 |
|
.` Odeszłam, bo Ty przecież nigdy nie prosiłeś żebym została. Nie powiedziałam Ci nic odchodząc bo nie znoszę łaski ani niczyjej litości. Ale nadal jestem na tyle naiwna i głupia, że nie potrafię sprawić abyć Ty już na zawsze odszedł z mego życia.
|
|
 |
|
.` Zrób coś dla mnie.. Zatęsknij za mną i dojdź do wniosku, że beze mnie jest Ci źle
|
|
 |
|
.` Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha.
|
|
  |
|
dopiero teraz zaczynam żałować swojej przeszłości związanej z niektórymi " znajomymi " . ta przeszłość rozpierdala mi teraźniejszość.
|
|
  |
|
daj mi trochę czasu, przecież wiem o czym marzysz. / Młody M
|
|
  |
|
czasem mam ochotę wiząć cię za rękę i uciec na koniec świata. / Młody M
|
|
  |
|
do końca moich dni z tymi moimi.
|
|
  |
|
nienawidzę rzeczy, które kocham. kocham rzeczy, których nienawidzę. / bezczel
|
|
  |
|
wiesz co ? ja bez tych wszystkich " znajomych " dam sobie radę. zacznę żyć jak dawniej. już widzę jakiś progres. a tobie współczuję, bo jak patrzę na ciebie to progres widzę - mózg ci się zmniejsza.
|
|
  |
|
jesteś zwykłą szmatą, która nie jest warta mojej uwagi. szczerze ? to, że ty i twoi znajomi wstawiacie jakies posty i różne dziwne " rap wersy " mnie nie obchodzi, wręcz śmieszy. popatrz na swoje zachowanie i wtedy zacznij komentować moje. bo to na prawde jest zabawne. i możesz być pewna, że takiemu śmieciowi jak ty nie dam się zniszczyć społecznie, a tym bardziej psychicznie. los się odwróci, życie samo ci się odpłaci.
|
|
  |
|
jestem sobą. przeszkadza ci to ? masz problem ! / fejs.
|
|
  |
|
nigdy nie daj sobie wmówić, że nie warto. / fejs.
|
|
|
|