głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieznajoma_11

 Zrobiłeś mi taką przykrość że nie jestem w stanie tego opisać. Zrysowałeś mnie już na zawsze. Myślę że to moment krytyczny. Coś we mnie zamknąłeś. Przejebałeś coś we mnie!  Kaja Kowalewska.

tygryseeek dodano: 2 dni temu

`Zrobiłeś mi taką przykrość, że nie jestem w stanie tego opisać. Zrysowałeś mnie już na zawsze. Myślę, że to moment krytyczny. Coś we mnie zamknąłeś. Przejebałeś coś we mnie!` - Kaja Kowalewska.

Dziś mijają 2 lata. 2 lata MOJEJ miłości. Nie Jego. ON już zapomniał o moim zapachu dotyku głosie. Teraz ma Ją. A moje wspomnienia czochrania Jego włosów rozpinania Mu koszuli całowania ust splatania rąk leniwych niedziel testowania każdej knajpy siedzenia przy mnie gdy byłam chora dawania sobie prezentów w postaci obecności i słodyczy wspólnej przyszłości dużego domu dwójki dzieci..  To już tylko wspomnienia. Moje wspomnienia. Nie Jego. Czy boli? Nie.. To cholernie boli.  kissmebabyx3

kissmebabyx3 dodano: 6 dni temu

Dziś mijają 2 lata. 2 lata MOJEJ miłości. Nie Jego. ON już zapomniał o moim zapachu, dotyku, głosie. Teraz ma Ją. A moje wspomnienia czochrania Jego włosów, rozpinania Mu koszuli, całowania ust, splatania rąk, leniwych niedziel, testowania każdej knajpy, siedzenia przy mnie gdy byłam chora, dawania sobie prezentów w postaci obecności i słodyczy, wspólnej przyszłości, dużego domu, dwójki dzieci.. To już tylko wspomnienia. Moje wspomnienia. Nie Jego. Czy boli? Nie.. To cholernie boli. | kissmebabyx3

 Czy myślisz że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie?  Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję wierząc że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza gdy zostaję sama. Polubiłam samotność noc i ciszę. I wydaję mi się że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

"Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co."

Czuję jakby całe moje życie czekało właśnie na Ciebie.  Charlotte Nieszyn Jasińska

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

Czuję, jakby całe moje życie czekało właśnie na Ciebie. - Charlotte Nieszyn Jasińska

 Chcę żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać … . Świat pełen jest miłości a wiosna dociera wszędzie.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`Chcę, żebyś była dzielna. Nie wolno ci się niczego bać (…). Świat pełen jest miłości, a wiosna dociera wszędzie.`

 Jeśli gdzieś kiedyś była dla nas jakaś szansa  właśnie znikła.  Nic Ci już po mnie nie zostało.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`Jeśli gdzieś, kiedyś, była dla nas jakaś szansa - właśnie znikła. Nic Ci już po mnie nie zostało.`

 jeszcze mi się śnisz czasem  jeszcze czasem oddycham

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`jeszcze mi się śnisz czasem, jeszcze czasem oddycham`

 Kiedy rozpada się rodzina zawsze jest się dzieckiem.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`Kiedy rozpada się rodzina, zawsze jest się dzieckiem.`

ona jest tego warta stary. warta każdego lęku który cię zżera. warta wszystkiego od A do pierdolonego Z jest twoi pierdolonym alfabetem.

kissmebabyx3 dodano: 2 tygodnie temu

ona jest tego warta, stary. warta każdego lęku, który cię zżera. warta wszystkiego, od A do pierdolonego Z, jest twoi pierdolonym alfabetem.

 Będzie mi się kłaniać w grudniu miesiąc maj.

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

`Będzie mi się kłaniać w grudniu miesiąc maj.`

 O ile przyjemniej jest gubić się z Tobą niż odnajdywać z innymi.

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

`O ile przyjemniej jest gubić się z Tobą, niż odnajdywać z innymi.`

 Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie to padało i połamał mi się parasol. Wtedy on otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział że mnie odprowadzi żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach ale mimo to zrobiło mi się ciepło. A gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami zapytał mnie czy to tu i wtedy uświadomiłam sobie że już nie .

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

"Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie, to padało i połamał mi się parasol. Wtedy on otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział, że mnie odprowadzi, żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach, ale mimo to, zrobiło mi się ciepło. A gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami, zapytał mnie, czy to tu i wtedy uświadomiłam sobie, że już nie".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV