głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paatoo

Był chory. Miał zespół  SkurwielaBezUczuć

nieobliczana_egoistka dodano: 2 września 2011

Był chory. Miał zespół "SkurwielaBezUczuć"
Autor cytatu: kurde_mac

ej  to najlepszego sweet 16.    teksty nieobliczana_egoistka dodał komentarz: ej, to najlepszego sweet 16. ;* do wpisu 2 września 2011
jesteś Hugo  bo pijesz Frugo   ahahaha  tekst mateusza lat 3     n e

nieobliczana_egoistka dodano: 2 września 2011

jesteś Hugo, bo pijesz Frugo / ahahaha [tekst mateusza lat 3] // n_e

wszystkie melanże razem  wspólne smażenie naleśników  wypijanie kubków przepełnionych kakao  picie za swoje zdrowie  kłótnie  którą część łóżka biorę ja  którą On  a następnie sprzeczki o kołdrę   nic takiego  a dawało mi świadomość  że jest przy mnie. dziś? kocha Ją. już nie całuje mnie w czoło na pożegnanie  i nie zapewnia  że jestem najważniejsza. finito. ogranicza nasze kontakty do kilkunastu minut rozmowy  nie pali się do spotkań. na lajcie  poznał kogoś  kto jest Jego oczkiem w głowie  a mi pozostaje cieszyć się Jego szczęściem   z tym  że cierpię. cierpię tak  jakbym utraciła cząstkę siebie. cząstkę  która miała być wieczna i na zawsze  jedną z najważniejszych.

definicjamiloscii dodano: 2 września 2011

wszystkie melanże razem, wspólne smażenie naleśników, wypijanie kubków przepełnionych kakao, picie za swoje zdrowie, kłótnie, którą część łóżka biorę ja, którą On, a następnie sprzeczki o kołdrę - nic takiego, a dawało mi świadomość, że jest przy mnie. dziś? kocha Ją. już nie całuje mnie w czoło na pożegnanie, i nie zapewnia, że jestem najważniejsza. finito. ogranicza nasze kontakty do kilkunastu minut rozmowy, nie pali się do spotkań. na lajcie, poznał kogoś, kto jest Jego oczkiem w głowie, a mi pozostaje cieszyć się Jego szczęściem - z tym, że cierpię. cierpię tak, jakbym utraciła cząstkę siebie. cząstkę, która miała być wieczna i na zawsze, jedną z najważniejszych.

i znów będzie wieczór z Misiaczkiem. ♥ .    n e

nieobliczana_egoistka dodano: 2 września 2011

i znów będzie wieczór z Misiaczkiem. ♥ . // n_e

rutynowe wejście kumpeli po dzwonku i podsumowanie znajomego: sezon rozpoczęty.

definicjamiloscii dodano: 2 września 2011

rutynowe wejście kumpeli po dzwonku i podsumowanie znajomego: sezon rozpoczęty.

'zerrwiemy z Niej tą kiecę' podczas rozkminy o anglistce i bezcenny wzrok gościa od infy  który właśnie stał nad nami. patrząc na dzisiejszy dzień  zapowiada się wyjebany rok.

definicjamiloscii dodano: 2 września 2011

'zerrwiemy z Niej tą kiecę' podczas rozkminy o anglistce i bezcenny wzrok gościa od infy, który właśnie stał nad nami. patrząc na dzisiejszy dzień, zapowiada się wyjebany rok.

to w pracy do popołudnia. :p    n e

nieobliczana_egoistka dodano: 2 września 2011

to w pracy do popołudnia. :p // n_e

zrozumiałam ze moge go stracić  przez własna głupote chec poznania kogos nowego kto przeciez moze mnie zranic a on? on zawsze mnie kochał i troszczył sie o mnie nie moge tego zaprzepascic perfekcyjnadma.

nieobliczana_egoistka dodano: 2 września 2011

zrozumiałam,ze moge go stracić ,przez własna głupote chec poznania kogos nowego kto przeciez moze mnie zranic,a on? on zawsze mnie kochał i troszczył sie o mnie,nie moge tego zaprzepascic/perfekcyjnadma.
Autor cytatu: perfekcyjnadama

haha mój numerek z ost kl liceum. teksty nieobliczana_egoistka dodał komentarz: haha mój numerek z ost kl liceum. do wpisu 1 września 2011
jak to dobrze  że mam wolne   tzn pracę. :p teksty nieobliczana_egoistka dodał komentarz: jak to dobrze, że mam wolne - tzn pracę. :p do wpisu 1 września 2011
zamykając się w totalnie innym świecie   lepszym świecie.

definicjamiloscii dodano: 1 września 2011

zamykając się w totalnie innym świecie - lepszym świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć