głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika orbit2379

  Gdy cisza otu­liła mnie swą cier­pliwą czułością zro­zumiałem  że wszys­tko co kiedyś tak bar­dzo bolało  trwało za­led­wie ułamek se­kun­dy   naj­mniej­szy z przedziałów cza­su od­po­wiadający trzas­ko­wi pękające­go serca.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

" Gdy cisza otu­liła mnie swą cier­pliwą czułością zro­zumiałem, że wszys­tko co kiedyś tak bar­dzo bolało, trwało za­led­wie ułamek se­kun­dy - naj­mniej­szy z przedziałów cza­su od­po­wiadający trzas­ko­wi pękające­go serca. "

  Praw­dzi­wej miłości nig­dy nie znudzi czułość tych sa­mych dłoni  blask tych sa­mych oczu ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie od­naj­dzie coś wyjątkowego  ucząc się nies­trudze­nie dru­giego człowieka.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

" Praw­dzi­wej miłości nig­dy nie znudzi czułość tych sa­mych dłoni, blask tych sa­mych oczu,ten sam zapach i smak.. Ona w każdym geście i słowie od­naj­dzie coś wyjątkowego, ucząc się nies­trudze­nie dru­giego człowieka. "

Za­miast długów w ban­kach zadłużyć się chcę u Ciebie na wie­czną spłatę czułości.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

Za­miast długów w ban­kach zadłużyć się chcę u Ciebie na wie­czną spłatę czułości.

Brak czułości świadczy o obojętności.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

Brak czułości świadczy o obojętności.

on i ta dziewczyna... tak  pasują do siebie  niech ze sobą będą. życzę im szczęścia  dużo szczęścia..

niejestessama dodano: 14 kwietnia 2013

on i ta dziewczyna... tak, pasują do siebie, niech ze sobą będą. życzę im szczęścia, dużo szczęścia..

nie mam siły walczyć  bo nie mam o co.

niejestessama dodano: 14 kwietnia 2013

nie mam siły walczyć, bo nie mam o co.

to koniec.

niejestessama dodano: 14 kwietnia 2013

to koniec.

ten wpis i dwa pod nim są moje. jak bierzesz to podpisz z łaski swojej. teksty yezoo dodał komentarz: ten wpis i dwa pod nim są moje. jak bierzesz to podpisz z łaski swojej. do wpisu 14 kwietnia 2013
dzięki za wiadomość    teksty yezoo dodał komentarz: dzięki za wiadomość ;) do wpisu 14 kwietnia 2013
http:  cojakocham.blogspot.com    nowy.   yezoo

yezoo dodano: 14 kwietnia 2013

Z jednej strony chcę Cię mieć cholernie na własność  z drugiej nie chcę jednak Cię za nic znać.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

Z jednej strony chcę Cię mieć cholernie na własność, z drugiej nie chcę jednak Cię za nic znać.

Mimo że się staram już nie mogę dziś oddychać tobą a ty mną  rozumiem. w sumie nie rozumiem.

jachcenajamaice dodano: 14 kwietnia 2013

Mimo że się staram już nie mogę dziś oddychać tobą a ty mną, rozumiem. w sumie nie rozumiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć