kierunku. widzę jak wiele brakowało mi w poprzednim związku.
|
|
 |
|
pytasz co u mnie ? mikrouszkodzenia w strukturze mięśnia sercowego, a neony bardziej niż zwykle oślepiają unerwione źrenice .
|
|
 |
Czytasz o chorobie, przez którą ludzie popełniają samobójstwo a po krótkim czasie dowiadujesz się, że zapada na nią osoba, którą znasz od paru ładnych lat... Sprzeczności w głowie nie pozwalają normalnie funkcjonować. Rozdrażnienie nie ustępuje. A czasu cofnąć się nie da..
|
|
 |
"Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej." ..
|
|
 |
"Głupia rzecz, miłość. Poznajesz, kochasz, cierpisz. Potem jesteś znudzony albo zdradzony." ..
|
|
|
|