głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ogarnijsiechlopiex3

Zobaczyłem ją tam wśród ludzi we mgle. Stała twardo jak głaz blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca oczy wpatrzone w punkt tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł wiatr jej spojrzenie mi niósł... just love.

just_love dodano: 1 godzinę temu

Zobaczyłem ją tam, wśród ludzi, we mgle. Stała twardo jak głaz, blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca, oczy wpatrzone w punkt, tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł, wiatr jej spojrzenie mi niósł... /just_love.

Z tym wstydem zostaniesz sam. Będziesz z nim szedł jak z bratem brat. just love.

just_love dodano: dziś o 00:09

Z tym wstydem zostaniesz sam. Będziesz z nim szedł, jak z bratem brat. /just_love.

Umierałam na wznak umierałam pod wiatr umierałam przy brzegu wyrzucona na piach umierałam w bezdechu już od tylu lat umierałam ot tak.. just love.

just_love dodano: wczoraj o 12:15

Umierałam na wznak, umierałam pod wiatr, umierałam przy brzegu wyrzucona na piach, umierałam w bezdechu już od tylu lat, umierałam ot tak.. /just_love.

Te smutne oczy wciąż patrzą chociaż mogłabym je zamknąć... just love.

just_love dodano: wczoraj o 01:16

Te smutne oczy wciąż patrzą, chociaż mogłabym je zamknąć... /just_love.

Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. : Wielkie dzięki dla losu że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich którzy to pamiętają! teksty just_love dodał komentarz: Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. :) Wielkie dzięki dla losu, że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich, którzy to pamiętają! do wpisu przedwczoraj o 22:56
Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz że ładnie mi tak mówisz że pasuje mi żal. just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz, że ładnie mi tak, mówisz, że pasuje mi żal. /just_love.

Proszę o podpis! just love. teksty just_love dodał komentarz: Proszę o podpis! /just_love. do wpisu 6 dni temu
Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie a jestem pewna że tak! tytuły inspirujących książek dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie proszę :  just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie (a jestem pewna, że tak!) tytuły inspirujących książek, dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie, proszę :) /just_love.

Czuję się Twoja więc jestem niczyja. just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Czuję się Twoja, więc jestem niczyja. /just_love.

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę czuję. Wyczekam poczekam spokojnie zaczekam . Wróci ciepło promień płomień ogień. Wrócą...Nie zamknę oczu. Nie mrugnę nie pisnę zmilczę. Pod nogą ręką powieką pod sercem pod wargą językiem  błąd leży jak kamień u drogi. Ja stygnę zastygłam nie ruszę... just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Zimną mam skórę. Zimne dłonie mam i czucie tracę, czuję. Wyczekam, poczekam, spokojnie zaczekam . Wróci ciepło, promień, płomień, ogień. Wrócą...Nie zamknę oczu. Nie mrugnę, nie pisnę, zmilczę. Pod nogą, ręką, powieką, pod sercem, pod wargą, językiem - błąd leży jak kamień u drogi. Ja stygnę, zastygłam, nie ruszę.../just_love.

Leżał obok kobiety swojego życia. Oddechy tej dwójki odbijały się echem po ścianach małego pokoju. Opuszkami palców dotykał jej pleców. Uśmiechnął się na widok gęsiej skórki powstającej na jej kruchym ciele. Mruknęła cicho i odwróciła głowę w jego stronę. 'Nie śpisz.' Powiedziała półprzytomna. Nie odpowiedział tylko wciąż podziwiał jej zaspaną twarz. Przysunęła się bliżej i znów zasnęła. Oddychała głęboko. Lubił ten dźwięk. Wiedział że ma ją obok siebie ale wciąż się bał. Mocniej zacisnął dłoń na jej ciele tak jakby bał się że zaraz mu ucieknie. Musnął delikatnie jej wargi. Poczuł słony smak łez. Przesiąknięte bólem usta nawet oczy miała podpuchnięte. Wiedział że to ostatnia szansa. Nie chciał pozwolić by to co przez tak długi czas budowali znów rozbiło się o powierzchnię brudnych betonów ich świata. just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Leżał obok kobiety swojego życia. Oddechy tej dwójki odbijały się echem po ścianach małego pokoju. Opuszkami palców dotykał jej pleców. Uśmiechnął się na widok gęsiej skórki, powstającej na jej kruchym ciele. Mruknęła cicho i odwróciła głowę w jego stronę. 'Nie śpisz.' Powiedziała półprzytomna. Nie odpowiedział, tylko wciąż podziwiał jej zaspaną twarz. Przysunęła się bliżej i znów zasnęła. Oddychała głęboko. Lubił ten dźwięk. Wiedział, że ma ją obok siebie, ale wciąż się bał. Mocniej zacisnął dłoń na jej ciele tak, jakby bał się, że zaraz mu ucieknie. Musnął delikatnie jej wargi. Poczuł słony smak łez. Przesiąknięte bólem usta, nawet oczy miała podpuchnięte. Wiedział, że to ostatnia szansa. Nie chciał pozwolić, by to, co przez tak długi czas budowali, znów rozbiło się o powierzchnię brudnych betonów ich świata. /just_love.

Zawsze gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół... just love.

just_love dodano: 6 dni temu

Zawsze, gdy chciało jej się płakać podnosiła wysoko głowę nie pozwalając lecieć łzom. Od tamtego dnia nigdy już nie spojrzała w dół... /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV