głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nika138

najbardziej nie lubię momentów  kiedy zaczynam doceniać człowieka  którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył  a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością  że nie mam szans na jego odzyskanie.

abstracion dodano: 10 czerwca 2010

najbardziej nie lubię momentów, kiedy zaczynam doceniać człowieka, którego straciłam. kiedy rozumiem ile dla mnie znaczył, a jedyne co mi pozostało to żyć ze świadomością, że nie mam szans na jego odzyskanie.

największym błędem jest to  że nie przystępujemy do walki z góry zakładając  że nie mamy szans na wygraną. dopiero w obliczach śmierci dochodzi do nas ile mieliśmy szans na bycie szczęśliwym. i jak wielu z nich  nawet nie spróbowaliśmy wykorzystać.

abstracion dodano: 10 czerwca 2010

największym błędem jest to, że nie przystępujemy do walki z góry zakładając, że nie mamy szans na wygraną. dopiero w obliczach śmierci dochodzi do nas ile mieliśmy szans na bycie szczęśliwym. i jak wielu z nich, nawet nie spróbowaliśmy wykorzystać.

 Miłość się zaczyna daniem kwiatka  żyje pocałunkiem i umiera łzą...

kolllorowa dodano: 10 czerwca 2010

`Miłość się zaczyna daniem kwiatka, żyje pocałunkiem i umiera łzą...

I nic nie poradzisz na to że przyciągasz mnie do siebie     działasz jak magnez  jak narkotyk  uzależniasz mnie.    Powtórka sprzed lat  znów to samo uczucie mnie dotyka     znów to samo spojrzenie mnie rozprasza.    Nie wiem co masz w sobie  że tak wyszło  nie wiem i nie chce wiedzieć.    Chcę Ciebie w każdej chwili  każdego dnia chcę Cię więcej.    Nadróbmy ten stracony czas.

kolllorowa dodano: 10 czerwca 2010

I nic nie poradzisz na to że przyciągasz mnie do siebie, działasz jak magnez, jak narkotyk, uzależniasz mnie. Powtórka sprzed lat, znów to samo uczucie mnie dotyka, znów to samo spojrzenie mnie rozprasza. Nie wiem co masz w sobie, że tak wyszło, nie wiem i nie chce wiedzieć. Chcę Ciebie w każdej chwili, każdego dnia chcę Cię więcej. Nadróbmy ten stracony czas.

jak to jest  że kochamy kogoś kogo się boimy? stoisz przed mężczyzną Twojego życia i wiesz  że jeżeli kazałby Ci się rozbierać  zrobiłabyś to natychmiast. grozi Ci  a Ty sobie tylko naiwnie tłumaczysz  że żartuje. boisz się  że zrobi Ci krzywdę. jednak jakaś naiwna cząstka Ciebie nadal widzi w jego tęczówkach  troskę. to chore poczucie bezpieczeństwa  które kiedyś Ci dawał  a teraz doprowadza Cię do takiego stanu  że potrzebujesz go jak nigdy wcześniej. drżące ręce ze strachu  płytki oddech. boisz się jego spojrzenia  mówiącego o tym że może zrobić z Tobą dosłownie wszystko. wiesz  że może. w końcu sama mu na to pozwolisz. w imię miłości.

abstracion dodano: 10 czerwca 2010

jak to jest, że kochamy kogoś kogo się boimy? stoisz przed mężczyzną Twojego życia i wiesz, że jeżeli kazałby Ci się rozbierać, zrobiłabyś to natychmiast. grozi Ci, a Ty sobie tylko naiwnie tłumaczysz, że żartuje. boisz się, że zrobi Ci krzywdę. jednak jakaś naiwna cząstka Ciebie nadal widzi w jego tęczówkach, troskę. to chore poczucie bezpieczeństwa, które kiedyś Ci dawał, a teraz doprowadza Cię do takiego stanu, że potrzebujesz go jak nigdy wcześniej. drżące ręce ze strachu, płytki oddech. boisz się jego spojrzenia, mówiącego o tym że może zrobić z Tobą dosłownie wszystko. wiesz, że może. w końcu sama mu na to pozwolisz. w imię miłości.

Kiedy zapach czekolady czuję  mówię sobie   zostaw  Kit Katy  M M'sy jak i mieszanka wedlowska  Nie daje mi pospać  przez to mam próchnicę  Chuj nawet bez zębów będę wpierdalać słodycze  Na to nie przeliczę apetyt jak i hasz  Bo nie ma jak Snickers  Prince Polo  Mars

kolllorowa dodano: 10 czerwca 2010

Kiedy zapach czekolady czuję, mówię sobie - zostaw Kit-Katy, M&M'sy jak i mieszanka wedlowska Nie daje mi pospać, przez to mam próchnicę Chuj nawet bez zębów będę wpierdalać słodycze Na to nie przeliczę apetyt jak i hasz Bo nie ma jak Snickers, Prince Polo, Mars

Tam gdzie miłość jest bogiem  a każde słowo królem

kolllorowa dodano: 10 czerwca 2010

Tam gdzie miłość jest bogiem, a każde słowo królem

Powiedz mi  o co Ci w ogóle chodzi.Powiedz mi  po co Ci te kombinacje.Nie musimy się katować.Nienormalną sytuacją.Nauczymy się kochać.Przestaniemy się bać.Życie stanie się muzyką.Stanie się to co ma się stać.To co czujesz.To co wiesz...

kolllorowa dodano: 10 czerwca 2010

Powiedz mi, o co Ci w ogóle chodzi.Powiedz mi, po co Ci te kombinacje.Nie musimy się katować.Nienormalną sytuacją.Nauczymy się kochać.Przestaniemy się bać.Życie stanie się muzyką.Stanie się to,co ma się stać.To co czujesz.To co wiesz...

ja czekam i doczekać się nie umiem  ba...  z tego czekania  coś we mnie obumiera.  ogólnie tak  droga jest kręta  w sumie tak   porozumień brak  zawsze się znajdzie w tłumie gad ..

kolllorowa dodano: 10 czerwca 2010

ja czekam i doczekać się nie umiem, ba... z tego czekania, coś we mnie obumiera. ogólnie tak, droga jest kręta, w sumie tak, porozumień brak, zawsze się znajdzie w tłumie gad ..

w pewnym momencie jesteś tak przyzwyczajona do samotności  że tracisz zdolność kochania.

abstracion dodano: 10 czerwca 2010

w pewnym momencie jesteś tak przyzwyczajona do samotności, że tracisz zdolność kochania.

w dzisiejszych czasach trzeba mieć brak szacunku do samej siebie  aby w jakiejkolwiek postaci otrzymać go od mężczyzny.

abstracion dodano: 10 czerwca 2010

w dzisiejszych czasach trzeba mieć brak szacunku do samej siebie, aby w jakiejkolwiek postaci otrzymać go od mężczyzny.

zabawiająca się każdym z Twoim byłych. odbijająca każdego z Twoich przyszłych. krytykująca każdego z Twoich obecnych  tylko dlatego  że jest Twój a nie jej. pełna satysfakcji kręcąca z każdym z nich  wyłącznie na Twoich oczach. jeżeli tak wyglądają współczesne przyjaciółki to wolę jej nie mieć.

abstracion dodano: 10 czerwca 2010

zabawiająca się każdym z Twoim byłych. odbijająca każdego z Twoich przyszłych. krytykująca każdego z Twoich obecnych, tylko dlatego, że jest Twój a nie jej. pełna satysfakcji kręcąca z każdym z nich, wyłącznie na Twoich oczach. jeżeli tak wyglądają współczesne przyjaciółki to wolę jej nie mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć