głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onelife

specjalnie dla mojej 'truskaaweczka' :    czekając na jedną wiadomość zastanawiam się co Ty w ogóle o mnie myślisz. długie rozmowy   czułe słówka i ten ogromny ból w sercu gdy zapominasz o moim istnieniu .

czytajmnieukradkiem dodano: 6 czerwca 2010

specjalnie dla mojej 'truskaaweczka' :* / czekając na jedną wiadomość zastanawiam się co Ty w ogóle o mnie myślisz. długie rozmowy , czułe słówka i ten ogromny ból w sercu gdy zapominasz o moim istnieniu .

z mojej desperackiej miłości mogłabym spotykać się z Tobą potajemnie wiedząc   że w łóżku czeka na Ciebie inna kobieta .

czytajmnieukradkiem dodano: 6 czerwca 2010

z mojej desperackiej miłości mogłabym spotykać się z Tobą potajemnie wiedząc , że w łóżku czeka na Ciebie inna kobieta .

głupie spojrzenie twej dziewczyny   szyderczy uśmiech   obgadywanie za plecami . ty zero reakcji   delikatnie spuszczasz głowę na dół   kierując każde możliwe spojrzenie w moją stronę . doskonale wiesz jak uwielbiam twoje oczy   twój uśmiech . gdy ona nie widzi robisz to tak często jak tylko możesz . ja ze łzami w oczach uśmiecham się do innych udając   że nie zwracam uwagi na twoje zachowanie . życząc wam szczęścia   przeszłam dumnie po schodach . gdy tylko straciłam was z oczu coś we mnie umarło . jakaś cząstka mej duszy . ona pewna siebie myśli   że nie dam rady   że popłaczę się na jej oczach jak tylko zobaczę was razem . myli się ... będzie ciężko ale dam radę . z biegiem czasu przyzwyczaję się do bólu i zacznę normalnie żyć .

czytajmnieukradkiem dodano: 6 czerwca 2010

głupie spojrzenie twej dziewczyny , szyderczy uśmiech , obgadywanie za plecami . ty zero reakcji , delikatnie spuszczasz głowę na dół , kierując każde możliwe spojrzenie w moją stronę . doskonale wiesz jak uwielbiam twoje oczy , twój uśmiech . gdy ona nie widzi robisz to tak często jak tylko możesz . ja ze łzami w oczach uśmiecham się do innych udając , że nie zwracam uwagi na twoje zachowanie . życząc wam szczęścia , przeszłam dumnie po schodach . gdy tylko straciłam was z oczu coś we mnie umarło . jakaś cząstka mej duszy . ona pewna siebie myśli , że nie dam rady , że popłaczę się na jej oczach jak tylko zobaczę was razem . myli się ... będzie ciężko ale dam radę . z biegiem czasu przyzwyczaję się do bólu i zacznę normalnie żyć .

Czasami mi się wydaje że mogę bez niego istnieć źe wcale o tym nie myślę i nic mi nie brakuje.I że to wcale nie jest istnienie połowiczne niepełne wybrakowane jak popsuty przedmiot.Chodzę mówię śmieję się czytam myślę.Ale to nie tak.Zawsze przychodzi moment w którym coś mnie nagle uderza mało nie zwala mnie z nóg.Jakaś nagła świadomość niepełności  niekompletności pustki.Jakbym otworzyła drzwi za którymi nic nie ma.

biineczka dodano: 4 czerwca 2010

Czasami mi się wydaje,że mogę bez niego istnieć,źe wcale o tym nie myślę i nic mi nie brakuje.I że to wcale nie jest istnienie połowiczne,niepełne,wybrakowane jak popsuty przedmiot.Chodzę,mówię,śmieję się,czytam,myślę.Ale to nie tak.Zawsze przychodzi moment,w którym coś mnie nagle uderza,mało nie zwala mnie z nóg.Jakaś nagła świadomość niepełności, niekompletności,pustki.Jakbym otworzyła drzwi,za którymi nic nie ma.

 Wszystko było tak jak on chciał.  A potem..?  A potem zmądrzałam.

biineczka dodano: 4 czerwca 2010

-Wszystko było tak jak on chciał. -A potem..? -A potem zmądrzałam.

zrób coś dla mnie. zatęsknij za mną i dojdź do wniosku  że beze mnie jest Ci źle.

biineczka dodano: 4 czerwca 2010

zrób coś dla mnie. zatęsknij za mną i dojdź do wniosku, że beze mnie jest Ci źle.

a panienka dokąd.? do gwiazd.

biineczka dodano: 3 czerwca 2010

a panienka dokąd.? do gwiazd.

słońce było już zmęczone czekaniem.

biineczka dodano: 3 czerwca 2010

słońce było już zmęczone czekaniem.

znam wielu mężczyzn . są przystojni   mili i z poczuciem humoru . każdy z nich jest w innym wieku . jeden ma lat 15 a drugi 23 . pod żadnym względem nie przeszkadza mi to   że jest on straszy o 6 lat czy młodszy o rok . zawsze znajdziemy wspólny temat i dobrze nam w swoim towarzystwie . znając tylu wspaniałych mężczyzn dlaczego kocham akurat Ciebie ? największego drania na świecie . dlaczego nie potrafię o Tobie zapomnieć i być szczęśliwa z innym mężczyzną   100 razy lepszym od Ciebie ?  wszyscy mają coś w sobie co przypomina mi Ciebie . jeden pali te same papierosy   drugi pije to samo piwo a trzeci ma taką samą bluzę . lecz żaden z nich nie ma takich oczu   tego blasku   który przyciąga każdą kobietę . żaden nie pachnie czystą namiętnością i seksem . po prostu żaden z nich nie jest w 100   Tobą  i nigdy nie będzie .

