 |
oświadczysz mi się na cmentarzu i powiesz "tu zaczynamy, tu skończymy".
|
|
 |
Szukaj natchnienia w naturze.
|
|
 |
powiedz człowiekowi, że na niebie jest gwiazd 97830124569987, a uwierzy. napisz kartkę „świeżo malowane”, a sprawdzi palcem.
|
|
 |
w ustach smak papierosa, w oczach łzy, na twarzy uśmiech..
|
|
 |
Bo każdy dzień jest dobry na zmianę i nie mów mi, że natrafiłeś na ścianę.
|
|
 |
Myśl co chcesz . I tak gówno wiesz . Moje życie . Moja sprawa . Moja zabawa . Więc się nie wpierdalaj . !
|
|
 |
nawet nie próbuj mi jeszcze raz powiedzieć 'wszystko mi kurwa jedno'
|
|
 |
‘Weź moją dłoń, uwierz mi odrzuć swój strach. Chodź ze mną gdzieś, nawet na drugą stronę lustra. Uwierz mi widziałam tamten świat, jest piękny. To nasze przeznaczenie, choć oboje jesteśmy ślepi. Raz w życiu rzucić wszystko.’
|
|
 |
Czasami trzeba wywalić swoje myśli na przysłowiowy stół, i bez żadnej ich segregacji powiedzieć głośno co leży, meczy i dusi.
|
|
 |
Twoja poczta głosowa jest mało rozmowna.
|
|
 |
A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie czy moje życie?..Ja odpowiem moje życie..Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa...nie wiedząc,że moje życie to Ty.
|
|
 |
Pozostało nam wpatrywać się w dym i zastanawiać nad tym, co spieprzyliśmy.
|
|
|
|