 |
Wszyscy czegoś chcą ode mnie, domagają się. Nikt nie chce pobyć ze mną blisko i nic więcej. Wszyscy od razu pragną bym pomogła im rozwiązywać ich problemy. A ja chcę się przytulić i znieruchomieć choć na chwilę. [ B. Rosiek ♥ ]
|
|
 |
Nie sztuka dać się pokochać, sztuką jest odpowiedzieć miłością na miłość. [B. Rosiek ♥ ]
|
|
 |
Rozumiem. Mężczyzna.. późniejsze dojrzewanie, ale kurwa nie mam zamiaru czekać całą wieczność, aż on zrozumie, że ja naprawdę go kocham. I nie będę kolejną, która chce się z nim pokazać, albo leci na jego kasę! [ ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
Jest tak źle.. tak fatalnie, że czuję jak smutek wgniata mnie w ziemię. [ ciamciaa ♥ ]
|
|
 |
Kochanie pozwól mi zapomnieć w tej chwili ,jak się nazywam ,gdzie mieszkam, co robię teraz ,gdzie jestem .Bym tylko pamiętała twój głos widziała twoje oczy czuła twoją skórę na mojej.
|
|
 |
Zezłościłeś mnie w tej chwili cię nienawidziłam , chciałam cię rozszarpać, klęłam na ciebie , nie chciałam cie widzieć , a jednak głupia myślałam co kupić ci byś nie był głodny tak byłam zakochana.
|
|
 |
Jeśli mnie zranisz wydrapie ci oczy , twoje oczy, niebieskie oczy, najpiekniejsze oczy dla moich oczu.
|
|
 |
To takie trudne a ja nie lubię trudności.Ciebie jednak kocham a jesteś największą trudnością w moim życiu.
|
|
 |
Cześć kocham cię ale równie dobrze mogę cię zatłuc gołymi rękoma -tak mnie denerwujesz.
|
|
 |
nikt cie nie pytał czy chce być szcześliwa może akurat najpiękniejszym wspomnieniem będzie smutek z tobą
|
|
 |
najcięższą rozmową kwalifikacyjną będziesz toczyła z samą sobą
|
|
 |
Coś zawsze dzieję się nie bez przyczyny. Jeśli coś sie dzieje to po to by ci coś uświadomiło
|
|
|
|