czytajmnieukradkiem dodano: 3 czerwca 2010

znam wielu mężczyzn . są przystojni , mili i z poczuciem humoru . każdy z nich jest w innym wieku . jeden ma lat 15 a drugi 23 . pod żadnym względem nie przeszkadza mi to , że jest on straszy o 6 lat czy młodszy o rok . zawsze znajdziemy wspólny temat i dobrze nam w swoim towarzystwie . znając tylu wspaniałych mężczyzn dlaczego kocham akurat Ciebie ? największego drania na świecie . dlaczego nie potrafię o Tobie zapomnieć i być szczęśliwa z innym mężczyzną , 100 razy lepszym od Ciebie ? wszyscy mają coś w sobie co przypomina mi Ciebie . jeden pali te same papierosy , drugi pije to samo piwo a trzeci ma taką samą bluzę . lecz żaden z nich nie ma takich oczu , tego blasku , który przyciąga każdą kobietę . żaden nie pachnie czystą namiętnością i seksem . po prostu żaden z nich nie jest w 100 % Tobą i nigdy nie będzie .

z dnia na dzień staję się coraz bardziej odporna na ból . parę dni temu gdy spadłam z krzesła ani jedna łza nie popłynęła  po mym policzku   śmiałam się jakbym zrobiła coś śmiesznego   niezwykłego . teraz gdy widzę Twoje imię w prawym dolnym rogu monitora robię zdziwioną minę i staram się nie zwracać uwagi na to   że jesteś dostępny . z dnia na dzień zmieniam się . nie wiem czy na lepsze   lecz wiem   że muszę w końcu uporać się z bólem jaki po sobie zostawiłeś . z żalem i nienawiścią do samej siebie . muszę zacząć wszystko od nowa . dbać o swoich przyjaciół i rodzinę . zakochać się w mężczyźnie odpowiedzialny za swoje czyny i pragnienia . a przede wszystkim muszę o Tobie zapomnieć   co nie jest łatwe . jestem pewna   że zawsze będę Cię miała gdzieś głęboko w sercu   lecz z każdym nowym dniem wiem   że mam dla kogo żyć . wiem   że dam radę   ponieważ mam najwspanialszych przyjaciół na świecie bez   których nie zaszłabym tak daleko .

czytajmnieukradkiem dodano: 2 czerwca 2010

z dnia na dzień staję się coraz bardziej odporna na ból . parę dni temu gdy spadłam z krzesła ani jedna łza nie popłynęła po mym policzku , śmiałam się jakbym zrobiła coś śmiesznego , niezwykłego . teraz gdy widzę Twoje imię w prawym dolnym rogu monitora robię zdziwioną minę i staram się nie zwracać uwagi na to , że jesteś dostępny . z dnia na dzień zmieniam się . nie wiem czy na lepsze , lecz wiem , że muszę w końcu uporać się z bólem jaki po sobie zostawiłeś . z żalem i nienawiścią do samej siebie . muszę zacząć wszystko od nowa . dbać o swoich przyjaciół i rodzinę . zakochać się w mężczyźnie odpowiedzialny za swoje czyny i pragnienia . a przede wszystkim muszę o Tobie zapomnieć , co nie jest łatwe . jestem pewna , że zawsze będę Cię miała gdzieś głęboko w sercu , lecz z każdym nowym dniem wiem , że mam dla kogo żyć . wiem , że dam radę , ponieważ mam najwspanialszych przyjaciół na świecie bez , których nie zaszłabym tak daleko . ; *****

 I tylko jedno może unicestwić marzenie   strach przed porażką.    Alchemik.

biineczka dodano: 31 maja 2010

"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką." - Alchemik.

nigdy nie pomyślałabym   że mężczyzna   który nawet w malutkiej części nie przypomina ideału może zawrócić mi w głowie i wywrócić całe życie do góry nogami . czasem myślę   że lepiej jakbyś w ogóle do mnie nie napisał pół roku temu   późnym wieczorem . myślę też   że gdybyś nie napisał nigdy nie byłabym tak szczęśliwa   że nigdy z żadnym mężczyzną nie biegałabym w ciemną noc trzymając się za rękę aby przypadkiem ktoś nas nie ujrzał razem . sześć miesięcy dzięki   którym zrozumiałam   że miłość wymaga poświęceń i wzajemnego zaufania . niestety w naszym przypadku tego zabrakło .

czytajmnieukradkiem dodano: 31 maja 2010

nigdy nie pomyślałabym , że mężczyzna , który nawet w malutkiej części nie przypomina ideału może zawrócić mi w głowie i wywrócić całe życie do góry nogami . czasem myślę , że lepiej jakbyś w ogóle do mnie nie napisał pół roku temu , późnym wieczorem . myślę też , że gdybyś nie napisał nigdy nie byłabym tak szczęśliwa , że nigdy z żadnym mężczyzną nie biegałabym w ciemną noc trzymając się za rękę aby przypadkiem ktoś nas nie ujrzał razem . sześć miesięcy dzięki , którym zrozumiałam , że miłość wymaga poświęceń i wzajemnego zaufania . niestety w naszym przypadku tego zabrakło .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć